Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Feedback

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    184
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Feedback postitas

  1. Feedback

    LUKKU

    Võib pakkuda ka BBS-e
  2. Pole saanud veel vastust.. Aitake kes on sellise asjaga kokku puutunud..
  3. Feedback

    LUKKU

    Ei ole leidnud veel seda mida sooviks..
  4. Feedback

    LUKKU

    Vasta PM-i hind..
  5. Feedback

    LUKKU

    võib pakkuda ka borbeteid
  6. Mis kardaan läheb alla kui mul on hetkel 318IT ja mootor tuleb M50B25 e36 käigukastiga ja tean ka et käigukast on suure kolmikuga. Olen kuulnud et e30 325E oma läheb. Kas 324TD kardaan läheb ka alla sest see pidi olema ka suure kolmikuga? Läheb sinna alla veel miski alla? Muidugi olen kuulnud et e36 320 oma läheb ka aga kas keegi oskab öelda kas see peab paika?
  7. Feedback

    K: Mure M40 mootoriga.

    Mure murtud... LUKKU..
  8. Feedback

    Viimased Kleebised saadaval!

    Olen hetkel välismaal ja tulen alles 7 veebruaril.. Jäta need asjad kõrvale ja kui tulen siis annan märku..
  9. Feedback

    Viimased Kleebised saadaval!

    Jäin tellimisega hiljaks kahjuks, kuna pole kaua sees pole käinud.. Kui saab siis need asjad võtaks omale.. 1 reflektor 20*20cm (kui jääb üle siis 40*40cm oleks parem) 1 klubi aadres 2 valget 5*5cm kotkas
  10. Feedback

    K: Mure M40 mootoriga.

    suvel vahetasin küttefiltri.. Homme läheb pätriku juurde diaknosti siis selgub mis viga on..
  11. Feedback

    K: Mure M40 mootoriga.

    Aga külmast peast teeb sama asja.. külmast peast algas poomine 4-5 pöörde juures jamama juba
  12. Feedback

    K: Mootorivahetus

    Küsimus kas said korda sest mul võib sama jama tulla? Kui said korda siis mis viga oli?
  13. Maksin ära aga ei saa sulle pm-i saata kuna mingiasi ei lubanud sulle saata..Kas pm on täis sul?
  14. Palju maksab 4*14 smoke kile..Ootan juba ammu hinda aga pole siianigi saanud..
  15. Mina liigun ka see talv esimese tagaveoga ehk oma vaguniga.
  16. Mis oleks lõplik hind millega ära annad? Vastus PS-i
  17. kahjuks ma ei tule see nädal sinna,kuna auto pooleli,aga järgmine nädal olen platsis
  18. Tänud raidolp kelle käest sain kleepsud.
  19. Kas on veel kleepse alles?
  20. Pildi peal näeb minu auto välja nagu ´´KITS´´. Auto lausa karjub madalduse üle.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus