Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. Greger

    Lobamokkade rubriik

    jaa ja dokides ka kirjas vist jua 2 ukseline sedaan
  2. Greger

    Lobamokkade rubriik

    Kellelgi tallinnas v kohilas sooja garaasi pole pakkuda üheks nvks v siis nädalaks Oleks vaja auto juppideks ära teha. Kere tahtjad elavad seljas juba
  3. Greger

    M20B25 Fuel ecometer ei tööta.

    ei saanud tööle kahjuks. Ei viitsinud tegelda.
  4. Minu ostetav värv on hinnaklassis 55€
  5. Greger

    M:BMW318i/sedaan/1985a./600eur

    Kle anna oma nr ka kui müüd,midagi ja kus masin asub.
  6. Koguseks kuskil 4kg. Siis peaks välja tulema küll.
  7. Greger

    Lobamokkade rubriik

    BMW on ikkkagi parem
  8. Antitiib alles. Kellel huvi võtke ühendust. Muu nodi läinud.
  9. Eks jah see kvaliteet sõltub ikkagi mehest kes seda teeb ja kes kui kaua ja mitut erinevat asja teinud on. Antud inimene kellega ma olen oma auto värvimist arutanud ja kes on nõus seda tegema on mu sõber ning ta on sellega tegelenud 5 aastat.
  10. Greger

    m20b23 elektriskeem

    pole tänu väärt
  11. Greger

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Mul on sidur E30 nel jumala pehme. Isegi uutel autodel on see raske
  12. Greger

    m20b23 elektriskeem

    http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/
  13. Tere ! Soov siis oleks saada infot auto värvimise kohta. Ehk on kellelgi siit foorumist häid soovitusi värvi valikule hinnas, tootjas, vb on kellelgi mõni hea tuttav maaler või oskab nii sama soovitada head kohta kus tehakse head tööd. Siis oleks vaja teada palju värvi kulub, mis sinna oleks veel juurde vaja. Autoks siis mida ikkagi värvitakse on E30 nign soov on värvida ikkagi koguauto nii seest kui ka väljast, ning kapotialt ja pagasnikust. Ehk siis anda kõigele uus ilus värv.
  14. Greger

    Lobamokkade rubriik

    No neid parandada ka vaja enne
  15. Greger

    e30 m50b25 mootoriga mure

    just. Mul oli sama jama M20 mootoril E28 peal. Inimene kes ostis üttles,et käis kõik pistikud ja kontkatid üle ning masin hakkas ilusti tööle. Auto oli muidigi enne seisnud ka mul eks niiskus tegi oma töö.
  16. no ehk olen ka käsi kuna pean nagunii reedel linnas olemas õhtul
  17. Greger

    e30 m50b25 mootoriga mure

    käi kõik elekter üle kõik pistikud ja asjad. Mul oli sama jama ,et paukus ja ei läinud pöörde aga töödanud korralikult. Kogu elekter sai üle käidud ja pisytikud puhastatud ning kõik hakkas toimima.
  18. Müüa antitiib M-Tech 2 koopia hind 30 .-
  19. Greger

    K: Mootorivahetus

    kas säde on ja kuidas bena pump.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus