Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kallis on siis kui kaks kätt on tagumiku peal. Soe on ja sajab... Geila
  2. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Pole need "Moorid" nii stiiliteadlikud midagi. Pole mul kapuutsiga bemmi aga enamjolt tahavad ikka mingit viimast CLMKDV Mersut ju... Kooliprogrammis peakski olema autonduse tund, seal saaks isegi heledama karvkattega isendid omale arusaamad kätte, et mis auto mis hinna maksab ja kuidas karvad kodustatud saavad ning mis kvaliteedi juures... Geylakas
  3. Palju siis terve auto carboniseerimine maksab ka Materjal ja töö... Mahe UP
  4. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma tegin just sama aga Oxfordis, vat sulle haridust. Nad said ka korraliku faxi...
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma ka aru ei saa mix piffi kaineks on vaja, autojuht las olla mees kes teab kõiki reidi lahkeid tüdrukuid - või siis mõni sensidiiv, kes sul kõik jallud harki ära räägib- ise on roolis... alati on variant võtta käekesed taskust välja ja ise midagi ära teha, siin pidasin ikka silmas, et otsida omale üks neiu või naine, ei mõeld mitte pihku trampimist... areonuks
  6. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas on ingliskeeles what a fuck?
  7. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mitte miski ei ole kindlam, kui asi mida on ametlikult eitatud... Tarandi sõber
  8. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tahaks porri näha üle pika aja... Kuhu on surnud leedidega aknapesudüüsid, põhjavalgus. Miks ei ole enam näha teemades hea naabri toodangut, kõva läti spoiler vms. meie mehe konserdil saaks juba põhjavalguse eest kerge mineti korralikult interneti tüdrukult. Aga ei, mehed tapavad tuuningut ja otsivad M-tekk I ja siis II kes veel ei adu pöörlemist III. Rohkem moodi sisse... Ilgelt tahaks nikku, sain jumala hea poolassi, võidupüha - teeks poolassi peo. AL
  9. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Piduri süsteemi ei ole lubatud muuta. AL
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul ka terve piduriring päin persetä juba... Ma ei tea kuidas sul kiire tööga on ja nii edasi tagasi, ma eriti küll ei viitsi laiata siin oma ametiga- tööd palju günekoloogil jne. Aga teinekord on omal nii kiire, et ei viitsi igast katalooge ja muud virtsa käija, ning otsida seda kõige paremat itaalia ketast mis esimeses lombis kohe kõveraks ei keeks ja teises ka peaks... Ma arvan, et kui tööd on aga samas mahub ka juurde siis tee ikka siia ka teema. Mina va penskar eriti striidis ei käi, rahuldan ennast õlle kõrvale siin - laisk ja vorst on minu sõbrad. Oleks popp kui oleks omal diiler kes ütleb, ilma et ma peaks ise proovima, vat see varuosa on lits, ära seda proovi. Oleks igast viskodega tuvisita püüdmised ära jäänud kuhu on "kõrgjooksjad peale" kirjutatud ja millede töötamise kihlveosuhe on 1:3ele Minul veel mingi tagasilöök on nende paari töökoja näol kes siunavad vahel varuosi B-suure löhnava algustähega, aga ma olen laisk ja rikas ning ei viitsi otsida helistada ja nussida ning möllata selle telefoniga. On keegi kuskil kes on teadmamees ja paneb riiulist kohe asjad paika - no milleks driftida edasi esisillaga... Ma soovitaks küll teemat Ilmselt kõige vanem foorumi kasutaja kellel striitreiss punkt org on vahele jäänud nooruses AL
  11. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tahaks ka kade olla:) Nagu eestlane... AL
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Sõnavabadus ongi selleks, et oma arusaamisi ja tõekspidamisi väljendada. Põhja-Koreas oleks sa juba laagris Kusjuures Eesti on ainuke riik kus Vabaduse puiestee viib sind otse laagrisse AL'josh
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Aga vabaduse...?
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Nüüd peame vapsjei Puppi minema, et koos jutukad olla:P AL'josh
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Jaames Pond - See on varasema aja fotopood Zaddam - sa ei ole üxi, ka mina olen pidanud olema purjus Metal... - sa oled ikka veel purjus Mina - aga ma olin statis letis Rondo kõrval, vähemalt nii mulle öeldi... Sliiper
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    vaadake, et te ei jooo... AL' joosh
  17. Maire, kuna esiklaasis on möra siis sa ei saa kuhugi tehnilisel sellega:) Muidu kõik jutud töötavad eranditult we? Aljoshh
  18. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul olid ühel autol lillad vedrud Ausalt Sita sees ei trööbanud aga äkki see räägib tulevikust Tavai mehed telkima, vaatame kas saame üksteisepale kondi sisse... Vähem õlut, see oleks hea soovitus ehk... A
  19. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Värvid on reeglina millegi eristamiseks... Are Laur
  20. Eix võlusõna on internet:P See on omaette elukool...
  21. Kaks klassi ja mõlemad kiitusega - spordis...
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mairega samad võtted meil tööl, ma panin ka pika pikenduse ja sinna otsa ka pikenduse ja siis keerasin ja plärts käes. Äm40
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus