Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Tauno

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    148
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Tauno postitas

  1. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    minule ei läinud m40 aju.. pistik on teine
  2. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Jah Aga nüüd ilmnes väike jama. See et, pole sädet ning ka pump ei löö. On selline asi võimalik, et ajul on tehaseimmo?
  3. Tauno

    1.8i ei tööta hästi

    Vändaandurit tahad proovida, siis võid mulle helistada, mul m40 mootor vedeleb lihtsalt. Saad hea hinnaga endale
  4. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mootor peal jah. Ma arvan ehk panen kogu info siis siia ? Mina kasutasin M43 mootori pealepanekuks; *M40 karterit *M40 Käppasi *M40 käigukasti Ja siis mootori pistiku juhtmed panen selle skeemi järgi kokku:
  5. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    aaa oi, jooksin ise ka kokku. Sain ka skeemi, tänud kes aidata viitsisid ! Homme ehk kuuleb uut auto häält
  6. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mul selles asi ongi, et ma ei leia mitte kusagilt..
  7. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Eiei tiit, ma panen ju m43 juhtmestiku ja otsa panen m40 pistiku et ühtiks vanaga.
  8. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    M40 ja M43 mootoripistiku jooniseid, et saaks kokku ühendada 1:1 ei sobi.. Hädasti oleks vaja, ainult selle taga veel asi..
  9. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Jah, aga kas mõni oskuslikum tüüp saaks saata joonised? Otsin ja otsin aga ei leia
  10. Tauno

    Mootori swapp

    Loll küsimus võibolla, aga mul oli enne m40 ja nüüd m43, kas ma saan ka selle pildi järgi juhtmed kokku panna, sellepärast et m40 ja m43 mootoripistikud ei sobi ja kuskilt mujalt ma taolisi skeem ei leia
  11. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mismoodi te selle mootoripistiku lahendasite ? See mis kaitsmekarpi läheb ja see mis mootorist tuleb ei sobi ju omavahel kokku..
  12. Tauno

    M: Bmw E30 320i preface KUPEE 1983a.

    Autol sidurisilinder korras ja vedru vahetatud! Hind: 800eur
  13. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Teeks smokeks ja siis käraks küll
  14. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kuna originaal udutuled on haruldlane müügis olev jubin, siis kas keegi on tellind kuskilt mujalt nö. tuuning udukaid ? http://www.ilovebodykits.com/product/186305/BMW_E30_3_Series_85-91_Projector_Fog_Lights_%28no_switch%29_Chrome tuleks ju odavam, kui kasutatud originaal osta.
  15. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Hoidke oma rullidel silm peal, sõbra e30 taheti täna öösel pistuuri panna.
  16. Müüa siis eelnimetatud masin, ilma katuseluugita! 2.0 92kw, auto on ülevärvitud, tahaks poleerimist. Hetkel ka omad vead: Tuledelüliti lakkas töötamast- tuled lähevad peale, kuid salongi tuled kustus. Autol on all sportsummuti ning keskelt laseb kuskilt läbi. Salong on enamvähem tiptop, ukste klaasid on pruuni tooniga! Äsja vahetatud mootoriõli, piduriõli ( uued piduritorud ) Autol on olemas ülevaatus ja kindlustus! Väga erksa minekuga! Kerel vähe roostet! Hind: 800.- tingi! Müügi põhjus: Kiirelt vaja raha saada! Tauno 56866258 Asukoht: Tallinn
  17. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kui e30 on õlivann ees, samas ka õlivõttur on ees. Kas siis E36 õlivõttur on taga? Ostsin samuti M43 moto ja ootab pealepanekut. Nende immode, käppade ja asjade pärast ei muretse. Aga nüüd jäi vähe kripeldama see õlivõttur.
  18. Kuidas see sarniirliigendite taastamine käib? Lüüakse julmalt peale, et ei koliseks? Tegelt, lihtsalt huvipärast sooviks teada
  19. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil on kunagi songa olnud? Kui on, siis missugune nägi operatsioon välja, kas üldnarkoosi all ?
  20. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Haha, ajasime ka Pähkliga paar sõna klubi ees juttu, päris purjus oli teine..
  21. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    182 euri võrra? B osa sain mingi 30euriga, öeldi küll kohapeal et täis juust ja hakkab kinnipooma, aga mul toimib täitsa.
  22. Tauno

    318i 83kw tühikäik kõigub

    Õhutasid ikka korralikult? Salongi sooja puhub ?
  23. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Kuna on praktika siis olen autotöökojas tööl, päeval arvatavasti olin lõunal
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus