Hüppa postitusse

Hendri

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    136
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis Hendri postitas

  1. Hendri

    Lobamokkade rubriik

    Selle panedsiis ainult püstakute ülemiste muhkude peale kandma? Kann ülevalt ju muhkudega, sinna jäävad ju siis tühimikud jms..
  2. Hendri

    M: Jäigad puksid

    Kas sillatala puksile keskelt poldiavale puksi ka sisse paned või lihtsalt puuritud auk? Kes mulle mõõtudega jooniste eest ühed puksid välja teeb
  3. Hendri

    Olemas/kustutada

    Ja nii ta on, joonaselt tõin istme ära. Tegelikult VIST on teise mustriga, kui mul, aga ma ise ka kindlalt ei tea, olen 2x selle autoga üldse sõitnud Jätaks teema hetkel lahti, katsun homme ikkagi järgi vaada, MILLIST riiet mul ikkagi vaja on
  4. Hendri

    Lobamokkade rubriik

    Mehed kust ma leiaks e30 strutbari või siis flantse püstakute peale millele ehitada külge strutbar? pooltel eesti rimakatel peal, keegi ei müü...
  5. Hendri

    Olemas/kustutada

    Kurat karksi nuiaga kehvad lood, ise ilmselt ei satu kunagi sinna, aga pean uurima ehk keegi liigub. variandina ostaks ka näiteks ainult terve kattega kõrvalistuja istme või ainult katte ja suvalise töötavate mehhanismidega juhiistme, et saaks kahest ühe kokku, kui kellelgi peaks lähemal kuskil leiduma
  6. Hendri

    Olemas/kustutada

    Tavaline triibuline selline pilt lihtsalt näide, otsin tavalist istet Ahjaa ja võib pakkuda ka touringule pagassi põrandamatti või alusplaati
  7. Hendri

    M: 318i kupee m52b28 142kw

    Kas alles või müüdud? Auto24 pole aktiivne enam?
  8. Hendri

    M: short shifter

    Mul sama asi riiulis seismas. Väidetavalt VIST peab puksi ava pisut suuremaks puurima, aga muidu plug and play
  9. Asjast kasu ka või pehme nagu plastiliin?
  10. Eelmisel lehel juttu kasutaja mihkel22 poolt
  11. Pealkirjas ju et 17"
  12. Hendri

    M: e30 touring 89a

    Mootor?
  13. Hendri

    O: M40 mootor. Kiire!

    Sauel olemas, 2 osa. Kättesaadav alles järgmise nädala teisel poolel
  14. On seda keegi praegu vaatamas käinud, et mis seisukorras ta on? Indrek millisena ta Sinu käest ära läks või mis mured teda vaevasid?
  15. Mis hind ilma rehvideta? Mis keskava on?
  16. Üks orig lip olemas mul
  17. Hendri

    Turvakaare/puuride tegijad.

    ES racing, Janar Rinne
  18. Hendri

    M: E30 1.6 75kw mootor

    Mul üks m40 karter olemas. Kui huvi saada pm. Sorri teemavälise jutu eest
  19. Oleks palju raha annaks tasuta ära aga vot näed.. Regull taldrikud paraku endal kasutuses
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus