Hüppa postitusse

paka66

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    376
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis paka66 postitas

  1. Nu mis see peaks siis nüüd tähendama.... :roll: E34 või E36 mis värk ei viitsi enam seda E30 putitada jah
  2. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Neid kastan ilmselt pühapäevani :wink:
  3. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Tänud kõigile!!! Päka on very happy ka hetkel ja libistab väikest konni pitsi
  4. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Ise kodus Poisslaps ja naine terved homme haiglasse järgi ja võtan poisi jaoks mutrivõtme ka juba kaasa
  5. paka66

    Kogunemiste pildid

    Näe ikka jõutsin pildid üles laadida nii kaua kui naine asju kokku siblis
  6. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Nii asi selline Ei jõua eilseid kogunemis pilte ka üles panna naine hakkas poolduma Sõit linna haigla poole :wink: Paar päeva mind siin ilmselt ei ole 8)
  7. Kes ültse tulevad täna??Mul oleks sellist juppi vaja millega roolivõimu toru lati külge keeratakse ja seda väiksemat varjanti (ehk 19 mitte 22) Loodame,et keegi ikka sai aru
  8. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Vaata jah mulle ei meeldi sõita kui ma ei näe midagi 8) Päeval valgel ajal tehke mis tahate Pimedas palun ikka ainult lähi tuld kasutada kuna nii olete vähem ohtlik :? Piis poisid :twisted:
  9. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Loodame,et ainult PARK JA UDU.Mitte lähi ja udu talvel pimedal õhtul :evil: Ei seedi selliseid inimesi kuna tema HOMO sõidab oma tuledega mulle vastu mina ei näe midagi ja olen ju ohtlik ka temale kuna võime ninad kokku lasta mõlemad 100km/h. Mõtlemist ainet on...... : :roll: Mul küla vahel selline subaru outbacki vend kelle udud suuremad kui mõne mehe lisad,aga tal lisad ka veel küljes.Et kui julged vilgutada siis lükkab veel hella 3000 ka peale :evil: Varsti viskan raisale rataristi klaasi ka :twisted:
  10. Kas see auto pole juba ennem siit läbi jooksnud :roll:
  11. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Sa pead rohkem ööseti ringi rullima,siis ei saa seda keegi parklas kõveraks sõita
  12. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Võta korraks ikka velg alt ära kuna mälu võib petta :? Punasel rõngal ilusti mõõt peale kirjutatud 8)
  13. Joodikud jah vastikud loomad.... Mina olen kogusaeg kaine nagu kalja müüja
  14. Ei taha keegi projekti omale...!?!?! http://rally.ee/?a=a032&b=22050
  15. Huvi on kindlsati paljudel,aga rahakott ütleb MITTE PRAEGU :shock: Ilusaks oled raisa teinud.... 8)
  16. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Peaks ka hakkama müüma läikvat kilet mida auto peale tõmmata,siis läigivad meie rullid siin pool lompi ka Ja minu soovid ka renxile :wink:
  17. Märgi ära kumma UM-i ees,siis vähem segadust pärast :wink:
  18. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Jee reduktor korras saab jälle pursata Ei olnud uut vaja osta,mehel käed otsas remontis vana ära :wink:
  19. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Nüüdseks kahjuks ainult 2 ja pool rulli järgi 8)
  20. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Ma ka ei pane.Kahjuks jah hetkel olen hall mass
  21. paka66

    Lobamokkade rubriik

    X File maha müüdud juba ammu :roll: Olin punase accordiga ja esimeses reas seega sa vaevalt nägid 8)
  22. paka66

    Lobamokkade rubriik

    Leks sõitsid täna täpselt 17.30 bussijaama juures vastu. Mõnusad hääled autol
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus