Hüppa postitusse
Postitatud

alogo.JPG

* Autoaudio-

* Multimeedia-

* Turvaseadmete-

* Parkimisandurite-

* Hands-Free'de-

* Xenon tulede-

* Kõikvõimalike lisaseadmete-

-paigaldus

Samuti tegeleme veel lisaks:

* "Custom made" Klaasplast detailid

* Kõikvõimaliku 12V tehnika remondiga (ntx. auto helitehnika)

* Auto elektritööd

* Navikatsiooni süsteemid

* Kõlari- ja subwoofri kastide arvutamine, projekteerimine ja valmistamine

* Helisüsteemide häälestamine

* Helirõhu mõõtmine (SPL)

* RTA test (sageduskarakterisitik)

* Müraisolatsioonitööd

* Kõikvõimalikud innovatiivsed lahendused kliendi eritellimusel

* Küsi julgesti lisainfot, võibolla saab just meiejuurest lahenduse oma X murele, soovile, vm.

Kõikidele e30 community liikmetele tööde hinnad [size=8]-30%[/size]

Asume - Järve Keskus Pärnu mnt. 238 Tallinn 11624

Avatud: E-R 10-18:00

Lisainfo: a-sound@noortehnik.ee

http://www.noortehnik.ee/?id=8

Telefon: 6578566, 53 47 38 86, 55 55 09 77

Esiletõstetud vastused

  • 1 kuu hiljem...
  • Autor

[size=18]TASUTA PAIGALDUS[/size]

* Kampaania kestab 09.01.2008 - 29.02.2008

* Kampaanias osaleb ainult A&T Soundi paigaldus

* Tasuta paigalduse saamiseks tuleb paigaldatav ese/seade osta või tellida A&T Soundi paigaldusest Laki 11A

* Tasuta paigalduse saamiseks peab ostetav ese/seade olema väärtuses vähemalt 1000.-

* Tasuta paigaldavate asjade/seadmete alla ei kuulu: Kaablid, Müraisolatsioon, Alarmid, Parkimisandurid, Turvaseadmed, Hands Freed jm. Tarvikud.

*Tasuta paigalduse alla liigituvad helitehnika ja multimeediaga otseselt seotud seadmed ja esemed N: Kõlarid, Makk, Laemonitor, Aktiivwoofer, DVD mängija, TV-Tuuner, TV Antenn, CD-Box, Subwoofer, Võimendi, Kondensaator, Voolumuundur jm. seadmed.

* Täpsustava lisainformatsiooni saamiseks helistada või mailida - 53 41 8181 või at-sound@noortehnik.ee

* Tasuta paigalduse saab soovikorral klient tingimusel, kui ta on kampaaniast teadlik ja teavitab sellest A&T Soundis

* A&T Sound jätab endale lõpp-sõna-õiguse paigaldusega seonduvate küismuste osas

  • 1 kuu hiljem...

täna viisin oma masina sinna ja eks õhtul ole näha ,kui hea hind ja kvaliteet sealt tuleb :D

täna viisin oma masina sinna ja eks õhtul ole näha ,kui hea hind ja kvaliteet sealt tuleb :D

olen põnevil. oli plaan samuti sinna viia. saad siis hiljem ehk mõne pildi ka panna. mis summa eest teha lased, kui saladus pole? PS!

  • Autor

olen põnevil. oli plaan samuti sinna viia. saad siis hiljem ehk mõne pildi ka panna. mis summa eest teha lased, kui saladus pole? PS!

ega summa töö kvaliteeti ei määra :D

nii ,masin käes ja pärast pikka nu..imist kõik töötab. asjaga läks kauem ,kui planeeritud aga hind jäi samaks.mehed ei andnud enne alla ,kui kõik asjad omavahel korralikult tööle saadi

([size=18]suur tänu teile!)[/size]

[size=24]igatahes mina väga rahul ja soovitan seda kohta kõigile![/size]

  • 2 kuud hiljem...
  • Autor

[size=12]26.05-06.06 on kõigile klubilistele A&T-Soundi paigalduses helitehnika -10% ja helitehnika paigaldus -15% soodsam.[/size]

  • 2 aastat hiljem...
  • Autor

Kuna antud firmas enam ei tööta, siis ei saa garanteerida alati kõigele allahindlust. Alati võib muidugi eelnevalt minuga ühendust võtta, ehk saan aidata. Kuid kellel soovi endale midagi soetada näiteks Nooretehniku kodulehelt siis saan mingi allahindluse kindlasti teha.

56 66 15 25

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus