Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tõenäoliselt lambda soojendus, kui auto käib. Ilma teisteta auto ei käivitu, kui just mõnd releed otse pole pandud.
  2. No jätkub kaua jätkub, panen teid mõlemiad hetkel kirja. Panin plaadid ka ebay-sse müüki ja esimene komplekt juba sealt kaudu ka müüdud (eelmisest partiist oli veel alles)... Muidu esialgse kokkuleppe järgi peaks tuleva nädala lõpus tükid valmis olema ja siis hakkan postitamise, ning käest-kätte müügiga jälle tegelema
  3. Kui kellegil veel soovi, siis andke märku, muidu jääte see kord ka ilma.
  4. Chulo

    esimesed poritiivad

    Kas ta üldse midagi laiemaks teeb? Ses suhtes, et M tiival ei ole klassikalist lehtrit. M tiib peaks siis sama lai olema kui tavaline tiib pm. Aga see on ainult spekulatsioon.
  5. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Just paar kuud tagasi avastasin ka selle venna videod Segane tüüp! See on hea!
  6. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kus see GoodGear autohooldus asub?
  7. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Pakkuge häid värve rullile... Võiks olla midagi teistsugust. Siiani mõtlesin, et tuleb calypsorot metallic, aga olen kahtlema hakanud. Marrakesh brown tundub väga huvitav. On kellegil Eestis sellist värvi rulli? Tahaks oma silmaga näha mõnd sellist.
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Õnne, Eix, jatänud. Ma pean nii kui nii talle camber plaadid toimetama, siis üks minek.
  9. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kesm meie foorumlastest pulbervärvimisega tegeleb? Tahaks ühed remotec-i veljed osaliselt pulbervärvida.
  10. Väga populaarteaduslik lähenemine. Järeldus: Gostjal on paremad steroidid
  11. SIIM, seletas väga hästi asja lahti, mis te siin enam jahute?! Diisli ja bensiini võrdlus on selles suhtes momendi ja jõu suhtes veidi kohatu. Seda sellepärast, et tähtis ka pöörete vahemik mille juures mingi jõud/moment kätte on saada. Bensiinimootoril on see vahemik ilmselgelt suurem. Ok, ETA mootor on enam vähem samade pööretega, samas on ETA ka kergem kui diisel. http://www.1001moteurs.com/performance/battle-849-3117-BMW-324-BMW-325.html Ja ETA-l on antud lehe andetel ka kõrgem pöördemoment.
  12. Kõik ongi pulkadeks kistud. Isegi juhtmesarja kiskusin välja. Ma pole veendunud, et ise paremini teeksin kui need nn käpaharjutajad. Igasugune kokkupuude keretöödega endal puudub ja mingit kaht kilo ma pühapäevaotosse hetkel uputada ei kavatse. Seal koolis on veel lisaks maalrile eraldi plekkseppade kursus. Ma ei hakka kedagi ette maha kandma. Eks ole näha. Sõbra mersu tehti 5 aastat tagasi samuti Vigalas ära. Värviti katusest alla poole kõik ära, tehti roostetõrjet, plekitööd ja keevitust. Maksis ta tollel ajal 5000 krooni selle töö eest ja asi kestab siiani. Minu e46 värviti Kasko korras 2 aastat tagasi Tallinnas ühes tuntud värvitöökojas üle ja tänaseks päevaks on mõlemad tiivad ja 2 ust roostes. Uksed enne värvimist muide ei roostetanud.
  13. Üks uks vist isegi sinu käest ostetud!
  14. Pole rahast veel rääkinud, kuna tegelik tööde maht pole veel päris selge. Peetis on siis tüüpilised kohad ja vahetusse lähevad, tagapaneel, taga parem tiivaäär, ja karp, mõlemad esitiivad ja põhi vaadatakse ka kriitilise pilguga üle. Tagumise parema koopaga tuleb midagi ette võtta ja akukast ka nutune. Nipet-näpet veel siit ja sealt. Värvitakse üle terve auto ja mootoriruum, kuna auto saab rohelise asemel punase kuue. Veel ei tea kas polstrite alt ka värvida lasen. Värvid ja materjalid viin neile ise. Kui auto kätte saan, siis teen ka teema autost lõpuks ära ja muljetan, milline sai kvaliteet ning kui palju asi siis kokkuvõttes maksma läks. Ahjaa... uksed ka uued (kellegi teise vanad)
  15. Vigalas on uus hoone ja moodsad seadmed, uued kambrid ja kõik jutud olemas. Liivapritsi ruumi ei ole veel valmis jõutud teha, aga saavad need tööd ka õues teha, kui väga vaja. Väiksemate asjade jaoks on eraldi kamber. Minu jaoks on THK juures ulme see, et küsitakse samas klassis hinda mis keretöökojadki.
  16. Minu rull on juba Vana-Vigalas, juuni kuuks lubatakse, et on valmis.... Mingi töö kvaliteedi pärast ei põe ma küll absull ja püss antakse ikkagi seal selliste kätte, kes on juba välipraktikal käinud. Juttude järgi tegeleb mnu autoga mingi 3 kursuse kuldsete kätega vend ja kokkulepe jäi selline, et mis sitasti see uuesti. See aasta nad sul seal midagi enam teha ei jõua, juhul kui keevitada on vaja, selle ütlen kohe ette ära. Tallinna tööstushariduskeskusest sain pakkumise, pidin p***eli kukkuma. Sellises mahus tööde eest tahtsid 2200€.
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mis sa selle vag-i diislist sinna vahele ajad,BMW-l vähe neid või? Aretamist ka kindlasti vähem kui põiki mootoriga. M47TU2D20 pakub näiteks 120kW ja 340Nm, N47D20 sootuks 160kW ja 450Nm.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Oleneb õlist, aga diislist kindlasti kallim. HVLP32 20 liitrine kanku on näiteks 65€ Ma arvan, et tema sõitis ikka vana õliga, mis läbi filtri lasti.
  19. Chulo

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Originaal kood: 61 13 1 376 202 ja 204 ja 206
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Kunagi väga-väga ammu tegin eepilise vea ja ostsin endale audi 80 2.0 66kw... Sellega sai nii mõnigi terav olukord möödasõidul läbi elatud. Ükskord tegin veoautost Käru ja Lelle vahelise teelõigul ca 3 km möödasõitu, kuna tuul oli vastu. Seni kuni tuules sõitsin oli kõik ok, aga nii kui veoki tagant välja keerasin oleks nagu vastu sina sõitnud.
  21. Chulo

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ma ei tea kuidas e46 ja e36 mootoripistikutega on, aga e34 mootori poolne pistik on emaste pinnidega, nii et lihtsalt ümber tõsta ei saa siin midagi. Värvidega on tõesti nii, et neid pole 100% mõtet usaldada. Netist leiab diagramme, kus on märgitud, milline juhe millise klemmi alla tuleb.
  22. Jep... Tegelen lähipäevil. Hind 35€ per 8 plaati, nagu esimeses postis kirjas.
  23. Nii! Tellisin uue partii ära. Valmivad ca 3 nädala pärast.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus