Hüppa postitusse

001WSK

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    367
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis 001WSK postitas

  1. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Kõne lõpus ütles neiu, et eks ma siis helistan veel kuulutusi läbi. Oleks pidanud ta kohe foorumisse juhatama Kahju on see, et E30, on ja jääb "rullnoka" staatusesse igaveseks Vahet pole kas sa sussutad rehve parklates või liikled nagu tavaline kodanik...istud E30 roolis, kohe nokk
  2. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Ei tahagi keegi oma rulli reklaamida väikse nutsu eest ?
  3. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Just hetk tagasi helistati Seesam kindlustusest ja päriti mu müügis oleva auto kohta, et ega te ei taha autot rentida reklaami tarvis. Neil vaja kummi vilistades parklas teha mingi reklaamklipp Kes tahab mainet maha teha, siis võin numbri anda. (pakuti ca 30 € , vbolla räägib natuke rohkemaks) Minu jaoks on selline pakkumine BIG-NO-NO Kes tahab neile laenata oma autot paariks tunniks vms, siis võtke ühendust , kiirelt soovitavalt !
  4. Oii kui kõver see eest on ükski detail ei ole sirgelt küljes Kas tegemist Oja kunagise autoga ? Kui jah, siis mis sellega tehtud on
  5. Kellel käetugi olemas ja soovib ehk müüa mingi raha eest, siis saadke PS hinnasooviga !
  6. keegi tootekoodi oskab öelda ? (bmwfans.info-st ei leia seda üles) ja saksakeelset nime ?
  7. 001WSK

    m30b34 ei luba

    Proovi teist süütepooli ja vaata, et piibud jagaja küljes õigesti oleks. Sädeme kontrollimise oleks võinud esimese asjana ära proovida
  8. Tõstame teema päevakorda. Keegi isegi varuosadeks ei taha sellise raha eest ? Mootor on väga käre sellel isendil
  9. Müüa 1990a Sedaan kerega E34 ,525i, m20 mootoriga. Kerel iluvigu natuke, mõned väiksemad mõlgikesed ja kriipsud/kraapsud. Vana auto ikkagi. Tehnika on korralik, sillad vaiksed. Mootor ja kast töötavad ilusti. (klapi regulli võiks ära teha ) Lisadest on roolivõim ,2x el.aknad, el. katuseluuk, el.peeglid, käetugi taga,taga peatoed, vist mingi kangem helisüsteem kuna on tweetrid nii ees ,kui taga + siis veel käputäis kõlareid ja tundub ,et ka mingi võim pagassis (kõik originaalid), 15" bbs veljed üsna korralike naeltega. Hetkel nagu rohkem ei meenu. Pilte üritan teha lähipäevil. Hind 500€ ,mis ei kuulu tingimisele, selle raha eest autot küll ja veel ! Asub Tallinnas Kontakt 56663151
  10. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Kui see nüüd saksas on ilustikenasti arvel ,siis kas Eestis saab selle probleemideta arvele võtta ?
  11. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Korralik aparaat http://www.ebay.de/i...=item20c279d09a Esimest korda näen puitdekoori E30 peal.
  12. 001WSK

    Probleem elektriliste peeglitega

    Ma proovisin sõbra E34 lülitit ja töötas nii nagu peab. Palju küsitakse tänapäeval sellise vidina eest ?
  13. 001WSK

    P: Sooja majandus

    Mul hakkas täna puhuritest otse sooja tulema. mu auto parandab ennast ise
  14. 001WSK

    P: Sooja majandus

    No mul ei tule üldse sooja otse puhudes seega mingi kala Minul siiski on
  15. See peaks päris kärmelt müüdud saama. Eix lisade info võtsid VIN koodi kaudu ?
  16. 001WSK

    P: Sooja majandus

    eix ega sa vist minu probleemile ei oska mingeid variante pakkuda , peale selle et mingi tross võib lahti olla ? kui muuta puhumise asukohta ,siis on näpu vahel küll tunne ,et trossid lahti oleks ...kõik tunduvad ilusti kinni. st tummiselt käivad, ei käi kergelt vms.
  17. 001WSK

    P: Sooja majandus

    Eix , aga mul tuleb aknale ja jalgadele kuuma, seega vist ahjus viga ei saa olla ? Kaldun sinu pakutud variandi poole, et äkki on mingi tross lahti Vähemalt loodan, sest muu viga võib vähe rohkem peavalu tuua
  18. 001WSK

    P: Sooja majandus

    Endal sama jama. Esiklaasile ja jalgadele puhub kuuma, aga otse tuleb külma. vedelikud normis,tempi hoiab ilusti keskel ,soojaks läheb ilusti. mõtlesin just,et teen selle kohta teema ,aga õnneks ei ole ainuke kellel selline probleem
  19. 001WSK

    Probleem elektriliste peeglitega

    Nii, eile sai teist nuppu proovitud ja töötas ilusti. Tänud seda varianti pakkumast ,sest ise ei tulnud alguses selle pealegi Nüüd vaja nupp otsida, kellel vedeleb ,siis võib teada anda.
  20. Mtech 1 rool müüdav kaup või juba läinud ? PS! Teile ei saa millegipärast sõnumit saata.
  21. 001WSK

    Probleem elektriliste peeglitega

    Ei tulnudki selle peale alguses. Peab proovima, tänud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus