Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    Lobamokkade rubriik

    2 liitrine M20 on muutunud ~30 EUR väärtuseks vanarauaks.. Ainsaks väärtuseks on sees kepsud. Olgugi et tegelikult on ju tegu hea mootoriga, kui võrrelda teiste autodega.
  2. Kas polnud mitte herr Metali unistuste e30 324d valge sedaan ?? See tundub isegi täitsa asjalik olema.
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Mul on sama seis. Kui korra ksenoonidega harjunud, siis tavatuled ikka parajad küünlad
  4. Kuna meie autod otsustasid peeti minna (ok, minu oma nüüd sõidab, aga vihma peale jookseb kindalaegas täis kohe, kus aju on) siis tuleme küll, aga mu E36-ga
  5. Olin juba täna kindel, et vennaga tuleme 2 autoga, aga mo masin läks peeti täna. Kui just keegi toredat m20b25 aju välja ei köhi selle ajaga
  6. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Jalkapeded on üldse omamoodi inimesed. Mingipäev juhtusin võimalik vaid Venemaal vaatama, kus nende tegemisi näitas. Müstika
  7. oo7

    m20b25(2,7i) stroker

    Jah on küll, 2,5 omad on pikemad.
  8. Ega teine parem pold, sind vist veel siis polnud, olime vist ainult Matuga kohal, aga see käristas korraks kohapeal ketsi ja suri välja, peale seda enam samamoodi käima ei läinud ja poisid nügisid seda seal ringi, lõpuks jäigi seisma ..
  9. Täna esinejaid ikka meile oli ja nalja sai ( tsurkade Merss, Huidai ja palju mootorratturhiiri ) Riho teinekord veereta kh masin kohale, mida rohkem seda uhkem
  10. Herr AmE30-ne ajasin kh kodust välja, lubas samuti enda autoga kohal olla
  11. Täna miskit ?? Mõtlesime vennaga vahelduseks läbi cruisida s.t 2 autot oleks olemas, vb olla tuleks 3. ka.. vihma nagu ilmateate järgi ei tule
  12. Ma just omaette mõtlesin, et pead päris korralikult asja tallama, et kogu maa maha uhada õige ajaga..
  13. Seekord otsustasime vennaga mõlemad pillid kohale vedada, ehk eraldi autodega sõita. Üks põhjustest oli ka see, et venna pill oli suht toores s.t alles kokku pandud. Ehk teisisõnu saan enda omaga minema vedada. Mootor oli küll üks võimsamaid, kuid kippus see millegipärast väheke kuumenema. Tagasitulles võttis vend termostaadi ära korra, pani tagasi ja õhutas süsteemi järsu kalda peal kord veel üle. Siis läks nagu korda. Jõudu oli masinal vägevalt, kohapeal viskas kannaka ära nagu oleks õues talv. Üks hääletaja sai kh sõitu. Eks omajagu ekstreemsusi oli sellega. Äärmiseks üllatuseks osutus, et kütusekulude vaheks tuli ainult 1L/100le, mis näitab, et tegu on väga hea M20nega. Peale Ooret sõitsime Viljandisse ja vedelesime seal järveääres, seetõttu teised meile järgi jõudsidki. Ranzzi nägime veel Tallinnas kh vastu veeremas. Minumeelest oli kokkutulek muidu viimasepeal, mul auto õnneks toimis, kohapeal nägi palju ilusaid autosi, ilm oli soe, vesi oli soe, prassida sai ka niipalju kui vaja.. Tänud Kerdile ja teistele, kes viitsisid väheke rohkem teha, kui lihtsalt kohale ujuda. Pistong.ee, kes ilma jäid peate aasta veel ootama. P.S Ring Leksi cabrioga pani mõtlema, et peaks endale ka ilma katuseta pilli vaatama.. tänud tallegi.
  14. Kui ta sõidab, siis vast pole hullu.. see mõni poritiib ees või taga
  15. Krt ma sõitsin mõni sekund enne 8-t läbi siis pold kedagi, kuna olin koos ühe neiuga siis läksin linnahalli juurde..
  16. Kui mingeid huvitavaid masinaid tuleb, mida vaadata võiks ka läbi veereda
  17. Minu mäletamist mööda mingi 2000 .- oli kuulutuses
  18. oo7

    karteripõhja mahavõtmine?

    Sillatala jääb ka ette, see oleks liiga suur töö. Soovitav on mootorit tõsta. Kui muidu välja ei tule siis see pump lahti keerata Kui tehtud saad siis postita muidugi meile ka kuida läks
  19. oo7

    karteripõhja mahavõtmine?

    Tere olen internetist uurinud, kirjuta m20 oilpan removal vms, kuna endal sama töö plaanis. Jah E34-ja peal tuleb see lihtsalt niisama ära, aga E30 peal mitte. Seal piltide peal õpetas, et tuleb mootori padjad lahti keerata (lahti mitte täiesti ära) ja mootorit kergitada niipalju kui saab, seejärel kaas alt ära keerata. Ära see muidugi ei tule, sest mainitud pump on ees. Aga siis siis saab pumba lahti keerata sealt vahelt ja tuleb koos pumbaga välja võtta. Tagasi pannes tuleb pump panna kaane sisse ja koos sellega alla, sealt vahelt jälle kinni keerata. Reaalne kogemus kahjuks puudub, kuid nii oli tehtud fotod juures Ise lasen tõenäoliselt töökojas teha koos õlivahetusega, kui see käes on.. üks roheline kuubik veel uhada
  20. oo7

    mootoripöörded ja kiirus

    Peale on vist tõstetud m50 mootor, millel 110kw. Asi selles, et sellel on 5. käik sama, mis vanematel 4. ülekande poolest, ehk 1.1le. AItab kiire ülekandega diffri paigaldamine. Vaja on miskit madala 3, :1 ülekandega.
  21. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Keila juures on BMW sildid, et BMW 300m jne... dafuq toimub
  22. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Metallikvärvid on kõik lakitud. Tasuks kindlasti poleerida kõigepealt
  23. Kuni paar aastat kestab ära. Eelmisel autol sai korda tehtud, nüüd juba ronib vaikselt teine välja. Eile sõitsin sellega just. Kui võimalus tasub muidugi paremad uksed otsida, või valtsid lahti lõigata. See on aga töömahukas ja sageli ei tasu ära.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus