Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    See pre on küll tüüne, stringid jalga ja linna:) vot selline peakski talveseades, dsiip olema. Huvitav mis vedrud kasutuses olid ? AL
  2. Metalheart

    KALENDER 2014

    Moro, Homme esimese lüpsi ajal teen ülekande ära:) PS.Lüpsil käidud AL
  3. Metalheart

    KALENDER 2014

    Ma sooviks ka ühte? Saab veel ? Are
  4. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ei ma mõtsin kohe ikka sellist mis oleks mingi topeltvedruga sigakigakõrge asi. Nagu vene ajal siksid olid, sapaka vedrud taha sisse ja siis on ilusti arse püsti, vms. AL
  5. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Kas on olemas E30 (ei eea silmas IX) mis oleks nagu Golf grsossgountri? Mis on kohe originaalis IX-ist naisorganikarvajagu, hästi pikkade karvade, kõrgem ? AL
  6. Metalheart

    M: M-Technic II rool

    Mida kella:) Pole midagi väärt Uus nahk ju ometi kellegi töö old ja raha makst. Ah sorri , võta kui uppi Al
  7. Sportistme poroloone müüd eraldi ? Juhiistme külgtuge ja vasema kanni poroloon. Kui iste täiesti seibideks siis ka alumist istmepadja raami. Mu suur arse on selle vasaku raua lahti nüginud seal. Saab ka keevitada aga ehk ei maksa palju asi? A
  8. OK soojendusmootor. P.t kesklukumootor Sportsisu: osaliselt naisorganis esiistmeid Originaal eemaldatav konks See esimene andis täna saba, seega homme oleks vaja:) Peab olema korralik. Teisel kiirusel juba aasta aega krigises ja ootasin kohtupäeva, nüüd on see käes. Korraliku tahan saada. 56215118 - Are (peale 18:00 oleks hea suhelda vabalt)
  9. 100€ ehk on, jõulud tulevad äkki mõtled ligimese peale Aregeylast
  10. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    kui 86a siis mis esilisa massab:P koguks itta
  11. Kui hind jääb samma klassi ja ei tule proffesionaali tasu, siis miks ka mitte Kusjuures hommikul oli juba Oktoober Mis hinda pakud. Formaat: B3 Paber: Silk 170-200g Kaas : 270-300g kartong trükk: 4+0 Köide: Spiraalkamm metall Riputusaas Tiraaž: a'la 20tk on olnud tavaliselt A
  12. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Uk'lased väga ei viitsi oma saareriigist välja saata...
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Turbo võimsusega splint nagu Bärri Scotil... Ma uurin jõlgardite käest kas neil ehk on ja kui ple siis ostan kõneaega ja helistan sulle Sportseatmän
  14. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul on hoopis uuem küsimus. Kes kingib mulle E30 sportistme, sääremarja ülaosapõlvest, toe splindi. Leidsin paar kuud tagasi põrandalt ja loopisin poolakaid, pidades seda sittlendtükiks... Pärastisel uurimisel selgus, et seda junni polegi saada, koodi pole. Ma nagu piielnud küll igast saite ja um ladu , aga ei tuvasta koodi ei kuskilt. Kes hakkab näärivanaks, mõlemale istmele vaja:P Ma loen luuletuse ka.... Karabiinmetallpuudu
  15. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Leidsid siis we? Regulli asjad otsitud? Arjosh
  16. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma tahaks klapitavat võtit ja udu lisna oleks nii, et võti taskus ja ainult vajuta nuppu ja käivittub...
  17. Ideid nagu putru, ma iga aasta teinud, poleks paha kui keegi teeks ise ka värskuse mõttes midagi. Ma panen iga aasta sama põhja ja eriti ei viitsi/pole aega uut välja teha. Eelmine aasta kodanik ilmus välja, tahet täis ja puha - proogrammid olemas jne aga siis ma liiga lootsin sellele, trükiks läks ja tähtaeg kukkumas oli panin ise öösse jälle,,, Ideaalne oleks, kui oleks elukutseline kujundussõdur: kellel oleks vähe aega teha ka ületööd oma ajast v siis töö ajast. Ma võin pdf-i võtta ja trükikotta sammuda, tabel ja kogus võib ka mo hoolde jääda. Iga aasta olen suvilasse ka saanud kellegi kalendri: kes on kõva mees tahtma alguses aga kui ära teha siis on kõik püssiall.... Eixi idee on hea Iga mehe on sünnipäev võiks ju ka kalendris olla, kes tahab (tellija oma siis) Statoili kampaania perioodid jne. + mõni ülbe reklaam võiks ju ka olla all ääres peenelt, majandus ju veits tõuseb, nagu vererõhk, äkki mõni ettevõtja aitab ka .... Palju loota veel muidugi, seda PRIA toetust aga siiski. Aili suru aga sõbrale/tarile peale, andku vinti ma teen koksi välja:) A'L
  18. Kus see edisjön sisu on, Mis värvid mängus on? A'l
  19. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Seaduse rikkuja oled siis nii ehk naa kui sul pole halogeenid. Are
  20. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    M40B16 93a uus veepump vaja kipelt , kellel om ? Are
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Peetrike rahvaesindusliigast teeb meist ka juba ju saadet... Eestimaal pluss. Pole nii püss mees kui DJ. Sarpa aga see on minu isiklik nurga puudus... Sain Netti
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    See on rooste plekk mis on tulnud läbi põhja matti:P Nokk
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus