Hüppa postitusse

uunp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    165
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    5

Kõik, mis uunp postitas

  1. uunp

    O: e30 ix kere

    Kasutaja lauri1-el ääsmäel nii mõnigi kere vedeleb, ei tea ainult mis olukorras. Mõned kindlasti puud näinud või analoogset.
  2. uunp

    Sportnukk ja progeaju

    Halltechi või hesteci saab ikka seal tuhandega juba ilusti kätte, seadistaja on eestis olemas kes seda väga hästi teab (viljar vkm motorsist) Ka nende soovitusel ma pigem jään vähe kvaliteetsema aparaadi peale juhul kui peaks midagi tegema hakkama. Küsisin neilt arvamust ms vs. hestec/halltech ja põhjendati ilusti ära miks peaks just kallima võtma. Aga kindlasti saab ms ka hakkama. Pigem ongi küsimus emas ja tütres Vot kui originaal kaanetihendiga ca 1000hp kestab tahaks ka teada mis seal mootoris sees on, et laiali ei lenda. Ja kestmine on küsitav- kas 5000km ja kap. remont või siis 30 000km ja remont. Eks kuidas keegi kestmist tõlgendab. Või siis kestab aga peab putitama koguaeg, mis poleks ka mu eesmärk. Ma ise tahaks sellist mootorit teha, mis kestaks 50 000+km ilma laiali lendamata, seepärast vast rohkem investeerima nõus oleksin.
  3. uunp

    Sportnukk ja progeaju

    Seadistamine on muidugi kõige tähtsam progre ajul, kuid ms vs halltech reguleerimise võimalused pole võrreldavadki. Sealt see hinnavahe tulebki. Kui teha korralik turbomootor, siis peaks seal ka olema sepistatud sisu, kolvid ning metall kaanetihend. Lisaks regullitav korralik sportlikum nukk ja vedrud/klapid. Lisaks muidugi mina paneks halteci/hesteci ja muidugi ka kütusesüsteem pluss pidurid, väljalase, sisselase jne. Ühesõnaga kui tahta 600hp ja enam siis kardan, et pelgalt ms võimalused ei lase seda korda saata. Mida paremini ehitada ja paremate komponentidega seda kestvamaks mootori saab. Muidugi saab ms-iga juhtides ja lihtsalt niiöelda prostalt holset hx40 vahele keerata ka 600hp kätte, kuid kaua püsib on omaette küsimus. Ma leian, et pole nii rikas, et low-budget mootorit ehitada. Parem investeerin selle 5-7k kohe korralikult ja saan korraliku kestva asja. Oli endalgi plaanis turbotama ix-i hakata, kuid originaal veermikuga seda tegema ei hakka, kuna esidiffer ja vahekast lihtsalt ei kesta selle jõu peale, mida ma sihiksin. Kui auto jääb ja mingit juba turbotatud nelivedu ligi ei võta, siis kogun hoogu ja paksu rahakotti kevadeks, et nelivedu vahetada ja siis näeb kuidas asjad minema hakkavad.
  4. uunp

    Sportnukk ja progeaju

    Turbokale ma ei julgeks MS või muud taolist jama peale küll panna. Vabalthingavale võibolla isegi. Ise lähen kindlasti hallteci või hesteci usku.. Aga low-budget ehitajatele kindlasti ms on sobiv.
  5. tee pilt ja pane koos hinnaga ps-i
  6. Terv, Huvitun siis pealkirjas nimetatud asjast, mida korralikum seda parem. Vaja oleks musta värvi. Asukoht Tallinn/harjumaa, kuid kui siiakanti saab siis pole vahet kus asub. Hinnapakkumised PS palun! Kiire ja hea hinna korral 562 515 üheksa5
  7. Ühe kuti teemas oli kirjas küll, aga mitte midagi muud asjalikku, kui et ostis tuuning firma diffri sisu, aga see tähendab kindlasti paar tuhat euri investeeringut Oli vist quaife sisu mis ta ostis.. Sellepärast arvangi et odavam e34 ix osta ja selle veermik koos mootori ja kastiga e30 vahele visata. Nagu meil siin tehtud omajagu neid.
  8. Esidiffriga pidigi kõige suurem probleem olema jah. Samamoodi välismaa foorumitest uurides sain teada et sõidavad seal ka 700+hp originaal juppidega
  9. Pigem on huvi selleparast et saaks rohkem jõudu neliveole rakendada ilma et laiali lendaks. Arvan jah et kõige lihtsam moodus on kogu krempel koos m50ga kapoti vahele istutada. Selge, tänud sai siis selgeks et manuaali vahekasti vaja Ja ka on/off esivedu ka väga hea asi kui kiirendust sõita. Karter jah vaja ümber teha, ette custom veovõllid jms veel kõik et asi hea saaks. Ilmselt pean kogu tehnika välja vahetama veoskeemis pluss siis mootor m50 ja e34 manuaalkast. Kuigi olen ka välismaa foorumites lugenud, kuidas tehakse kõik m20 ja e30 manuaalkasti peale.. Extreme337- seda videot olen näinud. Umbes taoline plaan ongi
  10. Ehk siis sisu sama aga korpus teine nagu aru sain? Oleks vaid aega üles tõsta, saaksin võrrelda
  11. Terv, Huvitaks kas keegi teab mis nendel neliveo skeemis erinevat on? Diffrid on ilmselt samad(ehk on erinev ülekanne) aga kõige rohkem huvitab, kas vahekast on sama? bmwfans annab et koodid on erinevad, aga pildi järgi on üks-ühele. Ehk siis oskab keegi äkki kommenteerida mis vahe seal olla võiks? Tänud ette!
  12. Kust saab seda regullitavat kütuserõhu regulaatorit? Oleks ka vaja..
  13. uunp

    M: Borbet B 16x7,5 4x100

    300€ võin ära võtta, nagu ta mullegi pakkus.
  14. uunp

    M: Borbet B 16x7,5 4x100

    need on need roosad mis müügis olid?
  15. uunp

    Sportnukk ja progeaju

    Töötab ikka jah, just see pöörete asi on see, mis nõuab. Aga noh mina leian, et kui panna kangem nukk, siis juba tõsta pööret ka, tuleb kergelt natuke lisa.
  16. uunp

    Sportnukk ja progeaju

    Seal on pisut rohkem vahet kui ainult kraadivahe, aga muidugi, kui rahakott kannatab, võtaks schircki või metric mechanicu oma. Aga ega ainult sel juhul nukast ei piisa, peaks ka klapivedrud kindlasti ära vahetama. Muidugi üks kallim kui teine. Ise panin m20b23 nuka strokerisse ja tegi minekut teravamaks. Ehk siis max nm jõuab varem kätte kui tavalisel b25-l. Aga eks see ka pisut seotud 5mm lühemate kepsude ja nõgusate b27 kolvidega.
  17. Ei tundu küll sama: M20b23: duration 264 deg vs M20B25: cam duration: 256 deg Google andis veits veel infi: http://www.bmwforums.com.au/showthread.php/39849-M20-Cam-Profiles-revisited
  18. Ma tahaks aga asun Tallinnas.
  19. uunp

    Müüdud!

    Pildid: http://postimg.org/gallery/l1e4wxuw/
  20. uunp

    Müüdud!

    Rehvidest: http://www.goodyear.eu/home_en/tires/passenger/ultragrip-ice-arctic/ Veljed taolised, kui keegi ei peaks teadma: http://pics.ricardostatic.ch/2_723274452_Big/felgen-pneus-und-raeder/original-bmw-bbs-felgen-e30.jpg Lisaks velgedel pole keskkapsleid, nagu antud piltidelgi. Õiged pildid täna/homme.
  21. uunp

    Müüdud!

    Terv, Panen müüki oma talvekomplekti, kuna selgus, et jäävad pisut kõrgeks minu autole. Asuvad Harku vallas, Harjumaal kuid Tallinna piirides saan ka kohale toimetada kindla huvi korral. Lihtsalt näitama ise ei sõida. Ega seal midagi vaadata polegi, rehvid on pm. uued ja veljed nagu originaal kärjed ikka, ühel veljel õrn kahjustus keskaval, kuid see ei sega ei külgepanemist ega sõitmist. Kui kellegil huvi, saab ka rehvid/veljed eraldi. Rehvid 220€ Veljed 120€ Koos ostes 300€ Asjaga suhteliselt kiire! Kontakt: PS või 56kaks 51595
  22. Terv, Sooviks saada siis korralikke suverattaid oma e30ix-le. Võite pakkuda kõiki asjalikke, kuid tingimus on, et ulmehinda maksma ei hakka. kui koos rehvidega on, siis sooviks madala profiiliga rehvi. Lisaks laius võiks olla ühelaiune või siis vähemalt rehvid all, mis annavad sama kõrguse, et diffritele ei hakkaks. Eelistaks randiga kärgvelge, mitmeosalisi/polditavaid või selliseid robustseid vanakooli velgi (borbet type a jms). Üldiselt sooviks ka selliseid, mis tänavapildis vähe haruldasemad. Pakkumised kas teemasse või privasse. Hea pakkumise korral olen nõus koheselt ära ostma!
  23. uunp

    DIY Velgede taastamine

    Nüüd sai siis jälle 3h garaazis veedetud ja sai poldid külge pandud. Oli ka üks ropp töö, kuna poldi pea oli 8ne ja sisu 6ne nagu ütlesin. Ehk siis kiskusin kõik 96 düüblit välja ja puurisin keermepuuriga velgedele vindid sisse. Alguses mõtlesin, et jäängi sinna seda tegema, aga lõpuks sain nipi kätte, millega tuli 30 min veljega.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus