Hüppa postitusse

AloTupits

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    125
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    Projektikas e30 318i Touring 1990

Hiljutised profiili külastajad

2 112 profiili vaatamist

Kasutaja AloTupits saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Tere! Ehk soovib keegi oma bottlecapid 14" style 5te vastu vahetada? Üks velg on defektiga, kuid mäletamist mööda õhku pidas. Lähipäevil lisan pildid ka. Või ehk on kellegil hoopis hea hinna eest neli "pudelikorki" pakkuda. Edit: Asuvad veljed Jõgevamaal, nädala sees liigun igapäevaselt Tartu vahel. Tegin velgedest pildid, kahjuks on koledamas seisus kui mäletasin.
  2. Tervist! Olen eelnimetatud velje otsingul. Ideaalis oleks vaja vaid ühte, aga kui ühekaupa müüa ei soovi, võib ka paari/komplekti pakkuda. Style 5 14 tolli ET 30 Auguvalem 4x100 Jään pakkumisi ootama.
  3. AloTupits

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin netist ühed kipad Ronalid, äkki keegi pole näinud veel ja tahab omale. http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1428440
  4. AloTupits

    Lobamokkade rubriik

    Selline asi kellegi omalooming või kusagil ametlikult tehtud selliseid?
  5. AloTupits

    M: e30 juppe

    Terv, esistange ja esiiste alles? Kas esistangest oleks võimalik pilte saada?
  6. AloTupits

    M:m40 mootor ja käigukast

    Ja kus te asute?
  7. AloTupits

    M:m40 mootor ja käigukast

    On see täiskomplektne mootor? Mis hinnaga?
  8. AloTupits

    M:m40 mootor ja käigukast

    M40B18?
  9. AloTupits

    M: varuosi

    Tervist. Kas kapott on veel saadaval?
  10. AloTupits

    O: 1.8l 83kw mootorit

    Otsin jätkuvalt mootorit.
  11. AloTupits

    Ukselukk tuksi keeratud

    Hehe, ei, suurem osa oli eelmise omaniku poolt tehtud. Auk ja muu rets oli juba enne minu kätte jõudmist ära suudetud teha. Ma sain juba uue ukse muretsetud, ainuke jama ongi praegu see, et ei saa vana eest ära.
  12. Seisnen silmitsi pildilt nähtava probleemiga. Nimelt ukse lukk on tuksi keeratud ning ei saa enam ust kuidagi lahti. On kellegil ideid mida katsetada võiks? Ette tänades -Alo
  13. Oskab keegi öelda kust võib Tartust leida vasakpoolset esituleraami?

  14. AloTupits

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    Kas kapott istub touringule ka? Kas saaks kapotist pilte ehk?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus