Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Postitused, mis erxx postitas

  1. Eixil ei ole minu teada ühtegi säilinud nö prillikivi. Milleks üldse sellist jura ajada. Ta pigem ehitab odavama hinnaga originaalina säilinud rulli üles kui ostab sellises seisus nagu see must 325i ja kulutab endale sobivasse seisukorda viimiseks sama summa.

    • Meeldib 1
  2. Kiled toorkummiga tagasi.

    Minul oli üldse hoopis teistmoodi probleem, aga siis jooksis aind juhi jalgade juurest vaip märjaks. Nimelt kere juhtmestiku osa, mis läbi tulemüüri jookseb, seal ümber kumm, mul oli sellel kummil sälk sees ja jooksis vesi tuppa, voolikuga kastes jooksis lausa, mitte ei imbunud ega tilkunud.

  3. Kolvid madalaks treitud :D

    Kindel et 2.5 õhulgeja ja ilma lambdata aju külge said?

    Temperatuuri andurit võid ka kontrollida.

     

    pmt oleks hea mõne töötava pilli pealt hakkata asju peale järjest loopima..

    Paljut pole :)

     

    Tartumaa kandis saab abiks olla.

  4. Mootoril piisavalt rammu on siis pigem jah käiguvahetus on ajaraskamine.

    Mul 325i on 4.10 diffriga, esimese käiguga kellegiga paigalt kiirendama hakkad siis on garanteeritud, et 400m peale saad 2.0'lt ka ära. Aga teise käiguga startides saab kohe ühe käiguga 80'ni lasta ja ei kühvelda mõttetult tühja. :)

  5. Kui siit foorumist üks sõitis juba 141kw'ga kunagi drifti siis ilmselgelt on tegu inimesega kes youtubest midagi ägedat jälle näinud on ja feimida tahab.

    Tõenäoliselt 170kw'ga lõpetaks kiirelt elektripostis.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus