Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. deeemn.. 19.06 töökaaslastega grillimine.. teeks nädal enne ? Või Pühapäeval 20.06
  2. mina näiteks ka pole kordai pole veel käinud, kuid tahan väga. teine asi on see, et peaegu kogu aeg kui kuskil miski toimub, olen tööl õhtust hommikuni. Näiteks homme olen 1800st tööl ja kuni 8ni hommikul
  3. nii, tuttav teema. Mina tegin endale hiljuti blacke ja mina tegutsesin nii: Võtsin kõige vanema poti ja panin vett sisse. Pott pliidile ja keema. Varakult toppisin kogu esitule sisse et ta soojeneks ühtlaselt, sest kui keeva vette panna kohe, võib klaas praguneda. Keetsin ja keetsin kuni mullitama hakas. Võtsin välja ja kruvikeerajaga vaikselt kangutsin. Kui hakkas jahtuma, toppisin jälle vette. Ja nii mingi 4-5 korda. Kangutada tuleb vaikselt ja erinevatest kohtadest. Kui väga raskelt läheb, võib noaga sorkida hermeetikut et ta natukene rebeneks. Tegin niimodi seitsme tulega ja klaasid terved.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus