Jump to content
  • 0

1.6 soojalt puterdab pool minutit


jan17

Question

Tere,

 

Mootoriks siis M40B16. Probleem nimelt selline, et sooja mootori käivitades pöörded köiguvad ja mootor kuidagi 'lonkab', kuid 20-30 sekundi möödudes viga kaob ja mootor töötab nii, nagu peaks. Kust viga otsida?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Proovisin teist õhulugejat, tulemus umbes täpselt sama. Alguses külmkäivitusega puterdab ning täna suri isegi paari sekundi pärast välja, kuni mootor veidi soojemaks läks.

 

Soojast peast läks käima ning töötas ilusti, kuid pole väga jöudnud teda kohapeal jahtuda lasta - varem oli ka selline sümptom, et gaasi andes mootor ei reageerinud ning liikus põhimötteliselt tühikäigupööretel paar sekundit.

 

Eemaldasin ka lambda pistiku soojal mootoril, kuid mingit väga märgatavat vahet ei näinud peale seda, et ilma lambdata värises mootor rohkem ja sisselaskes oli kuulda suuremat tömmet, aga lambdaga töötas nagu peaks.

 

Mida kahtlustada - küünlaid? Tööle läheb auto muidu hästi.

Edited by jan17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy