Hüppa postitusse

Magnus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    676
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis Magnus postitas

  1. Müüa täiesti töötav 2.5i mootor e46-lt , 2003 aasta pealt ja samuti ka suure vajaduse korral tõestatav auto hooldusraamatu järgi. Mootor näeb samuti välja nagu uus, kui lihtsalt puhtaks pesta seistes tekkinud tolmust. Läbisõiduks on 90 000km. Lisainfo saamiseks helistada 56750962 Hind 350.-
  2. R4 spidoblokki oleks ikka vaja
  3. http://www.auto24.ee/used/1627101
  4. siin ka sellest teema olnud
  5. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Siiani pole midagi maksnud :D eile hommikul tahtis kontrolör hakkata kirjutama trahvi, aga ma olin auto kõrval, jalutasin siis juhiukse juurde ja siis jalutas minema Ise algul ei märganudki, aga sõber nägi
  6. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen nüüd kaks viimast nädalavahetust käinud reedeti vanalinnas ja parkinud ka sinna. Kui oled ikka eemal ja jälgid auto poole siis märkad, et enamus inimesed vaatavad just rulli poole ja mõni näitab näpuga ka, midagi halba pole siiani ka kuulnud
  7. http://www.auto24.ee/used/1605760
  8. ET 12 pole mitte midagi hullu, mul olid täpselt samad veljed, kui mitte just need samad ja istusid väga ilusti all. Olid need varem keskelt sinised?
  9. 1. 18 2. 20 3. 29 4. 32 5. 37 6. 39 7. 42 8. 49 9. 55 10. 60 11. 62 12. 69
  10. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Load käes lõpuks ja läheb rullimiseks
  11. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Ilmselt järgmine hooaeg ringrajale minev e30 töö juures
  12. Oleks vaja 7-8 tüüblit, et panna ukseliistud kinni ilusti ning spidomeetriblokki r4 prefacele ja Mitte kellaga. Tel 56750962
  13. Mingi lõtk on, aga toimis. Hind 160.-
  14. Magnus

    Lobamokkade rubriik

    Küsi temalt, siin ka ju kasutaja,Reigo
  15. Oleks siis vaja esimestele coiloveritele vedrusid ja siis neid taldrikuid millega vedule pinget peale ja maha keerata. Tel 56750962
  16. Sellest on siin teema ka olemas kuskil.
  17. Magnus

    Nookurite vahetus

    Küll need peavad, meil taunusel töö juures on 930 hp ja peale igat sõitu peaaegu oli saalte vahetus ja kepsu poldid peavad siiani, samuti ARP. Umbes 5-6 korda lahti võetud see suvi siis.
  18. Magnus

    Nookurite vahetus

    Kui kõverad siis ilmselt ongi raske, aga kui mitte siis tulevad vägagi lihtsalt
  19. Camber plaadid olemas, aga tiivad siiani veel puudu
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus