Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kruusmann2

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    84
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis kruusmann2 postitas

  1. nö.nelja kodaraga alpina(momo) rool.nahk tahab vahetust paku hind
  2. kruusmann2

    M:Star spoke 15"

    Need veljed ja auto lähevad sulatusahju komplektsena.tulekustuti ja maki võtan välja. Kui juba mõnitamiseks läks. TEEMA LUKKU
  3. kruusmann2

    M:Star spoke 15"

    .pilt pole minu velgedest.Homse lõunani müügis ja siis koos autoga kaalu peale
  4. Sirged 4x100 augu valemiga.Libeda välja nägemisega originaal star spoke veljed 200euri. 56939334
  5. ja juba hakkab mingi pedereerimine pihta.kellele ei sobi üks ja kellele teine asi.mis kokkutulekust me rääkida saame kui korraga pole võimelised oma rullidega keegi peale minu ja mu venna sõitma.Pakkuge siis mingi parem PÄEV(mitte terve nädal)ja kella aeg.kes tuleb see tuleb.ei viitsi enam seda kiunumist ja kõvatamist kuulata.tra ma ei või ei saa siis nii palju et üks õhtu ära kulutada
  6. kas ei võiks äkki mingit kindlat päeva kokku leppida näit.29.03.2012 kell 18.00 Rimi parklas. Siia vastused... Kui mingi 10 rulli koos oleks ka juba midagi
  7. kruusmann2

    m52b28 e39-lt e30-nele

    Nii lugu selline,et mitte mingit pikka ila ajada siis alustuseks mis sul olemas on et seda autot teha ja siis vaatame mis puudu on.Teiseks kus kandis elutsed: et äkki on sul seal lägedal mõni sarnane masin mille pealt vaadata.Kolmandaks: kui pikalt ei viitsi jamada siis helista 56939334.lõpetasin just M50 pealepaneku aitan palju oskan.edu ehitamisega
  8. kruusmann2

    Spidokas

    küsimus Eix-ile. kuna pole ühtegi spidoblokki lammutanud siis kus asub ja milline välja näeb see vidin mis r4 blokist r6 teeb
  9. star spoke-id ka mul olemas.kui juba kekkate
  10. kruusmann2

    m52b28 e39-lt e30-nele

    käppasid küsi lauri1 käest
  11. Terv. mina kasutasin m20b20 kardaani ja jäi orig.käigukast.Algselt oli mul pisike moto (M40B16).Kui kasutad e36 käikarit siis ei oska kardaani sobivuse kohta öelda.
  12. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    ise sa nutsid ja värisesid.
  13. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Pärnu Mk Halingavald Libatse +37256939334
  14. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    kas on keegi pärnu maakonnas paigaldanud oma e30-nele m50... mootori? kui jah siis äkki võiks oma projekti näidata ja infi jagada Ette tänades H.Kruusmann
  15. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Nii... vahepeal tehtud uuendused on sellised: vahetatud juhtmestik koos andurite ja ajuga.paigaldatud TERVE sisselaske kolle,kontrollitud mootori märgid(süüde).uued pihustid koos latiga,tagasivool kontrollitud,kütte ja silindri surve mõõdetud,ära võetud kütuse aurude mingi filter ja selle ots kinni pandud.vahetatud ka süütemoodulid IKKA EI TOIMI NORMAALSELT St. kohalkäik ei ole stabiilne ja rõve bensiini hais on sumbutist väljas
  16. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    nii asi nüüd seal maal,et avastasime gaasiklapi võllide erinevuse.st et anduri positsioon on erinev bochil ja siemensi süsteemidel
  17. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    ilu on vaataja silmades.kui kokku saan siis lisan kindlasti pildid
  18. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    nii pihustitega on ok aga kolde kohapealt on Margol õigus.See koht kuhu augu lõikasime ,et piduri võimendi ära mahuks ei olnud just kõige hermeetilisem.nüüdseks tehnoloogiat vähe muudetud.Tuleb oodata vaigu kuivamist ja äkki homme paremad uudised
  19. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    nii tantsitud sai ka ikka mitte halligi.nüüd juhtmed ja sisselase maha.peab kusagilt see viga välja ujuma.
  20. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    turtsub ja paugub.pöörded aegajalt kõrged samas jälle sureb ära.tuleb vist tõesti tantsima hakkata
  21. kruusmann2

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    nii diagnost tehtud.tulemus 0. nüüdseks asi päris hull
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus