Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Greger postitas

  1. väga raske mõõt ma otsin 195/ 45 ja 205/45 aga suht raske saada ja kui on kellegil rehvimehel siis hinda ka vastav
  2. no gaasi sisselaske otsikuid saab vahetada. Mul sõber ka ehitas oma mersul süsteemi kuid tal oli seal mingi vale otsik millest gaas sisse pumbatakse ja kuskil mingid vennad tegid tal selle otsiku vahetuse ära ja asi toimib täiesti. Kui sa soovid otsiku vahtuse kohta siis võin uurida. See on mingi peene Al keevituse teema.
  3. Greger

    Camber Plaadid

    see ikka paari hinnaks.
  4. Greger

    Camber Plaadid

    No nii hind peaks sinna kuskile 100 € kanti tulema ma arvan. Võib ka odavamaks minna. Hetkel olen kaokku ainult 4 komplekti camberi materjali arvutanud mutrid poldid seibid ja laagrid ostnud jne. Eks ootan Jokeri järgi praegu. Kõik oleneb mis hinnaga ta mule materjali ja laseri saab.
  5. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    no siis võime ju oma ala ka teha
  6. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    ja e30 kõik ritta mul savi ühed BMW d kõik ju
  7. Greger

    Camber Plaadid

    Materjali on siit saadud. Aga nagu juba algses tekstis kirjutan siis tuleb see süsteem palju lihtsam ja kui see mille joonis siin on. kogu selle kupatuse kõrgus tuleb 44mm
  8. Greger

    Camber Plaadid

    Kindlasti saab aga selleks on vaja neid tsentris väljas olevad pukse proovida ja vaadata kuidas nad lähevad ning kuhu poole oleks vaja neid nihutada. Peab selleks tegema mõõtmised ja arvutused kõik on võimalik Ja hinna suhtes ei oska kuidagi miskit veel õelda kuna ei ole teada kogust mis teha vaja on ja ei ole materjalide hinnad veel teada. Ning veel on vaja poltide ja mutrite laserlõikuse hind(laser tulebtutvuse kaudu ja seega see hind õeldi, et ei ole ulmeline ) , laagri hinnad mul uurida. Nende asjadega üritan homme hakkama saada.
  9. Tere ! Soov on valmis meisterdada paar assja. Hetkel käib materjali hindade uurimine. Kuid asjadeks mida siin siis sooviksin teha ja tahaks teada paljudel oleks asjade vastu huvi. Kui saan enamvähem koguse, et kes soovib siis saan ka enamvähem materjali kogused kokku ja tellimused sisse anda. Kuid kui olen arvutused teinud siis soovin telliatega ka nimodi teha, et pool raha ette, et ei oleks hiljem nii, et näen vaeva ja panen oma rahad hakkama ja siis ostjad kadunud. Asjad mis siis plaanis toota.1) Camber plaadid siis kogu kupatus kus sees on kõik vajalik olemas, siis laager, seib, puks mutrid poldid jne. Camber plaadid ei tule nii ulmelised lihtsustasin assja natuke 2) Velgedele flantsid alumiiniumist igale ühele siis vastavalt paksusega ja velje keskava mõõtudega jne. 3) Siis piduri suportite flantsid, et saaks paigaldada suuremad pidurid. Asjad siis toodan freesimise, treimise ja laserlõikuse teel. Ning poldid mutrid ja laagrid on standartsed osad.
  10. Greger

    SR Opening, AVALAKS 2012 21Aprill

    Mina tulen ka ilmtingimata ja linnast võiks kõik koos liikuda koguks kuskil masinad kokku ja liiguks koos
  11. Panen siia siis elektrit natuke. http://wds.spaghetticoder.org/older/
  12. Müügiks siis M-Tech 2 tiiva koopia. Asi on päris korralik. Hetkel ainult see pilt http://nagi.ee/photos/GregerG/19671163/in-set/316177/ Asub Kohilas ja saan ka transportida Tallinn ja saata ka mingi süsteemiga Hinnda võite ise pakkuda.
  13. kindlast ka materjali valik peab paigas olema.
  14. Greger

    Lobamokkade rubriik

    just nii selle mainaga on päris gea on teine
  15. noo anna mule migisugune pilt millised need umbes peaks olema ja mingid mõõdud saan ehk joonise teha ja vb saan ka valmis teha.mul on vaja siis uue koha kaugust, augud peaks vist sama läbimõõduga olema. V oled sa ise tallinas ja saab kokku õhtul kui ise linna tulen ? mul on ühed suured püstakud pagasnikus vedelemas ja saame ära mõõta ning sina saad seletada kuidas vaja teha. Teen sulle kasvõi joonise väikse tasu eest ja saad kuskil lasta teha kui ma ise ei saa.
  16. Ostsin eile uue pumba ja sain ka vahetatud ikka päris mugav on vahetada kui on R4 mootor
  17. Greger

    K: Check panel

    Mul on endalolemas samamoodi see juhtmestik.
  18. Ma ise kasutan witeci vedrusid ja ka amorte ja olen samuti üli rahul ning auto on ka väga terva ja mõnus kui ikka võrdled siin originaaliga siis on öö ja päev see ning ei taha originaaliga sõitagi enam
  19. Greger

    K: Check panel

    olgu aga noh e30 sisu välja tõsta ja juhtmeid ajada on tglt ikkagi väga väike mure ja kerge tegevus. Ma kui autot seest puhastan tõstan kõik istmed välja. Palju mugav on puhastada kui istmed sees ja saab keemilist ka nii kerglet teha, et jube Muidugi mul seda kemmi hea teha kuna sõbral on maisn olemas
  20. Greger

    K: Check panel

    peab ka vaatama ehk piisab juhtme vedamsest sealt releest saab ka paigaldada selle vidina
  21. päris hea peab ka oksjoni korraldama saaks auto värvitud
  22. tuleb posti kuluga sama välja siis jah. Ma ei arvutnud ümber aga ikkagi mitte sittagi arvestades osade muude firmadega.
  23. päris hea hind sell juhul
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus