Hüppa postitusse

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. võiks mingi päeva siis paika panna millal kogunemine on ja kuidas kellegile sobib minule sobib iga päev.
  2. harcore

    Lobamokkade rubriik

    mis moodi tal see ülekanne siis ratastele läheb?
  3. võiks ju kogunemise teha tuleksin ja kaeksin pärnu rullid üle ise liiklen e36-ga hetkel.
  4. pärnu rullid ka kokku saavad mingi päev?
  5. sellel vennal pole vist kõik korras olnud seal kupli all et mootori salongi vedas :D
  6. need esi püstakud ka pakkuda hind on esimeses postituses
  7. mis seda e30 nii kalliks ajab?
  8. touringu taga vedrud ei sobi ka pre fl alla või eksi ehk mõni targem paneb oma sõna siia.
  9. rullikas ikka seisab ja ootab uut omaniku autot võib tulla vaatama nii nädala sees kui ka nädala vahetusel. vähe värskemad pildid autost
  10. harcore

    Lobamokkade rubriik

    veel on müügis loodame jah et leiab omale normaalse omaniku ei taha et satuks sellise kätte kes ta koheselt ümber posti keerab või siis kusagil üle katuse.
  11. harcore

    Lobamokkade rubriik

    siinsetel klubilistel on kõikidel ilusad rullid ja mina ei saa kunagi ühtegi isegi lõpule viidud nii nagu ka see rull paraku pean temast loobuma kuna pole tööd. pead ma norgu ei lase ja kindlasti mingi aeg omale ühe koju tasin
  12. harcore

    M50 mootori paigaldus e30-le

    mina viskasin selle vahelt ära kuna mul jäi karpa pena paak alla ainult mis ringi tõstsin oli pump.
  13. auto endiselt saadaval kaasa peab võtma aku kes koheselt ära viib saab 800euriga
  14. uksepolstrid on müüdud
  15. harcore

    Mootor lonkab (video)

    lisa õhku ei saa sul kusagilt? mul karpa mootor tegi sama moodi.
  16. http://www.auto24.ee/used/1937157
  17. mina tahan kindlalt ühte raha saan kanda kas järgmine nädala laupäeval või nädala sees mingi aeg annan teada siis
  18. harcore

    Lobamokkade rubriik

    keegi teab kas see auto on müüdud helistasin aga telefon oli väljas.
  19. harcore

    Lobamokkade rubriik

    eks peab siis vaatama ka leedu turu üle jah ma otsin just sedaan kerega 324 td samas võib ka touring olla.siin foorumis oli ka üks sedaan müüa 1500 euriga aga teema on suletud kas siis on müüdud?
  20. harcore

    Lobamokkade rubriik

    siis jah ei tasu seda rohkem uurida tänud kaido kuna otsin ikka sellist rullikat millega saaksin sõita iga päevaselt oma jagu on müügis või siis vahetada teise e30 vastu.
  21. harcore

    Lobamokkade rubriik

    oskab keegi selle kohta midagi rääkida auto muidu asub Riias et kas tasub seda sealt ka tuua omale http://foorum.e30.ee/topic/10990-m-e30-24td-115hp-sedan-1989year-delphin-metallic/
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus