Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
lepa007

Kuidas saab laadida fotosid foorumis teema juurde?

Soovitatud postitused

Tahan varuosade rubriiki panna kuulutuse ja sinna juurde lisada fotod. Kuidas ma toimima pean?

Ma tahan kuulutuse juurde lisada pildi, mitte lingi, et kui sellele vajutad siis alles avaneb.

Muudetud , muutis lepa007

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vajuta rohkem võimaluste nuppule selle kasti all kuhu teema kirjutad ja seal värvilise A ja vigurinäo all on väike pildikevajuta sellele ja siis saad pildi panna mille oled alla laadinud imageShack või kuskil mujalt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tahan varuosade rubriiki panna kuulutuse ja sinna juurde lisada fotod. Kuidas ma toimima pean?

Ma tahan kuulutuse juurde lisada pildi, mitte lingi, et kui sellele vajutad siis alles avaneb.

Vajuta "Rohkem vastamise võimalusi", all, kus on "Manusta faile" näed nuppu "Vali failid...", vali pilt välja oma arvutist (mitme pildi lisamiseks hoia all "Ctrl" nuppu (Maci puhul "Command").

Kui failid on üles laetud näed neid seal samas üleslaadija kohal. Kui vajutad "Kustuta" kõrval nuppu "Lisa postitusele" siis näed vastavat pilti postituses koodina näiteks kujul [attachment= jne. Seal saad ise nende järjekorda muuta kuidas soovid.

NB! Foorum teeb pildid ise väiksemaks, peal vajutades näed suuremalt.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus