Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Tere! On kellegil huvi lingis sisalduvate strutbaride vastu? http://www.933motorsport.lv/?lang=en&mid=1&aid=35 Hinnaks pakuti 100€ komplekti eest ja see sisaldab juba transporti Eestisse. Ma arvan, et kui saaks mingi arvestatava hulga soovijaid kokku, siis oleks võimalik hinda veidi veel tingida. Vaadake veidi sellel kodulehel ringi, seal on ka teistele autodele üht-teist pakkuda. Eraldi saab ka ainult esimest või tagumist strutbari, aga nende hinda ei oska kommenteerida. Huvilistel paluks teemasse märku anda mille vastu huvi oleks. Kui asjal on jumet, siis võiks ju tellida.
  2. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    http://www.933motorsport.lv/?lang=lv&mid=1&aid=34 Kellegil huvi selliste komplektide vastu? Saan koos postikuludega 100€ komplekt. Kui oleks huvilisi siis teeks teema ja telliks.
  3. Mõned komplektid on veel alles, kellel veel soovi, andke märku, enne kui viimased ka ebay-s kaubaks lähevad.
  4. Chulo

    4x100 -> 5x120

    Ja kui taga kasutada näiteks e46 ketast, siis see on 1 mm õhem flantsi koha pealt kui e30 ketas. See tähendab, et tegelik muutus on kõigest 1,5 mm z4 rummuga. Ja compacti rumm viib ratta ca 20mm välja poole.
  5. Chulo

    4x100 -> 5x120

    Z4 rumm viib ratta 2,5 mm välja poole võrreldes e30 omaga. E36 oma aga tugevalt sisse poole. Z4 rummud on mul olemas, võin nad ära mõõta kui suur huvi on.
  6. Chulo

    M/v: huvitav auto

    D-BM-15 ongi see kood. DT seal lõpus tähendab lihtsalt drift sarja spetsifikatsioonidega komplekti. Drift sarja amordil peaks olema nn pööratud amort, ehk siis kolb on viidud varre sisse, et vähendada vedrustamatta massi juba amordis endas. Et siis esiamordid peaksid jämeda varrega olema. Teseks peaks sinu antud koodi järgi taga olema integreeritud vedrudega amordid, ehk siis vedru on amordi peale paigaldatud, nagu ees. See eeldab aga tagumiste amordipüstakute tugevdamist, et need tuppa ei tuleks. Selles valguses arvan, et pigem peaks kood olema D-BM-15-1-DT? Aga kuna kavatsed nii kui nii endale jätta need, siis polegi sel vahet. Võta kui uppi.
  7. Chulo

    M/v: huvitav auto

    Okei. Väljatoodud hind on küll ulme. See on ostutšekilt vms? http://www.d2racingsport.com/shock-list.html
  8. Chulo

    Kes, kus ja keda nägi

    2 musta värvi tüüpi olid sees, või oli auto must?
  9. Chulo

    M/v: huvitav auto

    Mis koodiga need D2 coilid on?
  10. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Karterituulutuse küljes? Karterituulutusest tuleb ju otse voolik põlve külge. Äkki sa mõtled tühikäigumootorit? Sellel peaks üks ots olema otsapidi sisselaske kollektoris ning teine drosseli ja õhulugeja vahelise põlve küljes. Aga kas ta surisema peaks? Vot ei tea.
  11. Chulo

    O: Vaakum voolkut

    Mine osta suvalisest autovaruosa poest jupp õige diameetriga kütusevoolikut ja asi vask.
  12. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Oleneb teostusest ja maitse eelistusest jällegi. Aga kui asi näeb välja selline nagu minu poolt välja toodud ülemisel pildil, siis pole tal häda kedagi. Puhas ja minimalistlik kapotialune. Aga see on ainult minu arvamus.
  13. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Anuma jaoks tuleb nii kui nii teine koht leida, selle annab näiteks mootorikäpa külge väga edukalt panna. Maitse asi, minu arvates näeb õudne E36 oma välja.
  14. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Pakun välja huvitavaks alternatiiviks E32/34 M30 filtrit. Tegu ei ole küll bolt-on lahendusega, st. et veidi on vaja nikerdada, aga välja näeb vähemalt minu arvates seal kapoti all kõige ilusam. Siin pildil on päris hästi näha, kuidas õhulugeja tuleb filtri korpusesse integreerida.
  15. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Peletis sellepärast, et näeb rõve välja. Maitse asi, ütles karu ja sõi s***a edasi.
  16. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    See peletis on siit juba kunagi läbi ka käinud. Pildid internetist teema alla vist oli.
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Vahest paneb hämmastama selline teeninduste üleolev suhtumine. Nii kui sa viid mingi vanema auto kusagile hooldusesse või remonti, siis automaatselt eeldatakse, et sa oled idioot, ei jaga autodest midagi ja üleüldse kasvavad sul käed persest välja ja ajude asemel on tühi koht. Ärge saage valesti aru, on ka väga palju väga häid kohti, aga siin kohal jõuame selleni, et igaüks kes hästi mutrit keerab ei ole alati hea teenindaja.
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Ah perkele, räägin siis selle loo ka siia ära, algusest pihta, nii nagu oli. Pikem lugu, nii et olge minuga. Asi sai alguse tegelikult poolteist aastat enne seda saatuslikku intsidenti. Proua Chulo vuras autoga rahulikult mööda Tallinna ringi ja mõtles, et nüüd oleks õige aeg teha üks shopping ja parkis auto ilusasti Kristiine Keskuse parklasse. Shopingutripilt naastes, oh imet, auto ei käivitugi. See järel valiti kõne mulle, et tule kae perra, me ei liigu siit kuhugi, ja ämm on ka kõrval istmel tige. Sõitsin mina siis kähku keskusesse ja esimesest võtme keeramisest auto käis. Pidasin lühikese loengu kuidas autot käivitada, naine mul ju blond ikkagi. Heakene küll, loeng peetud, proua Chulo ja enam mitte nii tige ämm istusid autosse ja sõitsid koju. Mõne päeva pärast situatsioon kordus, õnneks polnud ämma see kord autos, ja peale seda kui kolmandat korda enam autot käivitada ei õnnestunud, otsustasin auto lähima diagnostiku juurde toimetada, kelleks osutus Patrick. Järgmisel päeval saabus kõne - etteandepump vaja vahetada. Fain, kui vaja, siis vaja. Telliti uus pump ja kogu lugu maksis minule ca 3500 kroonua koos diagnostikaga, kui ma õigesti mäletan. Poolteist aastat hiljem sama situatsioon kordus, sai auto auto"meistritesse" viidud, et dignoosida pumba mitte töötamise põhjus ja vajadusel vahetada. Kuna neil oli kasutatud osana pump olemas, siis see variant sobis mulle ideaalselt. Pakuti mulle oma kallist diagnostikat, millest ma keeldusin, sest teadsin, et viga on pumba töös. Ütlesin meestele veel, et kontrollige ainult kas voolu peale tuleb ja kas eraldi vooluallikast pump tööle hakkab. Aga kardan, et viimast nad ei suvatsenudki teha, hiljem seletan miks. Jälle sama stsenaarium kordus, järgmine päev helistati, et tule järgi ja maksa 100 eurot. Mina õnnelik, võtsin oma nüüdseks raseda naise kaasa ja läksin autole järele. Ütlesin veel, et kutid andke mu vana pump ka kaasa ja saingi. Õnne jätkus vaid paariks päevaks. Käisin tööl, väljakutsel, pühapäevasel päeval, ja sealt lahkuda soovides auto jälle ei käivitu. Mõtlesin juba, et mis pull on, kas see auto sööb pumpasid või!? Vihaga võtsin töölt kahveltõstuki, vinnasin juhipoolse külje üles, kakkusin pumba katte maha ja avastasin, et kui pumba juhtmeid liigutada, siis hakkab see tööle. Selge, viga juhtmetes! Pistikut pumba küljest lahti ühendades avastasin aga, et viimane on seest sootuks ää põlenud, pole ka ime et pump ei töötanud. Ilmselgelt oleks pidanud seda nägema, kui keegi oleks võtnud vaevaks multimeetriga mõõtma hakata. Ühendasin esialgu juhtmed tavaliste kaablikingadega pumba külge ja panin auto kokku tagasi. Kuna mul vana pump oli tööjhuures, siis proovisin veel, et kas võtab elu sisse, poolteist aastat vana pump ju siiski. Ja kurat, ennäe imet, toimibki kui vooluallikas järele ühendada. Kordasin protsessi umbes sada korda, et olla veendunud, et mootoril lihtsat mingit surnud kohta pole. Olles veendunud, et see ikkagi pumba viga pole vinnasin auto uuesti üles ja panin oma pumba alla tagasi. Järgmine päev, esmaspäev, helistasin auto"meistritele" ja selgitasin situatsiooni, ütlesin, et õhtul tulen läbi ja tahan pumba raha tagasi, oma pumba saate ka tagasi - pange tähele, töörahast pole juttugi, tahtsin ainult 75€, mis oli pumba hind. Läksin õhtul kokkulepitud ajaks teise linna otsa ja mulle öeldi, et ongelmanni pole enam siin, tule mõni teine päev tagasi. Selge, homme tulen. Tulin siis teisipäeval tagasi, rase naine kaasas, autos ootamas. Kõigepealt ootasin ca 20 minutit, et keegi üldse jutule võtaks - naine muutus juba kärsituks. Siis kui ma suvatsesin öelda, et kuulge mehed, keda ma siin nikkuma pean, et keegi minuga tegeleks!? Seepeale saabus mingi noorsand, meister vist, minuga tegelema. Peale seda, kui ma olin olukorda selgitanud ja tõestuseks ka põlenud pistikut näidanud sõimati mind ilma igasuguse liialduseta idioodiks ja öeldi, et ma ei tea üldse kuidas elektrimootorid töötavad. Umbes, et kui nad selle kolihunnikusse viskasid, siis see sai kopsu ja ongi jälle töökorras ja varsti olen jälle teeääres. Ütles, et ma olen dibiilik ja oleks pidanud auto kohe treileri peal nende juurde tooma. Ütlesin selle peale, et treiler maksab ka midagi ja pühapäeval poleks keegi nii kui nii midagi teinud, olin sunnitud probleemi ise lahendama. Seletati, et kui oleks nende viga olnud siis oleks ka treila kinni makstud. Ok, küsisin arvet osutatud teenuse kohta, kuna seda ma ei saanud. Selle peale öeldi, et printer on katki ja vihjati, et see maksab 50€ mulle. Mainsin, et kui neil need asjad niimoodi käivad, siis ma sügavalt kahtlen, et keegi mu treileri kulud kinni oleks maksnud või veel vähem oma viga tunnistanud. Siis hakkasin ka mina häält tõstma ja asi läks käest, kohale tuli ka Patrick kes pakkus rahumeelset lahendust, et tõstame auto üles ja võtame siis selle pumba laiali, et näha mis sees toimub. Sellest ma keeldusin, kuna naine oli nii kui nii juba tige ja ma arvan, et raseda naisega sõdida pole mõtet. Vaidlus jätkus, kuni härra meister ütles, et aga mida sa vaidled siin, endal rase naine autos ootab. Selle peale vastasin ma, et targem on vist tõesti pead vastu seina taguda kui diletandiga vaielda ja siis oli mul tõesti selline tunne, et härra meister tuleb mulle kallale. Tegelikult ma salamisi lootsin juba seda, sest selle pumba oleks tahtnud talle küll rektaali lükata. Lugu lõppeski põhimõtteliselt see moment, istusin oma autosse, müüsin pumba foorumis 80 kulli eest maha ja vähemalt kolm minu tuttavat peale seda lugu enam auto"meistrites" ei käi. Kogu selle loo peale tekkis mul ka uitmõte, et kas see esimenegi pumba vahetus vajalik oli. Laps on mul tänaseks pea kaks ja pool aastat vana ja minu "katkine" pump toimetab laitmatult siiani.
  19. Chulo

    O: r6 E30 püstakud

    Väike vahemärkus: Ka r6 mootoritega autodel esineb 45mm püstakuid, sul on siiski 51mm püstakuid tarvis.
  20. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    No kui see vöö on tõesti 2mm väiksem, siis on võimalik ju sobima panna.
  21. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Päris tuttuut ei taha, siis ilmselt paar aastat kasutatud... aga kuni see masuudipress mul veel liigub, siis ilmselt tõsiselt selle peale ei mõtle.
  22. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Traktor on ta nüüd küll, nagu kõik R4 mootorid. Samas on tal karteris vasturaskusvõll, mis selle mootori tööd olulisemalt sujuvamaks muudab. Peab tunnistama, et mootori töö enam nii ühtlane ei ole, kui soetades oli. Alguses polnud mootori tööd salongis üldse tunda, nüüd on aga vibra ikkagi õrnalt tunda. Viimasel ajal olen R3 mootoriga (audi/vw) diisli punni peale mõelnud, aga ei julge vist seda sammu astuda. Sellega oleks muidugi hea odav käristada tööle ja tagasi.
  23. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Aga mis ma tast vahetan? lõbusõitudeks on mul eluaeg mingi teine auto kõrval olnud, e46 on lihtsalt tööloom. Viib mind iga päev ilusti Raplast Tallinnasse ja sealt uuesti tagasi Raplasse ja kogu selle aja jooksul on mind ainult kaks korda tee äärde jätnud, üks kord selle sama türastanud pihusti ja teine kord etteande pumba pärast. Nii kaua kuni veel liigub ei näe ma mingit vajadust uut liisingut endale kraesse võtta, rull on selle ülesande juba täitnud.
  24. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Tra see 2,0 jutt ajab juba sita keema. Kust otsast ta nüüd sitem on kui 3ne? Või mis seals hullemini laguneb? Kõik on kuskilt kuulnud, aga keegi ei tea. See on täpselt sama mootor, mis 3ne lihtsalt 2 silkut vähem ja kogu musa. Isegi paljud osad kattuvad. Ma arvan, et minu rohkem kui kuus sotti sõitnud mootor on hea näide sellest, et see väide ei pea väga paika. Aga väga oluliselt ökom see 2 liitrine 3 liitrisest ei ole, see peab nüüd küll paika.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus