Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Seal surve sama kui sinu jahutus süsteemis, ehk 1,4 bar nagu sul radika kork on Oht on suur, kui jopab siis peab. Kui lendab siis jääd teeäärde, olen seda juba kogenud E36ga. Koht on ka sellel seal ebamugav teeääres lapimiseks. Mina isiklikult vahetaks ära ja alles siis sõidaks.
  2. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Auto forte ? Siis mina jah. Kàisin uut pezood valimas
  3. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    Väga sile hall pre kuupee 320 mtech1 ringiga täna õhtul Vikerlase tänaval. Keegi foorumist ? nr märk 220A . .
  4. Leks

    Lobamokkade rubriik

    jah sovitan kuskilt leida uue kile ja katuse vahelise tihendi..
  5. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Lõpuotsa autodel 92-93 ka lukuga aken, aga ma ei tea mis valemiga neid pandi. Minu 92 aasta polnud lukuga Mina õmblesin ise. Koos abilisega. Suht nuss.
  6. Leks

    ..

    up
  7. Leks

    Lobamokkade rubriik

    mis mootorit sa tahad ametlikuks teha ?
  8. Leks

    E30 Kardisõidu etapp

    https://www.facebook.com/aravetevabaajakeskus/ Üleskutse kõigile adrenaliinihulludele! ? ? Aravete Kardi- ja Vabajakeskus korraldab 24.09.2016 suure firmade vahelise kestvussõidu Aravete Cup 2016 ja registreerumine sellele on nüüd alanud! Hommikused treeningud, 2 x 1h tund sõitu, vahevõistlused, 6-liikmelised võistkonnad, kiired 22hj´sed Sodi kardid ja vinged auhinnad! ? Meelelahutuseks krosskardid, supermoto, tudengivormel ja väikeste mõõduvõtt pitbike´idel. Õhtul hoiab tuju üleval retro-disco. Ootame kõiki huvilisi oma meeskondi registreeruma! Lisainfo ja võistlustejuhendi saab, kui kirjutate meile: info@aravetekardikeskus.ee #aravetecup #sodikart #teamwork Tundub et variant "täna helistada" ja homme kohale tulla ei lähe läbi. Popp koht
  9. Leks

    E30 Kardisõidu etapp

    Aravete +1 Saan ka 1 koha pakkuda autos. Ôlut ei vôtta. Kas seal ööbimisvarianti ka on ?
  10. Leks

    E30 Kardisõidu etapp

    mina pealinnast aga savi kus kohas üritus toimub, peaasi et saaks pedaali tallata ja et oleks hää seltskond
  11. Leks

    E30 Kardisõidu etapp

    ei pruugi, eelmine talv oli nii et novembris pm oleks saanud sõita rulliga ja ilmselt ka kaardirajal
  12. Leks

    E30 Kardisõidu etapp

    Dvj, millal minek ? Aga võiks asja korraldada enne hooaja lõppu, s.t rulliga kohale tulla
  13. miks ? bmwfansis pole skeemil typ 188 millest maha joonistada !
  14. Minu ekipaaž ka tagasi õnnelikult. Minul tuli kokku 2350 km. Masin kestis, jõudu oli, installitud 3 päeva enne tripi Püsikiirusehoidja toimis. Püsikiiruse hoidjale kulutatud raha oli viimase aja kõige kasulikumalt kulutatud raha. See on lihtsalt mega vajalik ja kasulik asi. Ainuke viga mis esines koju jõudes, oli läbipõlenud uduka pirn. Tagasiteed sõitisin üksinda, küte raha läks umbes 215 oirot, umbes nagu plaanisin. Pilte ei teinud, sest teadisn, et meie pundist ja ka poolakad tegid neid tuhandekaupa. Tuleb lihtsalt äraoodata kuna neid töödeldakse ja üless pannakse. Natukene üritusest ja kohast: Korraldamine ja idee oli väga hea. Kohe väravas toimus registreerimine, kus jagati autodele kleepse, kaelapaelu suure nime sildiga (kõikidele ekipaažis olevatele isikutele), ja mis eriti meeldisid olid külmkapide magnetid. Kõik need meened olid kaetud meetingu "logoga" ja kirjadega. Väga 5- meened külmkapil tuletavad seda asja kaua meelde. Kohapeal oli live DJ, kõllidest tuli uusi ja vanu hitte, kohapeal oli toitlustus variant (supp, burgerid, praed, friikad, joogid jne) Ja, see pole väga tervislik toit, aga siiski väga meeldiv. Ei pidanud koguaeg muretsema kust saaks kõhtu täiendada. Vaadiõlle oli 5 kohaliku ehk 1,20 euri pole paha, külm ja pehme. Koht on hea, rand, järv, palju liikumis, telgi ja parkimis ruumi. Dušš soojaveega, ainuke asi mis ei meeldinud olid tualetid, puhtust eriti polnud, seepi polnud, paberit mina pole näinud, kuigi pidavad korraks olema. Aga need suht väiksed mured minuarust, sellise rahvamassi jaoks hindaks seda asja tugeva 4 peale. Mina olen 100% rahul ettevõetud tripist, seltskonnast, meeleolust. Järgmine aasta olen 99% tulija, mida ka teile soovitan plaanida! Ja loomulikult osalejad ja autod: Masinate tase on seal suht kõrgel, on olemas siga ilusaid variante. Mina pilte ei teinud, vä 1, millega võibolla saaks iseloomustada nende inimeste armastuse E30 vastu:
  15. Homme õhtul läheb lukku, Eigo, sa võtad v ei ?
  16. Leks

    Kes, kus ja keda nägi

    kas ma käitusin korralikult ?
  17. ei ole, mõlemad 2raudsed
  18. kui õigesti mäletan siis vahe paar milli torude läbimõõdus. kasutada saab ikka mõlemat mõlema süsteemi puhul
  19. SÄRGI TELLIMUSTE TÄHTAEG ON 12.08 !!! 13.08 saadan nimekirja poola !!
  20. Leks

    Müüdud Kustutada!

    kui kellegil vedeleb, ostan ka...
  21. Leks

    Müüdud Kustutada!

    kuidas geomeetriaga lood on ?
  22. Leks

    Lobamokkade rubriik

    Leidsin omale eeskuju kelle järgi autot modida .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus