Hüppa postitusse

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    849
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. harcore

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    kuidas sul tagumised pori koobad on? oleks huvi nende vastu mul oma jaol vaja FL
  2. harcore

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    kas selle kupee uks sobib minu FL kupee külge?
  3. harcore

    M: M30B28 mootor

    viska mõni pilt ka vb tekkib huvi
  4. harcore

    M: BMW e30 1.6 Automaat

    palju sa nende velgede eest tahad kui müüd?
  5. harcore

    E30-le 2.5 tds?

    mind huvitab ka see värk
  6. vaatasin ka et esi osast oleks mul üht teis vaja stange,esituled,esipõll ja parem esimene suunatuli
  7. müüa e34 juppid pärit sedaan kere pealt alles olevad asjad: esi suunatuled valged esi kapott taga stange taga tuled kaas sõitja esi tiib peeglid mõlemad kaas sõitja poolne uks midagi on veel võib pakkuda oma poolset hinda müüdud: juhi poolne esi tiib esi tuled läinud pensiini pumb asuvad pärnus 56700583
  8. http://www.soov.ee/harjumaa/Bmw_320_e30_2252021.htm?ca=1&w=3 seda rulli pole kaugelt minejatel mõtet vaatama mina mina eile käisin ja nägin auto ära tal oli tehtud makroflexsi tuuningut ja mootor ka ei käivitunud hästi pidurid võtisid ka alles põhjast aga kere oli suht läbi omadega nii et tegemist oleks kõvasti selle hinnaga mis viimaseks pakumiseks jäi oli palju 600 euri alla selle ta ära anda ei tahtnud
  9. nägin siis eile driftil nelia rulli kolm nendest olid kabrioletid ja üks sedaan aga ilusad olid teised aga kahju et juttu ajada ei saanud.nüüd sebin omale ka rulli
  10. tulen kaen ka teie rullid üle ise plaanin olla mõlemad päevad
  11. http://auto.motors24.ee/vehicles/391097-BMW-316-1989.aspx?pg=0&sort=paid keegi seda autot on vaatamas käinud?
  12. harcore

    M: 324td 1989 aasta 800.-

    sellise raha eest peaks autot olema. oleks mul see summa kohe võtta lendaks järgi kohe aga edu müügiga
  13. mul oleks ka soov saada t-särke üks must M suurus ja teine sinine M suurus. kui saab veel neid?
  14. mul oli ka endisel rullil seline jama et ta tõmbas hingest kinni aga vahetasin küünla juhtmed ära ja enam ta hingest kinni ei tõmmanud.proovi ka küünla juhtmeid.
  15. harcore

    M: küljelaiendid

    teema lukku läksid autoga kaasa.
  16. kas see rull mitte 1000 euriga müügis ei olnud vahe peal?
  17. harcore

    MÜÜDUD

    kas panna Coilovereid või siis JOM'i omad kupeele alla?
  18. harcore

    MÜÜDUD

    kumbad siis paremad on alla panna?
  19. harcore

    Head vanaaasta lõppu!

    head vana aasta lõppu ja paremat uut!!!
  20. harcore

    M: hea kupee kere toorik

    tekkis ka huvi kere vastu kuna mul endal on ka FL kupee 90a ja ta on vasak tagumisse rattasse laksu saanud vist kuna sild on ühele poole väljas.
  21. harcore

    M: E30 318is M50B25(Müüdud)

    mis see hind ilma lisateda oleks?
  22. harcore

    M: küljelaiendid

    15 euri ja viige minema telf:56700583
  23. harcore

    M: küljelaiendid

    võib ka pakkuda vahetust auto juppi vastu mi oleks seotud e30-ga
  24. harcore

    M: küljelaiendid

    ma müün enda omad maha kuna ei pane enam laiendeid külge ja need on parandatud vana omaniku poolt
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus