Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    M20B20 Ei käivitu

    Jagajat ajab ringi see rihmaratas mis õlipumpagi ehk siis see 3 ratas
  2. oo7

    M20B20 Ei käivitu

    Sul on süüde täiesti paigast ära kui sisselaskesse lööb. Asi plahvatab kui sisselaske klapid on lahti.
  3. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Mul on M43b16 E36 mis veidi raskem on aga mul on ta kõikunud 6,8 ja 9,9 vahel. Viimane tuli talvel külmaga kui sai asja kõvasti piinatud. Üldiselt kütusekulu võrreldes 2,7L E30-ga on keskmiselt 1-1,5L vähem. Kui ma sõidan põhiliselt linnas ummikutes ja veidi mööda tartu maanteed, enamasti 4000 pöördel, siis on keskmine natuke alla 9. Juhul kui Tallinnast väljas elad siis on see väga palju, mul võttis ta siis mingi 7,xx
  4. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kaant nad muutsid tugevamaks mingi hetk see juhtus äkki e21 ajal. Muidu räägitakse et 885 on rulli omadest põhiline mis praguneb
  5. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Victor Reinzi tihend on ka erineva laiusega jahutuskanali avadega, kas see on see kohandamine ?
  6. oo7

    Lobamokkade rubriik

    On ikka küll s**t kui ta uuena katki läks pidevalt. Tõenäoliselt on osad kaaned praagid lihtsalt Venna töökaaslane UM-is ütles et tal ka kunagi ammu ammu oli e30, millel läks samamoodi lampi, tol ajal pidi köhima üüratu summa et seda uut saada. Muide kaane nööki oli esimestel (enne E30) autodel veelgi rohkem.
  7. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ei, me oleme lihtsalt nii palju neid M20 mootoreid kokku ostnud, et strokerit ehitada ja käigukaste saaks. Kaasi on peeti endal ka läinud. Praegu ühtegi tervet 885-te polegi enam viimane läks autole peale. 1 kaane seest sai sport nuka, see oli kohe peetis (kuigi ei teadnud)
  8. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Suvilas terve hunnik neid Oleme ostnud ka kaane, kus selgus kohe et pragu sees. Silmaga neid ei näe
  9. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Sinna igakord pragu tulebki. Tuli ka uuena. Me ostsime praegu mootori kus oli 1996a kaas peal. Mu isa töötas 90nendatel BMW esinduses ja E30 hädadeks olidki plokikaaned ja vesi kippus ka Motronicusse jooksma.
  10. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Niikaua kui plokikaas ei nussi on m20 tore asi, saab sellest ka korraliku jõu jätte, lihtsalt pappi läheb
  11. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kui see on originaal 325 siis pigem ma ehitaks juba m20st sinna midagi nii et väljast aru ei saa juhul kui 125 kw vähe on.
  12. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ega ta mõistlik ost ei ole jah aga mis teha kui on vaja
  13. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma arvan, et Audi käigukasti läbi, või kui tõesti ei ulata siis saab kasutada ka sellist lahendust nagu sportautodel ( ka näiteks e30 eakaaslasel Porsche 944), et käigukast ja differ on kokku ehitatud, ning mootor üldse eraldi.
  14. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kui passidest juba jutt on, siis kui palju kaalub kupee 325e, mis pm plank (st mingeid konte ja elektrilisasid pole) ? Passis kirjas 1120kg. Samas sedaanidele lüüakse ka sama sisse.
  15. Sees võib päris palav olla
  16. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Jah me saime juba aru et sa saad poest kätte
  17. See auto pole müstiliselt kallis, kui vaatate muid autosid sama raha eest siis väga midagi ideaalset ei saa naguni veelvähem e30. Peaasi et viisakas masin
  18. Vedrustus kindlasti madalam, mingi -40-50mm umbes nagu minu autol. Vana punase ostmine on muidugi omaette teema ka aga kivikaitse osa ei ole pleekinud vähemalt foto pealt, seega on lootust, et ehk peab ainult korra aastas poleerima.
  19. Leksil autopiloot ei toimi vist. Ilma selleta ei viitsi nii kaugele sõita
  20. Tore et viitsid korraldada. Üritame siis kõik üritust oma sõpruskonnas propageerida ja kohale ilmuda.
  21. Selle vähese info põhjal, mis sa siin praegu avaldad on raske midagi öelda. Eeldades, et tegu on 2,7 liitrise strokeriga, millel on väga umbes öeldes kuskil 260nm maksimaalset pöördemomenti ja seda, et turbo on matemaatiliselt pöördemomendi kordaga, siis on sellel autol kuskil 260x (1+0,5) = 390nm maksimaalset pöördemomenti. Ma usun, et originaalsidur annab järgi selle peale kindlasti. Kõige suurema pöördemomendiga on 325e ja sellel on 230nm. Scahcs sportsidur koos korviga on mingi 600 EUR umbes. Otsi internetist millist pöördemomenti see talub, ma kahjuks enam ei mäleta
  22. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Oli päris tolmune jh, aga muidu paistis originaal ja viisakas
  23. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Risto21 veeres väga läikivate ratastega vastu lennujaama juures ja nägin ühte 325ix punast sedaani ka veel.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus