Hüppa postitusse
  • 0

K: paagisoleva kütuse kogus


MarkusV

Küsimus

Kas keegi oskab seletada kuidas e30 oma väikse ajuga teeb kindlaks, kui palju bensiini paagis alles on? Minul on praegu selline olukord, kus seier võib näidata 60 liitrit ja OBC näitab 3,5 liitrit. Reaalselt on paagis 20-30 liitrit. Skeemi järgi tundub, et mõlema paagipoole taseme andurid on ühendatud jadamisi ja otse kütuse seieri külge. Pumba juures oleval anduril on lisaks lüliti, mis on ühendatud bensiini tule külge, lüliti ühendab selle tule vooluringi, kui paagis on alla 5 liitri vedelikku. Pumba poolset andurit uurisin ja sealt leitud takistused tundusid minu jaoks kahtlased, seega tellisin uue, mille takistused olid loogilisemad. Uus on VDO toodang, OEM varuosa. Paraku probleeme see ei lahendanud. Kuidas OBC saab info, palju kütet on, jäi mulle skeeme uurides arusaamatuks. Eraldi andurit ju ei ole OBC jaoks, äkki siis hoopis spidoplokk ajab asjad segaseks? Vasakut andurit ma ei ole uurinud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 3 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

las olla tehasest, eestis pole näppimata autosi, koodipulga kontrolli saad alumiste nuppudega lihtsasti ära teha.

Ega palju variante pole, andurid,kellaplokk, kütteseier või juhtmestiku kala. obc võtab infi läbi kellaploki,kui seal juba jama näitaja, siis obc ei saa ka õigeid tulemusi anda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

OBC tehase poolt paigaldatud ja sellega kõik korras. Kahju, et andurid erinevad aga proovin ikkagi mingi hetk seda eelmist kõrvalistuja poolset andurit ühendada juhipoolse asemele ja solgutada paagis, vaatab, kas näit muutub või mitte.

Muudetud , muutis mote
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus