Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Tahokas ei tööta m20b25 pfl.

    C101 pistikul oli vist 9-s pin tahho oma. Mootori poolsel peaks see olemas olema. vaata kerepoolset pistikut, ilmselt seal sul pinni ei ole. Pead guugeldama ja uurima, täpselt ei tea kuhu see täpselt clusteri taga läheb, kuna endal pole vaja läinud. Siin foorumis piisavalt ringi tuuseldada, siis peaksid ka vastava infoni jõudma, sellest on juttu küll olnud, et osadel pre mudelitel eraldi juhe vaja vedada.
  2. Chulo

    Tahokas ei tööta m20b25 pfl.

    Ajust tuleb eraldi juhe vedada tahhokasse.
  3. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi sai E46 tehtud riide vahetus. Või õigemini sai sisse pandud nahk tuba ja panin riidega sisu soojenduselemendid naha alla. Kuna istmed olid parempoolse rooliga autost, siis sai ka andur teise istme sisse ringi tõstetud. Arvan, et e30-l on enam vähem samamoodi riie rõngastega poroloni külge kinni "klammerdatud". Kui jah, siis see töö on paras porr ja nikerdamine, aga koduste vahenditega tehtav. Mina kasutasin pikkade ja kõverate otstega näpitsaid rõngaste sirgeks venitamisel ja pärast uuesti kokkupigistades samuti samasid tange.
  4. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Proovi, ma olen ise sellest väga huvitatud. Tee siis mingit pildimaterjali ka, tahaks ka näha kui kollane jääb.
  5. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    http://www.50pluss.ee/Varvid On kolm värvi, mida ei saa teisi värve omavahel segades, need on põhivärvid sinine, kollane ja punane Edit: Valgusekohta see ei kehti. Pirn peaks sees olema hoopis sinine.
  6. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    ja üleüldse läheb see roheline esimesena läbi kollase klaasi.
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tüüp ütles mulle, et kõige paremini sobib disko valgustuse (par-ide) sees olev roheline valgusfilter (kile). Pirni lakkimine pidi liiga nõrga rohelise andma. Lõppkokkuvõttes ei jää valgus õige merevaigukollane vaid oranžikas punane. Värvi puhul sa saad lisada kas üht või teist tooni üsna kergelt, et saada õige värv, aga valguse puhul on lainepikkuse muutmine veidi keerulisem.
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Nagu ma juba mainisin, siis väidetavalt ei toimi see trikk.
  9. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Korralikud tuled on mul olemas, mõlemad originaalid ja selles polegi kühvel. Aga kollane suunatuli rikub taguotsa "wibe-i" ära punase auto peal. Maitse asi ja ma ei viitsigi siinkohal mingisse sügavamasse debatti laskuda, et mis on ilus ja mis mitte, igaühele oma. Minuarvates näeb hea välja, aga saaks selle kuramuse kollaselt ka vilkuma.
  10. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ära hakka pihta eix Ei, ülehinnatud on nad igal juhul. Starid nähevad igal juhul tunduvalt paremad välja, kui aus olla. Mida rohkem ma neid vaatan, seda rohkem jõuan ma järeldusele, et need ikka ei sobi punase auto külge. Tuleb lihtsalt originaalid läikima lüüa ja veidi punast lakki peale kanda. Selle rohelise pirni teooria kohta uurisin ühelt oma tuttavalt, kes USA autodega tegeleb ja see väitis, et ei tööta see valem mingil põhjusel. Teoorias peaks toimima, aga praktiliselt mitte. Teiseks on rohelist pirni raske leida. Kollane pirn pidi ka effekti andma. Ega enne ei tea kui ise ära proovin
  11. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    See on m-technic 2 stange. Kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad, on külgedel ka laiendid ja karbikatted.
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    6) suunatule tekitatud valgusvihk peab olema merevaigukollase värvusega. Tagumise suunatule tekitatud valgusvihu värvus võib olla punane sõidukil: a) mis on saadud pärandvarana; mis kuulub ümberasujale; c) mis on välisriikide diplomaatiliste esinduste ja nende välisriikide kodanikest töötajate omanduses või valduses; d) mis on rahvusvahelise sõjalise peakorteri, välisriigi relvajõudude, tsiviilkoosseisu ja nende välisriikide kodanikest liikmete omanduses või valduses; e) mis on lepingulisel tööl olevate välisriikide kodanike omanduses või valduses; Ühesõnaga, kui oled lätlane siis võid punase suunatulega sõita
  13. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Klaasi värv ei ole tegelikult reglementeeritud, põledes peab valgusvihk merevaigukollane olema.
  14. Okei! Siis on põhimõtteliselt otsas ka Kui keegi ilma jäi, siis ma võin lasta neid ka juurde teha, aga ainult siis kui huvilisi on vähemalt 10 komplektile.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Päris ilusad jah. Hinda küsitakse ka vastavalt haruldusele. Ebay on ikka üks jube rahaauk. Ma olen korduvalt endale lubanud, et me enam ei telli sealt midagi. Pole lihtsalt mõtet oma elu majanduslikult raskeks teha. Aga umbes nädal tagasi ikkagi murdusin ja ostsin valgustusega käigukangi nupu ning selle juhtme ja nüüd mõtlen, et neid tulesid on ka kangesti vaja. Peab ka vist lakiga leppima ikka
  16. Nii... avastasin, et üks komplekt on mul veel ikkagi üle ja üks poolik komplekt on ka veel pakkuda.
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kas FL kerele ka mingit starteck sugust asja on tehtud?
  18. Chulo

    325e mootori ehitamine

    Klapid ka erinevat mõõtu. 2,5 omad 42mm/36mm vs 2,0 40mm/34mm.
  19. Chulo

    M: Komplektne M40B16

    Sumpa täies pikkuses läinud. ülejäänu kraam veel alles.
  20. Chulo

    e30 m50 temperatuuri näidik

    Kui m40 tuli e30 pealt siis võta sealt andur ja asi ants. E30 andur on 1 klemmiga ja m50 oma 2 klemmiga, sellele ära pööra mingit tähelepanu, töötab ikka.
  21. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Avaldatakse 9. jaanuar. Siis peaks beatpordist ja muudest muusikakanalitest saadav olema
  22. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Mitte väga oluliselt, aga kui see laager on 6mm nihkes siis see annab 12 mm võitu. M52b28 kardaani tagumine osa on originaalist erineva pikkusega (ei mäleta kas see oli lühem või pikem) ja see tingib ka selle kardaani vahelaagri teistpidi keeramise vajaduse, vastasel juhul jääb leevendi pinge alla või tuleb uued kinnitused teha. Minuarust on kõige lihtsam kardaani pukk ringi keerata, kuna tõenäoliselt on seda nii kui nii vahetada vaja. Edit: Ahjaa... meelde tuli veel üks nüants. E36 kardaanil käib laager tagumise osa peale ja ka rist on peale leevendit, vastupidiselt E30 kardanile.
  23. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    See laager ei asu täpselt aukude tsentris vaid veidi nihkes pikisuunas.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus