Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Nonii... keegi homme kokkutulekule ka liigub Ranzzz... ära siis nelipakki unusta
  2. Rääkige nüüd millest ma täna kokkukal siis ilma jäin
  3. Ma vist täna ei jõua sinna.. maal vaja ära käija haapsalu külje all. Ülepika aja olen sunnitud täna vahele jätma :shock:
  4. Kuni kolmikuni jah, sealt edasi ei.
  5. Keegi siis järgmine esmaspäev tuleb kokkukale
  6. Njah.. esmaspäevased kokkutulekud hakkavad vist ära vajuma... igakord järjest vähem ja vähem autosid...... kuhu kadunud siis e30 omanikud koos autodega :roll: vaevalt, et nüüd kõik e30-d siis "talvepuhkusel" juba nii mõttetult vara :roll: sügis ju alles... :wink:
  7. Eesti politseile ei loe see genfi värk... nemad teevad ise seadusi.. millejärgi saavad määrata trahve.... ma olen ka hoiatuse saanud julgestupolitsei käest... sõitsin pargid+udukad.... hoiatati, et järgmine kord 3000.- ... sõitsin minema peale seda insidenti ja lükasin uuesti udukad peale Kusjuures ennem minu peatamist, oli ta ühe e36-e samal põhjusel kinni pidanud..... mingi venku oli see ment... aga nuh.... millal nad ennem normaalsed olnud on ( mente mõtlen )
  8. 5-st 8-ni naudid kusagil fusioni kässarit A kui homme toimub, siis kus kohas teeme ? ale kooogil või mustikas jälle
  9. A teeks siis mustikas seekord kah, õues nagunii sell ajal mingi jube mõõõnus vihmane ilm
  10. Homme toimub ka midagi ? vihmase ja tuulise ilmaga mustika maa aluses parklas ?
  11. Hmm... oleks vaid vabaraha hetkel piisvalt... ütlen ma sellepeale. Vägagi kenad masinad neil kuulutustel 8) Tea, kas ka eestis olemas mõni originaal 333i ning LAV 325is :roll: Sooviks sellega veidi lähemalt tutvuda 8)
  12. Esimesel aadressil on pilt number 23 ülikõva pähkel on seal nagu staar isegi politsei võtab autogrammi
  13. Täna jube kehv ilm eks üritan kohal olla siiski.
  14. Meil ikka e30 foorum mitte sierrrrrrraari foorum
  15. Olgu tänatud sinu küljeluu Pilt on tõsiselt super hea Kõik see taustavalgus jne, on nagu väga super.
  16. Hehee :P:P minu püss jäi kah pildile siiski http://fotoalbum.ee/photos/Mpower/59993431
  17. See oleks väga hea idee, mina oleksin raudselt kohal 8)
  18. Vat selline tehasepoole 333i ja 325is LAV vabariigi jaoks toodetud E30, oleks ikka päris meeldiv, suht koht unistuseks võiks lausa öelda, kuna see on ju originaal, mitte ise kodukootud masin jne.... Sellist haruldust ei julgekski tänavale nagu viia. Huvitav, kas mõni selline ka veel LAV-s elujõuline on :?
  19. Sellel Kaido E30 M3-l, millel V8 vahel.. no kurjam... sellel autol on ikka väga seksikas p***e :oops: :roll:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus