Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. Kui palju siis täna rahvast liikumas on mustikapoole ?
  2. Märkasin minagi, et seal tuleb sellest juttu täna
  3. No krt... E30 klubi ridades on palju inimesi ja autosi... aga kui paljud on kasvõi korra käinud kokkutulekutel ? Enamasti ikka alati oma sõbrad tuttavad alati kohal Mis on muidugi tore.. Aga mida või keda kardavad teised, kellel isegi oma auto teema üleval jne.. ?? miks neid näha ei ole kunagi ?? Ouk.. Sry fooor OT
  4. Aga mina ei tule......... vist Sest nagunii, keegi ei viitsi tulla.. Peaks vist klubi kirjad eemaldama autolt....
  5. Sinu auto on ju jeebik kah Mina aga pean isegi siledal teel valima, kus ma sõidan
  6. Selge, siis mina enda autoga sinna ligi ei pääse
  7. Peakski hakkama see asi toimuma neljapäeviti.... tundub.. et siis rohkem rahvast... esmaspäeviti ei vea end õieti keegi kohale tavaliselt. Täna oli küll üllatavalt palju e30-neid ja rahvast.
  8. 15.03.10 siis kell 20 mustika maaaluses parklas. kes tuleb ?
  9. MairoG

    E30 Touringu ajalugu

    See auto on vist veel haruldasem http://www.bmwe21.net/forum/viewtopic.php?t=3933
  10. Homme keegi mustikasse liigub ? keegi liigub ? Edit.. mina kahjuks ei jõua täna...
  11. Homme keegi mustikasse ka ? Ice... anna märku kui liigud sinna.. ma tuleks siis ka sulle kaupa ära tooma sinna.
  12. pea poolteist tundi vist jutti mina ja teie kolm üheautoga ei lahe oli 8)
  13. Korraga oli täna siis 9 E30 masinat , kui üle poolte lahkus, tuli ka 10-nes
  14. teeks nii, et sooja armastajad liiguvad mustikasse ja teised arenale arena rahvas võib ju ilmuda mustikasse... kui neil külm hakkab
  15. Homme liigub keegi mustikasse ? lihtsalt küsin 8)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus