Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

AloTupits

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

129
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast AloTupits

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    Projektikas e30 318i Touring 1990

Hiljutised profiili külastajad

368 profiili vaatamist
  1. AloTupits

O: 14” Style 5 4x100 velge

Tervist! Olen eelnimetatud velje otsingul. Ideaalis oleks vaja vaid ühte, aga kui ühekaupa müüa ei soovi, võib ka paari/komplekti pakkuda. Style 5 14 tolli ET 30 Auguvalem 4x100 Jään pakkumisi ootama.
  2. AloTupits

318i Touring - AloTupits

Vahepeal mootori saanud lihtsalt. Suvi läks nii kiiresti, tööl kogu aeg jne. Nüüd põlled ja tiib vaja tellida ja siis läheks tuttava juuurde keretööödesse.:)
  3. AloTupits

318i Touring - AloTupits

Oijah, näeb jätkuvalt hea välja. Linnas ikka olen vahepeal liikumas näinud seda.
  4. AloTupits

Lobamokkade rubriik

Leidsin netist ühed kipad Ronalid, äkki keegi pole näinud veel ja tahab omale. http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1428440
  5. AloTupits

Lobamokkade rubriik

Selline asi kellegi omalooming või kusagil ametlikult tehtud selliseid?
  6. AloTupits

M: e30 juppe

Terv, esistange ja esiiste alles? Kas esistangest oleks võimalik pilte saada?
  7. AloTupits

M:m40 mootor ja käigukast

Ja kus te asute?
  8. AloTupits

On see täiskomplektne mootor? Mis hinnaga?
  9. AloTupits

M40B18?
  10. AloTupits

318i Touring - AloTupits

Eile õhtul sai veel kasutaja buumer käest ka kapott toodud.
  11. AloTupits

318i Touring - AloTupits

Nonii, eile õhtul võtsin paar tuttavat appi ja hakkasime autot laiali kakkuma.Kõik asjad peale armatuuri tulid ilusti lahti, isegi uks saadi lahti, ilma relakat kasutamata Tõstsin tõstukiga auto üles ka, esmapilgul tundus, et asi näeb üllatavalt kobe välja isegi. Ühtegi auku otseselt silma ei hakanud jne. Kuid pärast, kui põhjamati ära hakkasime kakkuma, siis tuli üks suur suur auk välja, juhi jalgealune oli maru mäda, ka gaasipedaal tuli koos põhjaga ära ainult. Tegin autost ja salongist paar pilti ka: Selline nägi siis juhi jalgealune välja.. Aga muidu nagu rohkem midagi hullu silma ei hakanud praegu. Kasutaja madka007 käest tõin ühel õhtupoolikul tagumise ukse ka. Ja jätkuvalt otsin kapotti, värv pole oluline, kuid kapott võiks mõlgivaba olla.
  12. AloTupits

M:varuosi

Tervist. Kas kapott on veel saadaval?
  13. AloTupits

O: 1.8l 83kw mootorit

Otsin jätkuvalt mootorit.
  14. AloTupits

Ukselukk tuksi keeratud

Hehe, ei, suurem osa oli eelmise omaniku poolt tehtud. Auk ja muu rets oli juba enne minu kätte jõudmist ära suudetud teha. Ma sain juba uue ukse muretsetud, ainuke jama ongi praegu see, et ei saa vana eest ära.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus