Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. 250.- ! korralik telefon ikka riiulis ise ei saa kasutada, kuna suur oht katki teha !
  2. seisukord nagu uus. ühtegi kriimu, ühtegi kõksu pole. kannan koguaeg moblat telefonikotis. pole kordagi maha kukkunud.
  3. 260.- ikka saadaval ja parema hinnaga.
  4. telefoni annan esimesele, kes pakub mõistlikut hinda. hea telefon saadaval ju
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ajateenijatel hakkab puhkus homsest.. vaevalt keegi istub metsas pühapäeval.
  6. Ostetud uuena suvel. Telefon Inglismaalt. Kaasas karp, dokumendid, ostu tsekk jne. Telefon nagu uus, kogu aeg kantud telefoni kotis. Telefoni andmed: http://www.gsmarena.com/samsung_i8700_omnia_7-3537.php Kes ei tea mis on SAmoled displei, siis väga hea võrdlus LCD vs SAmoled Hind on 290 Euri. Tallinn.
  7. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ladale istud rulli armatuur 1:1.. isegi kinnitus kohad peaksid samad olema.
  8. Leks

    Soovitage netipoode

    atlantvaruosad.ee kõige mõtekam helistada, või PS saata. odavamalt ma ei ole kuskilt saanud
  9. tausta panid ise sinna we ?
  10. motometer on see text, plokk tehti 2 sorti, VDO ja Motometer
  11. Leks

    Lobamokkade rubriik

    nüüd jah, näen =)
  12. pole ühtegi autot enam =) loodan mingi aeg saada mõne cabrio omale ja sinna automaatselt lähevad need rõngad sisse. ei kujuta enam endale ette kuidas rulliga saab sõita ilma nendeta. + läheb kapotile autobra ka peale.
  13. kindlasti olemas. hind ka tõenäoliselt kõrgem. vaata neid, vb sobivad. http://www.fk-automo...a2f361%2fmd5%7d upd. maitse üle muidugi ei vaielda, kuid minu arust need mis mina müün on päris viisakad. minule näiteks meeldivad et need rõngad on laiad ja neid kohe paremini näha. pildil kusjuures endalegi ei meeldi kuidas näd välja näevad, aga pole enam autot et uut pilti teha, kuid reaalis näevad nad parem välja. ise panin neid enda kahele autole, ühed kroom ja ühed matid. kui Renx320 viitsib, siis las kirjutab kuidas need rõngad meeldivad või mitte.
  14. Leks

    Lobamokkade rubriik

    X ja esirattad ei vea
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    atlant varuosad
  16. Leks

    O: E30 cabrio.

    haha
  17. Leks

    O: E30 cabrio.

    pole midagi, ma ei kasuta suvel linnas konditsineeri. ja olen terve 2010 suvi sõitnud ilma selleta e30 kupeega
  18. Leks

    O: E30 cabrio.

    kahjuks pole midagi tulnud
  19. Leks

    M Azev Typ A 16"

    Nad kaovad sama kiiresti kui tekivad
  20. Leks

    O: E30 cabrio.

    Ega ise ei loodagi Eestist leida. Mis on selle auto hind koos toomisega, ilma remonita.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus