Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Tagavara rattaks vaja üksikut 16-17 tolli velge 4x100 peab olema korralik, sirge PS
  2. täna ju teisipäev pole auto koos.. muidu tuleks
  3. Leks

    O: kellegil obc-d pakkuda ?

    on pakkuda, 95% täis komplekt 320.-
  4. Leks

    Lobamokkade rubriik

    @RaidoM Ebayst tellisin kõige odavama ära 37rohelist
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Ma tellin ilmselt ära endale, mul ka vaja kuum õhk eraldada filtrist.. seinu ei taha ehitada
  6. Leks

    Lobamokkade rubriik

    @Raidom mõnedel variantidel on vaesemehe turbiin sisse ehitatud
  7. Kellegil aprillis soovi tellida ? Kindlat kuupäeva pole veel, vaatame kuidas rahval huvi
  8. kas kellgil on saata PS meistri numbrit ? Inimene pole regulaarne foorumi külastaja, seega PS on lugemat juba pikemalt
  9. Kinnitama ikka. Ma puurisin augu ja keermestasin ära, roostevaba poldiga hoiab ilusti.
  10. Olen 99% tulija leian kedagi kõrvalistmele et kulusid jaotada.
  11. Leks

    M50 mootori paigaldus e30-le

    muidu kõige lihtsam on lühendada olemasoleva hoovastiku oma mootori ja kasti asetsuse järgi
  12. @Tiit Mida sa mõtled et "läks eksootikaks kätte" ? Hind või tarne ?
  13. Ehk sellin ketas MINI'l Sellist paneks küll alla
  14. @andreas 16 velg mahub alla ?
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Ei ava fb linki
  16. siin ma seletasin esisilla variandi 1s postituses
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    igaüks saab ise vaadata mis ja palju läheb tema agregaati. Mina kasutan seda http://zellergmelin.lubricantadvisor.com/default.aspx?lang=eng
  18. Klaasid on KLAASIST, neil puuduvad reguleerimis augud, kohad nende jaoks on olemas. Soovikorral ostja võib lasta klaasiga tegelevas firmas neid puurida. Sobivad 99,9%, vaata pilti hind 50 kmpl. piiratud kogus
  19. Leks

    M: tagumised rummud 5x120

    Adapteril uus hind, 70 per komplekt
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus