Hüppa postitusse

Airi L

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    360
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    28

Postitused, mis Airi L postitas

  1. Müüna 1.8 mootor koos summuti, aju, radika ja muu nodiga. Ei tiksu! Kui huvi on siis saab ka proovima/kuulama tulla nädalavahetusel. Asun Keila-Joal. Hind 250 eurtsikut

    56571930 Airi

  2. Delfis on idikad koos. Tegin ka vea, et lugesin. Päris kettasse ajas ikka see pläma. Meeletult kahju on Alpinast ja Kerdi nahas olla ei tahaks. Loodan, et ta kosub ja jääb siiski e30 ridadesse edasi. Krt alles eile õhtul küsisin kuidas Alpina elab ja sain videot näha  :ipb-sad:. Pea vastu!

    • Meeldib 1
  3. Mine vaata tööriistamarketisse. Mina sain sealt uued pagassiamordid. Need katusekatteamordid peaks olema 180N, pikkus vist oli 169.5mm jä käigupikkus 59.5mm.

     

    PS - Sul peaks ka olema seal üks tross mis jookseb selle katte alt pagassi. A la, et kui pagass on lahti ja hakkad katust kokku voltima, et see kate sul vastu pagaasnikut ei läheks. Siis on värv maas jne. Ole sellega ettevaatlik. 

    • Meeldib 1
  4. Mkhmm!! Olen Baur TC korraldatud üritusel käinud. Kõik oli väga kena. Täiesti teine klass mis e30 klubi suvetrippidel olen näinud ja mis siin hetkel kõige määravam on, on see, et seal olid ka täiesti teistsugused inimesed. Vanemad eelkõige! Me ei saa võrrelda näiteks bmw klubi ja e30 klubi või siis klassikaliste autode fänne, kes tulevad kokku üle euroopa, e30 klubi kokkutulekuga. Fakt on see, et e30 klubis on väga vähe inimesi ja üldjoontes on kõik ka noored, kellele meeldiks odavamalt läbi ajada. Muidugi oleks vahva ka meie väikesele seltskonnale korraldada üritus, mis hõlmab cateringi ja majutust basseiniga nagu ameerika filmides. Paraku on see võimatu justnimelt raha pärast. Leian, et siiani olen nii mina, kui ka Kert andnud endast parima, et see suveüritus teha võimalikult odavalt, kuid samas piisavalt viisakalt. 

     

     

    Olen näinud ja ka juures olnud vw klubi ürituste korraldamisel, kus oli vähemalt 10 korda rohkem aktiivseid inimesi kui meie klubis. Üritused olid niivõrd kordaläinud, et ühe suve jooksul tehti neid vähemalt kaks. Ehk siis asi toimiks ka meil, kui oleks rohkem inimesi, kes üritusest osa võtaks. Seda aga ei saavuta üleöö, vaid pigem ajapikku. Muidugi võiks päevakava, grilli kohta ja ka sisu vahelduseks muuta, kuid ma arvan, et üritus ise peaks jääma lihtsaks nagu see siiani on olnud.

    • Meeldib 2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus