Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Are pead garaazi korda tegema
  2. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kas M43 nukkvõll ei lähe sinna ?
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Head pildid Huvitav et esimese pildi peal paistab ühe veoki pealt ka üks Baur Cabrio. Kas see on siis lastud juba ringi teha, või kuidas see asi käis ?
  4. oo7

    M20B25 ja M20B27

    Minul töötab 2.7 andur 2.5 ajuga küll..
  5. oo7

    1,8 mootor

    Isegi R6 tuleb koos kastiga
  6. oo7

    E30 pildid internetist.

    Huvitav kas sellega sõidetakse ka Suht külg-ees ainult vist..
  7. oo7

    Liikmete haridustase?

    Täitsa võimalik, hetkel on mul tegelikult viimane semester käsil s.t koolis otseselt ei käi vaid teen lõputööd. Kursavend oma punase sedaaniga käib praegu veel mingeid aineid tegemasl, niiet kui hiljuti nägid, siis tõenäoliselt tema oma Soovitaks teemalgatajal vb olla neiuga umbes lõuna ajal parklast läbi sõita ja näidata mitu vana BMW omaniku seal koolis käib Arvan, et me siin oleme nagu tavalised Eesti inimesed ikka, on tainaid, on tarku jne. Ega ülikooliski tegelikult käib igasuguseid, nii mõnigi rikaste vanemate sunnil vms. Ei ole kõik mõttehiiglased ühti. Kindlasti on selle eest meie tehnikalased teadmised autodest keskmisest eestlasest vähe kõrgemad (või vähemalt ma loodan nii )
  8. Asukoht on rohkem keset Eestit, seega on suuremjagu inimestel lähemal tulla.
  9. oo7

    Liikmete haridustase?

    2 kuu pärast on mul Magister käes Samamoodi on mu kursavend siin foorumis täitsa olemas ja sõidab ka e30nega. Lisaks võib TTÜ parklas ringikäies alati silmata mõnda E30-t
  10. E30 rong päris läinud veel pole, kuna B-osasi saab autopoodidest vabalt. Kui neid enam ei saa, siis võib seda tõesti nii öelda.
  11. Tere Kui kallis on valuvelgede rantide poleerimine. Veljed on sirged, lihtsalt lakk on praguline. Olen seda tegelikult teinud oma eelmistel autodel nn traditsioonilisel viisil tõstes auto maast lahti, aga huvipärast täitsa küsiks hinnapakkumist Velged on sellised 15 tollised RH Classic, laius ca 7 tolli
  12. oo7

    325 126kw 272 nukk

    Vt internetis ringi, pakutakse erinevates kohtades, ehk õnnestub osta ka kellegi käest otse, kes pole seda oma autole veel paigaldanud. Suvaline Saksa internetipood: http://www.bar-tek-tuning.de/BMW+Sportnockenwelle+SCHRICK+M20+272.htm Ehk õnnestub küsida ka kellegi käest mõnest muust autofoorumist, kes endale Shrick nukkvõlli paigaldanud
  13. 2000+ on E30ne eest õiglane hind, kui asi on heas korras. S.t pole vaja keevitada/üle värvida ja sõidab ! Kellele meeldib luksus see ostab selle eest E39 vms, kellele stiil see e30ne. Selleks et mõlemat korraga saada tuleks vast 6. või 8. seeria poole vaadata BMW puhul. Nende asjade hinnad on aga hoopis teisest puust
  14. oo7

    OTSIN 585 TCS OMANIKKU!

    Sul on see sedaan tõesti väga hästi säilinud ja korraliku mootoriga, kere pole vaja kuskilt keevitada. Lisaks on see nüüd üle värvitud ka Ma ka ei raatsiks
  15. oo7

    325 126kw 272 nukk

    Schrick teeb 272 sportnukka (klapid avanevad rohkem) M20 mootorile, aga see on päris kallis (ca 300 EUR tutikas). Kas tehase nukk on 272 üldse ? minuteada oli 268 vms
  16. oo7

    M30b35

    Häda selles, et see on juba kõige suurem BMW R6 mootor, seepärast pole suurema tõusuga väntvõlli tehase asjadest võtta.
  17. oo7

    m20b25(2,7i) stroker

    Asja mõte on see, et kolvikäik suureneks. Effekt on umbes sama, kui keerata näiteks mutrit lahti pikema võtmega (see on kergem) Igatahes muutub mootor võimsamaks. ETA väntvõlli käik on suurem. Kui sa jätad alles tavalised 325i kolvid siis arvesta, et need jäävad 2mm alla ploki s.t plokki on vaja madalamaks saada. Seejärel tekib probleem rihma pingutamisega, nukkvõlli asendiga jne. Lihtsalt pane see 885 kaas sinna ETA peale ja muu 325i krempel ja ongi asi valmis ! 325i ja 325e plokkide silindriläbimõõt on sama. Teeb täpselt sama välja. Kui see 325e on VÄGA heas korras, siis võib selle kaane peale panna ilma alumist otsa lahti võtmata, eks otsusta ise selle üle juba. Mootori karakteristikud muutuvad tänu suuremale kolvikäigule, isegi sama lõppvõimsuse korral (125kw) on selline mootor parema pöördemomendiga.
  18. Oleme vennaga mõelnud, et see aasta võiks tulla, ehk siis ühe autoga.
  19. Ma olen samuti toonud välja sama mõtte, et valik oleks nagu autopõhine, ühel kuul võiks olla vahelduseks esitlus ühest autost, väljast, seest, kapotialt Siis vaataks nagu autoajakirja, kus ägedad E30ned sees
  20. oo7

    Kangem nukkvõll

    Jah klapide tõusud muutuvad, isegi 272 nukal on tõus suurem, kui originaalil. Schrickil on vastav tabel olemas, vaata seda nende kataloogist
  21. Vormeli peal oli 1,5 liitrine turbomootor. F1 reeglid ei lubanud töömahtu üle 1,5L turboülelaadimise korral.
  22. Muudeti mitte 2kw vaid sellepärast, et uus sissepritse polnud enam mehaanilise pritsepeaga. Asi selles, et uuem on ökonoomsem. Võimsus lihtsalt langes 2kw sellega seoses. Millal see katalüsaator paigaldati, äkki see juhtuski korraga ?
  23. Ma seda raamatust siia kirjutasingi. Vaadake esimese m10b18 aastaks on pandud 1980. See oli E21 peal ja paaril esimesel aastal E30 peal.
  24. Vanematel masinatel on mitte nii ökonoomsusele suunatud sissepritse ja kõrgem surveaste. Ehk siis 10,1:1-le ja Bosch K-Jetronic vs 9,5:1 ja LE Jetronic.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus