Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. -Kaido-

    O: sigaretisüütajat

    Kas sul tarvis teda iluasjaks või prakilisse kasutusse? Mul mingisuguseid leidub, aga ei garanteeri et ideaalselt töökorras ja ei mäleta kas tähistus kulunud või mitte.
  2. Peab olema R6 mootoriga, pakkumised koos piltidega privasse või äärmisel juhul telefoni teel: 53 86 1487
  3. -Kaido-

    O: M40 mootor. Kiire!

    Valgamaal, Pukas olemas. Hind 40eur, posti saan panna täna Elvast smartposti kaudu, kohale jõuab ülehomseks. See juhul kui mujalt ei saa.
  4. Pakkuda siis e30-le sobiv sportrool, välimuselt pole küll kõige kenam, aga suunatule lükkab välja ja signaal ka töötab. Asukoht: Valgamaa, Puka või Tartu Kontakt: 53 86 1487
  5. Esineb defekte, aga ei midagi hullu. Komplekti kuuluvad uksepolstrid, põhjamatt, istmed. Hind: 100.- Asukoht: Valgamaa, Puka Kontakt: 53 86 1487 Lähipäevil saab ka paremaid pilte.
  6. Pange telefoninumber google otsingusse ja olemas. Selle kandi noorem põlvkond peaks kõik omanikku teadma...
  7. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Imestan, et ma seda Palupera rullikat kordagi märganud pole, tundub et garaazis seisnud suurema osa ajast. Sõidan sealsetest garaazidest suht iga päev mööda ja elan ka ainult 3,5km eemal.
  8. Kõrvalistuja istme tagumikualust on närilised tuuninud, aga sealt osast mis näha ainult kui taga istuda. Juhiistmel on see taga papist kate määrdunud mingi õliga vms. Juhul kui tervikuna auto minema ei lähe, siis läbib sama saatuse nagu suurem osa mu rondikogust.
  9. Väike lisareklaam ei tee iial halba. http://foorum.e30.ee/topic/11642-m-316i-90-m42b18/
  10. -Kaido-

    M;E30 esitiivad

    Oli aind kerge pindmine või rohkem?
  11. Huvi suur, aga ehk siis enne vähemalt orienteeruva hinnasoovigi? Kas sisu originaal või ringi tehtud? 53 86 1487
  12. -Kaido-

    Müüdud

    Uus hind 400.-
  13. -Kaido-

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Leidub mul ja suhteliselt igasuguseid variante, aga üritan netist otsida palju m40 karteri õlinorm on ette nähtud, ehk siis miinimum kogus ja maksimum ja vahetan lihtsalt õli ära. Ei hakka e34 karterit toppima, liiga palju tööd tolleks.
  14. -Kaido-

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Asja teeb huvitavaks just see, et mootor on m44 e36 pealt, aga karter on vist e30 oma. Õlivarras asetseb tal eesotsas, vända rihmaratta juures, üks variant oleks muidugi e34 õlivann panna, siis saaks varda külje peale ja tolle järgi paika ka panna. Ise arvan, et peaks õlitaseme panema ikka m40 järgi, mitte m44. Või panna hoopis m40 varras sisse, siis õli max taseme peale ja tolle järgi uus varras paika timmida, siis vaja ainult teada saada mis väärtus tal miinimum on. Praegu ma tean eelmine omaniku järgi ainult seda, et üle liitri õli on rohkem sisse pandud kui tohiks.
  15. Naerusuuga luubid, kivitäkkeid vähe. Vahetan ainult korralike luuptulede vastu kas siis naerusuuga või ilma. Pre tuledest ei huvitu ning täkkeid täis tulesid paluks ka mitte pakkuda, hoiate enda ja minu aega kokku. Asukoht: Valgamaa, Puka või Tartu linna Kontakt: ps või 53 86 1587
  16. Kasutatud, vajavad ülevärvi. Poes uued 15.- minu hind 5.- Asukoht: Valgamaa, Puka või aegajalt ka Tartu linn Kontakt: ps või 53 86 1487
  17. -Kaido-

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kuidas te m40 karteripõhja kasutades õlivarda teema lahendasite? Nimelt mul on m44 mootor peal, millele pandud m40 karteripõhi ja õlivarrast koos toruga on lõigutud päris ohtralt, mure selles, et mul pole õrna aimugi palju sinna õli peaksin sisse panema, et oleks normis kenasti.
  18. Valgamaal, Pukas olemas, saan aegajalt ka Tartu transportida. 40eur.
  19. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mhmh, silmast allpoole väike haav ja ülejäänud ümbrus sinine. Ei saagi aru millest ta nii läks, sest visco tuli ilma probleemideta küljest ja sai uus külge, rihmapinguti oli juba varasemalt läbi, seetõttu ka rihm pingul ei olnud. Hakkan täna laiali võtma, siis näha palju reaalselt kannatanud osasid on, radikas koos kojaga on kindlalt puruks, sest tosooli lendas.
  20. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Täna oli eriti kena juhus, nimelt ostsin selle 2 ukselise sedaani ära, millel m44b18 mootor peal. Sain ta käima, vahetasin visco veel ära, õhutamise ajal läks veepumba võll puruks ja sain ilusti näkku viscoga.
  21. Pärit 535 alt, korpus ei sobi e30-le, muidu töökorras. Hind: 250eur Asukoht: Valgamaa, Puka ja aegajalt Tartu Kontakt: ps või 53 86 1487
  22. -Kaido-

    O:r6 mootori temperatuuri andur

    Lihtsam poest osta, maksab ainult mõne euro.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus