Hüppa postitusse

Airi L

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    360
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    28

Postitused, mis Airi L postitas

  1. Järve Selveris käimise all mõtlesin, et inimesed ostavad omale teepeale kaasa midagi. Liha ja muu selline nodi oleks muidugi mõistlik Valgast osta.

     

    Ütlen veel korra, et palun andmed mulle PS kirjutada. Siis tean inimesi kogunemisel oodata. Teepeal, kui on vaja helistada kellelegi, siis on mul nr olemas (eelmine kord oli juhuseid mitu kus läks vaja telefoni numbreid kuid keegi ei teadnud neid).

    • Meeldib 1
  2. Teen ettepaneku koguneda Tallinna rahval kell 9.00 Järve Selveri parklasse. Kell 9.30 on start!!!!! Kes tahab poes käia teeb seda enne kella üheksat või üldse eelmine päev. Järve Selver näiteks on juba alates 8'st avatud. 

     

    Palun andke teada kes on ühinemas meie grupiga. Kiri PS mulle: Auto nr, Nimi ja Telefon. 

     

    Airi 56571930

  3. Nonii...mina olen Oore poolt! Koht oli hea, parkimiskohti jagus, magamiskohad olid samuti olemas, kuna oli autotripp siis sõita sai ka normaalselt mõnusa seltskonnaga, lõkkekoht oli olemas, puud olid olemas, varjualune oli ka olemas ning ujumiskoht samuti...õhesõnaga kõik oli olemas ja aeg oli ka ülihea. Ühesõnaga mina arvan, et kui tripiks läheb siis miks mitte sõita lõuna-eestisse...ei pea olema kõik 5min sõidutee kaugusel...Võite panna kirja mina+1..

     

    P.S. - Ingvar lubas, et ta seekord nii vara ennast kinni ei tõmba :D

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus