Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
renxx

Tühikäik 2,7 eta

Küsimus

renxx    26
renxx

Kuna tühikäik veidi puterdas, siis otsustasin ühe vidina brake cleaneriga läbi lasta. Peale seda aga hakkasid pöörded täiega kõikuma. Mingi 800-1200 vahemikus. Kas ma rikkusin tühikäigumootori ise ära?

Kummaline, aga tühikäigumootoril oli kruvi ka täiesti kinni, et pöörded madalamal oleks (siis kui veel toimis normaalselt)....

 

IMG_4261.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 3 vastust

Soovitatud postitused

  • 0
renxx    26
renxx

Hetkel ratsisin siis ajutise variandi.

Võtsin oma vana tühikäigumootori lahti. Aru ma ei saanud mis moodi ta töötab, aga mingit klappi ta seal timmima peaks. Mulle jäi mulje nagu see varras mis klappi regullib, oleks nagu liiga lühike. Panin sellele väikese metalli julla vahele ja kokku tagasi.

IMG_4340.JPG.10c9af9e5fedfa210a6b3e827a95ee82.JPG

Siis keerasin tühikäigumootori tühikäigukruvist pöörded paika ja käib nagu peab. Ainus viga on see, et kuna lammutustööde käigus sai liiga palju rapitud, siis tühikäigumootori sees mootor enam ei tööta ja sellest tulenevalt nö. automaatne toores ei funka. Praeguste soojade ilmadega pole probleemi külmkäivitusega.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0
Priitv01    27
Priitv01

Kas sul selle tühikäigumootoril sees olev klapp sulgub täielikult? Või kas peaks sulguma täielikult? Mul enda omal (süsteem küll veidi teine) ei sulgu klapp soojana täielikult ja ei saa seepärast pöördeid normi. Ja mis ma elektrilisi tühikäigu mootoreid külge proovisin, ka ei sulgu klapp täielikult. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse


×

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .