Jump to content
E30 COMMUNITY

Roland325

Foorumikasutaja
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Roland325

 • Rank
  Algaja
 1. Videos paistab pigem oskamatus. Sellise libeda märja asfaldi peal sain isegi lahtise diffriga endise 325-ga ilusamat "drifti" teha.
 2. BMW-l pole värvivalikus täiesti musta, ehk siis sellist, et värv koosneb ainult ühest mustast komponendist. Natuke läheb ka teist komponenti juurde. Täiesti must aga on olemas VW/Audi värvivalikus, koodi kohe peast hetkel ei mäleta.
 3. Karpaga siks ja ajuga mootor - huvitav Tegelikult ise soovitan raudselt 325-te (ka 323 aga neid veel vähem saada). Ise omasin ja ei saaks õelda, et kütust meeletult palju võtab. Minujaoks oli küttekulu täiesti normaalne. Vaikselt sõites võttis ikka suht vähe aga see auto pole selle jaoks. 318is soovitaks siis kui on soov jäärajal võistlustel konkurentsi pakkuda, kuivaga aga arvan, et jääb liialt lahjaks.
 4. Tumedate värvidega ei hakka toonierinevus niipalju silma, kui hõbedastel(mida ongi pea kõige raskem värvida, pilvisus jne.) ja antud pildil: ongi hästi toonierinevus tagatiiva ja uksega nähe. Ideaaltulemuse saab taguukse kaasahajutamisel ja pensiinipaagi luuk on ka vahelt värvimatta jäetud millegipärast ja toonierinevus ka sellega sees. lihtsalt väike tähelepanek :wink:
 5. Kas see peaks siis olema umbes nagu turbo asendaja või nagu ameeriklastel on blower? Pole varem näinud sellist asja e30-l.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy