Hüppa postitusse

Metalheart

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    473
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    20

Kõik, mis Metalheart postitas

  1. Hea et vastukaja on tulnud. Stuudio lahendus on hea mõte, korraldada miskis pisikeses angaaris näiteks miskine kevadine kokukas ja sinna paar lampi ja variu laenata ei ole ju hull. Iseasi kas just nüüd fotorgraafi tasulist vaja on. Mul on omal ainult Canon EOS mis igan es 40s vst oli. Nendel kõigil juba väga tugevad automaatseaded, et teeb isegi siis hea pildi. Muidugi ülevalgustamise näeb ise ainult ära aga see selleks. Veel ideid kuidas asja lahendada oleks hea. ps. eix22 su riista tagant vaade lumisel teel oleks pidanud olema ikka kalendris aga see on minu isiklik traagika.
  2. Tere, Kuna siin Põhja-Eestis on maaliline talveilm moment siis käpelt rullid puhtaks ja teema pilte tegema. Siis saame järgmisesse aasta kalendrisse mõne valge pilid ka. Hakkan siis iga kuu up-i tegema, et vastavas kuus, kevad,suvi,sügis,talv saaks esindatud. Mida suurema resoga ja max dpi-ga pilt seda parem, rohkem võib alati olla vähem on patt. Autod puhtaks ja aasale sähvima. Katsun siia uuendusliku hoorumi albumi nurka ka vaadata, ehk kannatab juba miskise kataloogi luua. Ei aja niisama iba asi on tõsine, varsti on uus aasta käes ja siis on piltidega hambad. Vähemalt olen algus teinud kaastulijaid eks näitab aeg. kalendris
  3. Metalheart

    M:BMW318i/sedaan/1985a./600eur

    Kirjutasin kirja, miks sa ei vasta irw.
  4. p***e, mul on iidamast aadamast neti adre ja jookseb ikka sellega. Trenn on täna kella 18:30 kuni 20:00 eelnevalt antud aadressil kadakas, seega saab 20:00 ka kätte aga kaua ei oota. 56902772 helistada varem siis võin tagasi helistada, kui treenimine läbi om! org
  5. Trükis lasin veel lisalehena panna alla reklaami ka www.e30club.org ja nii et kaane ülekeerates jääb see koguaeg näha, soovin pai Ptüi ptüi ptüi, ootan kõigi kaja ära...
  6. Umbes panen talu nimesid ja maja numbreid, postiindeks vbla annab ka välja aga igaks juhuks ei tahjaks eksida, äkjki saavad kodanikud üle täpsustada mulle PM oma aadressid; Maja nr, talu nimi, valduste nimi ja postiindeks ka õige, vaadake palun üle bretty please; Pähkel Markus V Signe H Argo G Lembit J Merlyn Silja A - moobiltelefoni number ??? PS, kui keegi jõlgub siin ja teab seda inimest mitte siia juhtuvat iga 2min taganmt siis lennake neile selga. Siis saan ma kiiremini posti asjad, tahaks seda teha homme... side lõpp, metal
  7. Kalendarid käes. Pole viga enam vähem, pildid on nagu on. Postitsi ihalembid saavad homme nad kohe posti ja smartkasti. Täna oli juba kastpontor kinni aga nendega kellele pihku jagan ehk jõuan ekspromt miskit sebida. Näiteks üks aeg mis oleks varnast võtta oleks kell 18:00 Kadaka Spordihalli ees Neljapäeval. Sorry aga teie tähtpäevad ja sünnipäevad ja asjad läksid kiire taktika ja trükkimise tõttu seekord veel ilma nendeta. eks andke teada, Homme on tuuga ajaga eniveis ja eriti kuhugi ei jõua... kalendrismetal
  8. Oleks parem ülekanne, sest oma rahast maksan kinni ja pärast ei tulda järgi siis on kellad meesed nats metall
  9. Tere, Kuna trükikoda pani oma asjadega normaalselt kollapsisse siis täna nad valmis ei jõudnud Mina neid sundida ja käskida ka kahjuks ei saa, teevad teisipäeval ja siis võiks kohe käpelt orgunnida miskise kätte saamise ka. Need kellega on SP kokku lepitud need saavad sinna ja teised kellega on peost pihku siis selle organiseerime ka... praegu on igatahes over and out metal
  10. http://public.fotki.com/Kalendrimetal/kalender-2012-teine/ No nüüd tegin igale ühele midagi. Kuna trükikoda ajas mulle keelt kõrva, et ma ikka 23.12 trükiks omad asjad sest ma ei saa neid keelata ka. Kuna nad teevad see aasta 300g paberile jne. pikemad aasad riputuseks ja muu seks värk, saab ehk kõvem kui eelnevad aastad... Mis puutub aga postidesse ja liiklusmärkidesse siis hell no, eks järgmine aasta saab keegi pedantsem teha ja möllata ka vast ma usun Ma võiks selles osas pinsile küll jääda, siin ehk elukutselisi kujundajaid ka, kvaliteet heleda õlle aeg kannatab rämedalt. Eemaldasin raami kalendri päisest, tegin pildid selle võrra suurema lõikega, nipitasin raamid kõik halliks ja nokkisin keksele igast asju.... Kui reso ei ole siis mina seda kujundada ka ei saa, ja no postid ja märgid fakit ei pea ju sümeetrias kõik olema, loeme selle kunstiks kuulan veel tegelt, ma pole mode , k alendrimetal
  11. [size=5]http://public.fotki....kalender-trkki/ PS. Juuli ja augusti piltide rastritihedus väljatrükis ei old minu teha:S, võivad nats ruudulised jääda aga ei pruugi ka. Kui Zeniit ei ole piksleid pannud siis juurde kujundada neid on raske:P Siin siis pildifailid. Kuna orginaal pdf on ligi 70mb siis seda ei saa kuhugi lisada, panen siis veebivaate jpg. Vaadake numbrid üle ja jutud, unise peaga tegin, kas peale 1 ja 2 ja 3 tuleb 4 jne. Oleks vaja teist arvamust. Arvamused ettepanekud on tänase päeva teema, homme viin trükikotta asja:P Arvamused võiksid olla sisukad ja argumenteeritud, mitte sellised jaburused nagu linnavolikogu istungi protokast lugeda võib. Oh kui lahe ja räme s**t, esimest ei pea kirjutama teise puhul siis kaalukad argumendid. Siis kutsume kokku E30 kunstilise komisjoni kes otsustab ja edasi kaebamise vastu võtab nädala jooksul. kalendrimetal[/size]
  12. Pildid sain lõigatud kalendrisse aga kalendriosa veel sisse ei jõudnud laduda. See nõuab natukene aega ja välimust, teen täna ära (loe: saan ikkagi vana kõvaketta tagasi:)) natskannatustpliis
  13. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Mul on elukaaslasega jopanud, tõi just ilma käskimata 6 õlut mulle. Nii on lootust isegi hilja õhtal kalendri näidist näha Hea on see,et kõvaketas on remondis ja see kelle juures failid õunakastis on see käsib ajateenijatel kaevikuid kaevata ja varjuda jne. terve tänase päeva. Seega teen kalendri nullist Litsid mehed need Eesti mehed, litutavad mööda metsi ringi
  14. Kerge viive selle kujundusega, homme peaksin olemasellekujundusega teie ees, küll õhtul hilja aga siiski. Kuna meie kalendri aeg on trükikojas reserveeritud 21 v 22 siis senimaani saavad hilinejad ka veel teha oma ülekannet. t, kalendriunt
  15. No nii, sai neid tellijaid palju sai. Alguses kui üldküsitlus oli siis tundus nagu rohkem olevat. Teen homme kujuduse ära ja lahmin siia üless siis saate üle vaadata ja ettepanekuid kuulan täpselt ühe päeva ja ainult esimesed viis Aga siis praegu nii korraks. PS. Eix tänan aja kulu vähendamise eest
  16. Pässa Rix on kujuteldav sõber kellel on äss püss BMW. Ma olen varasemalt ka teinud neid E30 kalendreid, aga hääletus on esmane kogemus minu jaoks. Ma soovingi näha kalendris iga kuu 1 kasutaja pilti ja, et nad kõik 12.tk oleks erinevad!!! Hind on ikka see mis sai varem öeldud 10.80€ + post. Sorri veelkord, see hääletamise korraldus on minu jaoks uus... Ilgelt lihtne oleks kui mode valiks 12 pilti, mul oleks ainult järgi minemise vaev pmtselt.
  17. PS! Ma arvasin, et loogiline on see kui hääli anname ainult ühele kasutaja autole. Kui kasutajal on pilte neli siis valime isekeskis ühe välja ja anname siis sellele vastava punktisumma mida heaks arvame. Me ju tahame, et kalender sisaldaks mitut erinevat autot, mitte ainult Pässarixi tuunitud pemm jaanuaris siis tagant vaates märtsis ja sisust detsembris. Seega kasutaja 4 valime ühe. PS! Ma arvasin, et solidaarsusest me hääletades oma autot ka ei hinda aga ma vst eksisin... Ma võin eraldi kalendreid ka kujundada, ainult Pässarixi autoga siis on hind muidugi teine 16-20€ Kes nende viimaste märkuste järgi POLE talitanud siis kokkuvõtted on tegemata ja postitusi saab muuta ju nupule vajutusega!!! Tehke uuesti aga tehke hästi:P Need kes on talitanud nii nagu juhend ette näeb ok. Lihtsalt esimene kord teen seda ilurida sry kui on raskeks tehtud teie elu:P
  18. Nii poisid ja tüdrukud. Ma ei tea kas sain kõik pildid mis te mulle postikanaga saatsite või jah aga nad on nüüd reas albumis. Iga üks siis valib välja 12 enim meeldivat ja numereerib need nagu listina... Pildi faili nimi ja mitu punkti. Siis tellijana mitu kalendirit tahad ja kui soovid siis maini ka oma sünnikuupäev ära ja ma panen selle ka kalendrisse, ps. kui soovid postiga saada siis kindlasti maini ka seda. PS. hindamine võiks mölavabalt käija, lihtsam jälgida ja teha kalkulatsiooni. NB! moderaator võiks üldse kõik kogu teksti maha lüüa ja kustutada kõik lehed va. esimesed kaks posti siis jääks. See minu praegune jääks teiseks postiks. Ja kui võimalik siis kirjutada pealkirja Suurelt ja punaselt HääLETAMINE JA TELLIMINE KALENDER 2012 Teeme nii siis, et hääletamine ja pointside andmine käib kuni 10.12.2012 ja maksmine tuleb teha ära 19.12.2012 siis läheb kohe teoks ja kes on viimane sees siis saab ilma olla... http://public.fotki....-kalender-2012/ Kui esineb anaaliaid siis mulle ps. PS! Ma arvasin, et loogiline on see kui hääli anname ainult ühele kasutaja autole. Kui kasutajal on pilte neli siis valime isekeskis ühe välja ja anname siis sellele vastava punktisumma mida heaks arvame. Me ju tahame, et kalender sisaldaks mitut erinevat autot, mitte ainult Pässarixi tuunitud pemm jaanuaris siis tagant vaates märtsis ja sisust detsembris. Seega kasutaja 4 valime ühe. PS! Ma arvasin, et solidaarsusest me hääletades oma autot ka ei hinda aga ma vst eksisin... Ma võin eraldi kalendreid ka kujundada, ainult Pässarixi autoga siis on hind muidugi teine 16-20€ Kes nende viimaste märkuste järgi POLE talitanud siis kokkuvõtted on tegemata ja postitusi saab muuta ju nupule vajutusega!!! Tehke uuesti aga tehke hästi:P Need kes on talitanud nii nagu juhend ette näeb ok. Lihtsalt esimene kord teen seda ilurida sry kui on raskeks tehtud teie elu:P
  19. Morjes, Sorri poisid pole aega old pead vaevata selle kujundamiega veel, paar ägedat palavikuga päeva oli vahel... Teeme nii, ma teen see nädala vahetus, kui on midagi teha, miskise pildikokkuvõtte ja siis hakkame hindama. Hinnata võiks kuni selle kuu lõpuni ja siis iga mees hakkab ihalema. Ma miski listi teen ka valmis kes juba on soovi avaldanud aga vbla kui pildid on juba olemas mõni siis loobub Mul miski selekdsioon on pilte aga vähe on, komsii komsaa... Igast autost ikka üks pilt ja eelmise aasta omi ei tahaks kasutada. Miskite kokkutulekute pilte oleks ka hea saata, saaks miskise kaane teha asjale ka. Aja olen juba broneerinud trükkimiseks ja valmistamiseks, kui me teeme miski 15.dets see aasta siis nimekirja lukku siis peaks hea olema. Siis peaks kõigil makstud olema ja sooviavaldused ka antud mitu jne. Eelmine aast jäi paar tükki kätte ka mis ma ise kinni maksin aga noh, ma loodan tegijal juhtuvat... Seega pilte oleks vaja rämedalt juurde häid ja vast jõuate nei ikka veel teha ju, pesta veel saab ja vesi ei külmu ju... Hind siis oleks asjal nii, et 10.80€ + post. Kui tellimiseks läheb siis oma nime taha kindlasti kas tahad mult kätte saada või soovid postiga Puiatusse vms. Posti hinda veel uurin, see läks ka ju kallimaks siin 1. nov ühesõnaga kogu kalendristik läheb see aasta paksemale paberile ka, eelmine aasta oli naismasinasse keerand paberifirma midagi. See aasta lubati tublimad olla. Kui miskit muutub siis annan teada aga ei tohiks. äkki mode või keegi Idinaator saaks asja kleebiseks teha, siis oleks koguaeg inimestel pinnuks silmas, ET PILTE ON VAJA JA 19.12 ON ASI LUKUS, NII SAAJATE LIST KUI KA KUJUNDUS JA MAKSMINE. [size=5]Kalendrite raha kanda:[/size] [size=5]ARE LAUR[/size] [size=5]10010229823019 SEB [/size] [size=5]Selgitus: Kasutaja nimi, kogus, aadress[/size] [size=5]Kalendri hind: 10,80€[/size] [size=5]Postikulu: 1 kalender - 1,40€ + 0,90€ (turvaümbrik) 2 ja enam kalendrit - 1,60€ + 0,90€ (turvaümbrik) SmartPost peaks olema nii 1 kalendri kui ka 3 kaendri puhul üks - 2,49€[/size] [size=5]ülekandeid on võimalik teha KUNI 19.nda DETSEMBRINI!!![/size] [size=4]MAKSTUD[/size] Lauri_L, 2tk Jänx, 1tk Silja, 2 tk eedik, 1tk eix22, 1tk Tom90, 1tk mote, 1tk rreims, 1tk -elav- , 1tk Hiis, 1tk M20b20, 1tk Lamelink, 1tk olev125, 2tk Siimu, 2tk riho, 1tk carrating56, 1tk Madis23, 1tk zaz965zaz, 1tk M20b20, 1tk matu90, 1tk Andry, 3tk JA IGA MEES KES TULEB SULAS JäRGI ANNAB ENNE OMA AADRESSI :BMW: PS. Turvaümbrik peaks ka vst olema ikka, muidu saadakse jälle siturõngas kalendrid või keetsi jäljega. (ausõna trenni kõrvalt ei jää aega suitsetamiseks ja ketsi laskmiseks pole bena raha) terv, Are
  20. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Lükkate siin üksi käima autosid, järelikult fitness... Võiks olla nii, et läbisegi on teemad ka, müüa 500hepane bemm ja järgmine on kohe hunnik puhast kreatiini... See oless äss... tulevikust
  21. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ma käisin võtmas eile, ilus võtt oli. Täna on tunded väga segased ja paljud kadestavad mu tervist...
  22. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Tra kui keeruline. Panin siin tina miskine aeg ja ma olen foorumi teistvärvi joonud-...-...-...-...-...-
  23. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Muretseda ei ole ju mõtet. Tramaivõi, miks ma peaks muretsema, pigem ikka rõõmustades ju hangiks omale kirstukatte. Lapsi ka enamus muretseb, mul oli küll igavesti vahva tehes ja saades ja ära tuues Rohkem klemm sajale:P siiderdaja ps. varsti hakkan koduveini müüma
  24. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Ja kuidas sellega touringu tagaklaasi eemaldatakse :idea: uhti
  25. Metalheart

    Lobamokkade rubriik

    Palju õnne. Ma vaatan muide praegu mingit saadet Kodu keset linna. Ma olen selline vähe vinguv van reeglina ag see on ika päris si*** saade. Riäliti sõud ja kogu see jama tuleb nii huvitavalt ilmetult välja kuidagi... tsope
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus