Hüppa postitusse

Renx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    666
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis Renx postitas

  1. Renx

    lukku.

    ikka alles hinnad siis 5€ paremaks mõlemal tootel
  2. Renx

    O: e30 1.8 74kw mootorit

    või siis vanahea m10 1.8pritse 77kw
  3. Renx

    Lobamokkade rubriik

    Bronzitbeige Metallic
  4. Renx

    lukku.

    raamid siis samad, mis pildil ja shadowline liistud nagu need bemmil on
  5. Renx

    Lobamokkade rubriik

    mingihetk oli inglismaal saada DC tähistega klaase...väidetavalt E32-le.....hind jäi sinna 60-100euri kanti/paar. Endale tookord ei tellinud ja seega 100prossa pead ei anna!....kasutajale grimes sai nüüd eelmise aasta algul ka neid uuesti uuritud läbi tuttava, kes tookord pakkus...enam ei ole pakkuda oli vastuseks lõpuks!. kes sealkandis tegev või kuskil käpp sees võiks ju uurida
  6. Renx

    O: Kiirelt logar ja bosch tuled

    minul paraku pole pakkuda miskit...
  7. Renx

    lukku.

    Pakkuda siis vanakooli thule katuseraamid 2tk H: liistud 35€ katuseraamid 35€ asukoht TLN, 56 83 76 93 kiirele reageerijale hind veidi painutatavad ja homme õhtuks lisan ka pildid!
  8. Renx

    O: Kiirelt logar ja bosch tuled

    vaatan homme üle, ehk leian miskit bosch tulede kraami
  9. Tere, vaja siis kiirelt salongiventika reostaati...sobib konditsioneeri ja mikrofiltriga ahju küljest! Pakkuge 56 83 76 93
  10. Renx

    O: m20b20 95kw juppi

    siimul peaks olema...sai kunagi mitu tk-i koos sisselaskega talle viidud...kui muidugi rauda pole rännanud
  11. erxx-le vist...mina jäin hiljaks
  12. Ja mis sellel isendil siis viga,et projektiks ei sobi? see,et on diiselmootoriga?
  13. http://www.auto24.ee/used/1308917
  14. Renx

    Lobamokkade rubriik

    sellest udukateemast ma ei saa aru ja nagu näha, siis vähemalt siin foorumis võibki antud teemal jahuma jääda.No ei tohi sõita lähi ja udu koos....johhaidii palju asju ei tohi teha...on hullemaid asju mille pärast muretseda ja pead vaevata.Küsiks siis, et misasi see reaalselt häirib?....kui tuled paigas ja taevasse ei näita, siis ju korras(valesti regullitud tulede vastu olen ise samuti!...kaubikuga sõiduka taga sõites regullin tuled ka maha, kuna koguaeg näen, kuidas kõrgem auto häirib ees sõitvat juhti peeglitesse kiirgava valguse pärast). rekka vastu tuleb, millel vähe rohkem tulesid ees, siis ju puhta hullumaja...ei saagi sõita!...muretsege rohkem olematute rehvide,pekkis veermiku või alt ära tulevate sildade pärast..palju ohtlikum! selle pideva non-uduka teema peale peaksid rullile esiudukad maksma 1eur tk, kuna neid kasutades oled igalpool jalus ja pidevalt saad sõimata, et need põlevad!.Peace!tülli kellegiga minna ei taha, aga kui miskit on öelda, siis viska PS või helista! Renx
  15. To: "emmkakskymmend" : jep sama m-tech ringiga masinaga tegu
  16. Emmtehh rool suur või väike?...see vist pidi mulle tulema?
  17. Renx

    K: mure..324d sööb genekarihmasid

    Kui nyyd mõtlema hakkan,siis kitsama rihma ka niiöelda krõmpsus vahepeal. Hetkel seda keissi pole. Eks paistab
  18. Renx

    K: mure..324d sööb genekarihmasid

    Võtsin contitechi rihma prooviks..2,9mm laiem. Vaataks kas jõhverdab selle ka läbi. Eks siis saab edasi vaadata
  19. Renx

    K: mure..324d sööb genekarihmasid

    Mida perset see video mind aitab??...olen seda näinud....tule pane mu e30-l ka genekarihm niimoodi peale!
  20. Tervist, mure siis selline, et mu 324d "sööb" genekarihmasid.Hetkel mingi 1000km peale juba 3 rihma ribadeks lennanud.Genekas viltu ei ole ja ei logise nagu paljudel.Rihmarattad ka kenasti sirged ja jooksevad otse. Pole küll enam neid rihmasid käepärast võtta, et kõrvutada, aga kõik 3 läinud täpselt samamoodi...rihmal üks koht mingi 5-6cm hammastest tühi ja välja veninud ja siis paar cm vahet ja paar-kolm hammast puudu...ülejäänud rihm ilus kena.Kõik rihmad ostetud automaailmast ja tootjaks mingi DAYCO. järgmiseks võtan kuskilt Contitech-i rihma ja proovin, aga usun, et viga ikka kuskil mujal ...kellegil ideid?
  21. Renx

    Lobamokkade rubriik

    jep...müüjale pakuti isegi rohkem plekki...aga olevat öelnud, et on sõnapidaja ja müüs küsitud, ehk siis 350euroga ...väärt ost!
  22. Renx

    O:Bmw 324 sedaan/universaal

    Natuke allpool mul kuulutus olemas
  23. Renx

    M/V: Bmw nuova s3 15''

    Hind on riigisaladus?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus