Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. Tere! Juhe jooksis omal jällegi kokku, nimelt m20b25 strokeril ajab sõidu ajal tugevat kütusehaisu summutist välja ning soojalt käivitamine on ka pikaldane. Äkki keegi oskab öelda millest peaksin alustama? Ette tänades, Kaido
  2. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    Üritan ka oma käulaga kohale tulla.
  3. -Kaido-

    4x100 -> 5x120

    Võin sulle niisama ka E34 omad anda kui tahad, mul praegu üks esisild vedeleb metsas. Tuleta mulle nädalavahetusel meelde, siis olen kodukandis.
  4. Alles ja asub Valgamaal, Pukas.
  5. Ma ei saa küll siin kellegi eest rääkida, aga miks me peaks üldse mingiks nn ettevõtteks arenema? Ma saan siin lõuna piirkonnas väga paljude rulliomanikega hästi läbi ning vahest on omavaheliste väikeste kokkutulekute korraldamiseks kulunud ainult 10-15 minutit. Mulle isiklikult piisakski ainult kui leitakse mingi viisakas koht kuhu autod mahuvad ning selline rahvale sobivam kuupäev. Mul mingit ümarlauda või toitlustamist küll vaja pole, olen elupõline maakas ning oskan süüa ja inimestega suhelda niisama ka vabas looduses. Meelitada välismaalasi- miks üldse seda tarvis on, rullikad on ikka samasugused. Ega me mingi tsikligäng pole, et üritame maailma vallutada. Elu on näidanud et ega väljamaalastega nagunii mingit pikka arutelu ei teki, ikka istud rohkem oma rahvaga. Taandareng on ka areng muide.
  6. Siim las jääda, mis sa laod puid alla kui nagunii mõtet pole.
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Saab ikka, mitu korda klõpsi paremat klahvi ja soovitavalt kas kohe peale kirjutatud teksti või otse selle alla- siis laseb.
  8. Tere! Pakkuda siis m40b16 mootor koos kastiga. Mootoril soojalt tiks sees nagu ikka neil, aga pöördesse käis kenasti. Hinnaks 50eur kogu komplekt. Veel pakkuda erinevaid käiguhoovastikke. Ülemine on pärit Gertrag 260 küljest ( tagumist kinnitust keevitatud ja tehtud mingi home made regullitav shortshifter), keskmine pärit Getrag 240 küljest (m20b20 mootor) ja viimane m40b16. Hoovastike hinnad: getrag 260- 10eur getrag 240- 20eur m40b16 alt- 15eur Veel pakkuda siis typ168 4.27 kinni keevitatud differ, töökorras kuid rohkem detaile öelda tema kohta ei oska. Hinnaks 30eur.
  9. Tere! Pakkuda siis fl sedaan varuosadeks, oli algselt 324TD. Kardaani, mootorit pole eriti mõtet küsida, ei loovuta neid turuhinnaga. Kontakt: ps või 56 452 444 Asukoht: Valgamaa, Puka Lisapildid tulevad lähiajal. Tagastange lisa müüdud. Esimestel ustel elektrilised aknad, juhi oma töötab kenasti ning ukse ka normaalses seisukorras. Kõrvalistuja uks on avariiline, tõstuki mootorit testida pole jõudnud. Autol esiosa avariiline, aga tagantpoolt kereplekid heas korras ning on võimalik ka sealt detaile soetada. Vaba aja tekkimisel võtan ilusti lahti ning lisan pilte seisukorrast.
  10. -Kaido-

    M:Bmw e30 2.4d 1989a varuosadek

    Kui hull kõks on, kas kannataks ka korda teha?
  11. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin just 10 minutit tagasi Tartus Riia tn punast FL kupeed, numbrimärgi lõpp THN.
  12. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Elu nii kiire olnud, polegi uurida jõudnud et kaugele ta mt2 ringi tellimisega jõudnud on.
  13. -Kaido-

    Kes, kus ja keda nägi

    Mu pilte küll pole, aga eile nägin 19 paiku Lõunaka ringi juures kasutaja Haininae28 valget kupeed- pilk jäi pikalt pidama. Täna tuli Tartu-Valga mnt Külitse ja Nõo vahel vastu valge pre kupee rullikas usa stiilis numbrimärgiga, jäin samuti pikalt järgi vaatama.
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Uksetihendi äärest on küll väga kahtlane see teema, aga eks passin veel turgu peale. Kiiret nagunii pole asjaga.
  15. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kas mulle lihtsalt tundub või ongi terve a piilar ussi täis? Muidu seda kuulutust nägin juba siis kui üles tuli.
  16. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Juhul kui kellelgi või kellegi tuttaval peaks mõni pre kerega diisel sedaan müüki tulema võib mulle privas märku anda. Või siis lihtsalt normaalses korras pre sedaan kere.
  17. Ärge keegi nüüd midagi tõepähe võtke, aga rahvas ikka mitmes foorumis kõnelenud et antud isendi kere ei pidand just asjalikemate killast olema.
  18. -Kaido-

    Gup tuning stanged

    Leiab kasutatuid ka, aga kui tahad korralikku asja siis uusi saab ka saksast tellida veel. Kasutatud originaalid on kõik vigastustega ning tüüblid ja nende kinnitused puruks. Vähemalt nii kaua kui ma endale otsinud olen teist komplekti juurde, pole ühtki defektivaba leidnud.
  19. -Kaido-

    E30 touring varuosadeks

    Kirjuta privasse mis ülekandega lsd on ja palju hinda soovid.
  20. Ärge näkku lööge, aga mis selle viimase postituse mõte oli?
  21. Kui nukk jahe, siis peab vali klapitiks sees olema mootoril. Mul endal oli ka kunagi üks m40 mootoriga e36 retsimiseks mis üle 3,5k pöörde ei läinud, klappide tiksumine oli ikka päris kaugelt kuulda.
  22. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ma oskaks päris mitu nime öelda, aga tundub et nad praegu aktiivselt enam ei tegele.
  23. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Edu ja väga paksu rahakotti taastamisel! Kui mingi aeg viitsid võid pilte teha lähemalt, tahaks ise ka huvi pärast näha kui korralik on.
  24. -Kaido-

    E30 väärtus

    E30 on praegu rahva seas lihtsalt meeletult moes. Umbes sama nagu vahepeal oli vene tsikkel K-750M, sapakas jne. Tean juba üsna mitut inimest kellel kabriote vastu huvi kadunud, sest vaata et pea igas linnas tuleb neid vastu. Leitakse lihtsalt mingi uus mänguasi ja jälle hinnad muutuvad.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus