Hüppa postitusse

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Saada nalja pärast kiri sinna, küsi
  2. -Kaido-

    O: m10 mootorile rihmaseibi

    Ühe sain, teist veel tarvis.
  3. -Kaido-

    müüdud

    Müüdud
  4. Keskmises seisus, aga iseenesest töökorras, seisnud pikemalt laos- selle tõttu ka tolmused. Asukoht: Tartumaa Kontakt: 50 34 767 Hind tagasihoidlikud 70eurot.
  5. -Kaido-

    Müüdud, kustutada!

    Ära solvu ega midagi, aga lihtsam oleks ise lisainfo lisada olnud, see eelmise omaniku müügihind mõjutab kuulutust palju.
  6. Mul ka juuli esimesed nädalad vabaks sebitud.
  7. Tere! Oleks tarvis konditsioneeriga variandi või roolivõimuga variandi alumist väntvõlli rihmaratast. Just sellist millel jooksevad 2 rihma, mitte üks. Vajalik roolivõimu installeerimiseks. Pakkumised paluks ainult helistades 50 34 767
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul suurem osa autodel tavalised veneaegsed poldid kasutusel, roostetavad küll kinni, aga enne mädaneb nagunii auto maha kui nood katki lähevad.
  9. -Kaido-

    M: erinevat kraami e30-le

    Up, esimeses postituses täpsem info mida saada.
  10. -Kaido-

    M: m20b20 mootor 40.-

    Up! Uus hind 30.-
  11. Selle tavadiisli kere on hukas. Oli minu käes ja peaks hetkel ka veel minu nimel olema kui ei ole ringi tehtud. vahetasin tal tagasillatala ära, sest üks õõts tegi minekut. Peakski vaatama ja arvelt maha võtma.
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Keegi lähiajal H2 ka tellida plaanib? Mul oleks tarvis pagassiembleemi "325i" või ehk kellelegi kasutatut vedelemas?
  13. Tere! Oleks siis antud detaile tarvis, ideaalis A-varuosi ja uusi. Ehk vedeleb kellelgi poolikust projektist üle. Kontakt: ps või 53 86 1487
  14. -Kaido-

    Müüdud

    Tere! Pakkuda siis 4 Stilauto velge, millel on peal mõned korrad kasutatud Lappi piikrehvid. Rehvid väga heas korras ning koos velgedega valmis kohe e30 alla rändama. Lisaks saaks kaasa ka viienda piikrehvi (samuti velje peal), mis pole küll nii ideaalses korras, kuid varurattaks sobib hästi. Kõik rehvid õhukummi peal, pole ohtu, et rajal suurtel kiirustel rehvi maha lööks. Asukoht: Tartumaa, Nõo vald Kontakt: müüdud Hind kõigest 210eur
  15. Fb kasutajat vaja selleks, kinnine grupp. Aga pole midagi erilist nkn.
  16. Mul isiklikult ka asukohast suva, kohale veereks ükstaspuha kuhu ja vajadusel saan ka korraldamisel abikätt ulatada.
  17. Tere! Kuna enda autol kardaani poolne flants ära rikutud, siis hull vibra autos. Seega otsin siis kas väikse flantsiga kkasti ja kardaani või suurega. Pakkumised siia või privasse, eelistan Lõuna Eestit. Kaido 53 86 1487
  18. -Kaido-

    M: E30 MÜÜDUD!

    Pilte? Kas kkast jäi tavadiisli oma?
  19. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mul tuttav võttis ligi, soovid võin nrit jagada.
  20. Tere! Kuna enda autole jäi natuke kangeks ja harjumatuks selline lahendus, siis pakun müügiks: M30b34 õhulugeja koos tühikäigumootori, õhulõdviku ja filtrikojaga- 20eur M30b34 pihustid koos kütuselatiga- 20eur M30b30 chipitud aju- 30eur Kõik korraga- 50eur Asukoht: Valgamaa, Puka või Tartu linn Kontakt: 53 86 1487
  21. -Kaido-

    O: '85a 325i 126kW starter

    Valgamaal, Pukas pakkuda. Homme käestkätte võimalus Tartus. Liigub ka Smartpostiga, hind 20.-
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus