Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Eks ma alustan puhtaks nühkimisega tüüp rooste kohtades ja vaatan mis lahendust kasutama peab. Kuskilt olen kuulnud, et joodetakse ? Aga mida ei tea. Eks saab väike peavalu olema see mässamine. Head mõtted ja soovitused on kasuks selles teemas.
  2. Et siis happekrunt on juba see mis ei ole mõjutav bena aurudele. Mulle pakuti ka, et töötleks ära ja pulber värvi minek. Kõige hullem koht on see tankimis toru ümbrus algul vaatad, et väike rooste ja kui puhastama hakkad saad pisukese augu juba ja kuidad seds kinni lasta. Kas keevitamine on hea mõte mida pärast ei saa seest töödelda.
  3. Küsimus see, et kuidas on mõtekas bensiinipaak üle töödelda? Valtsi kohad, tankimis toru ümrus jne. Kuna nagunii nendel kohtadel krobutab värvi maha ja tuleks puhtaks teha ja panna midagi sellist mis kannatab bensiini aurusi. Ja hiljem paak üldse üle lihvida ja uus värv peale. Mis on kõige mõtekam?
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No kui pappi on siis võib ju lõhkuda
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Videot vaadades siis Eesti masin ja üks soomlase masin lasid ilusalt ikka drifti
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Käi purki noh tahaks rulli mudelit
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Käigukasti veapärast seisab see jurakas
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil Pannonia mootorit ei vedele ?
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Liiklusinspektor peatab auto ja torkab alkomeetri autojuhile puhumiseks. “Hingake siia sisse!” “Ma ei saa puhuda, mul on astma,” vastab autojuht. “No tulge siis kaasa, teeme vereproovi!” “Ma ei saa verd anda, sest minu veri ei hüübi,” vastab autojuht. “No kurat,” kargab inspektoril hing täis. “Tulge siis autost välja, sirutage käed ette ja kõndige mööda seda valget tee keskjoont!” “Ma ei saa mööda seda joont käia, sest ma olen purupurjus.”
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oi kurja jutukas on huumor kuubis istuks see selstkond laua taga siis oleks verd ka Heas mõttes huumorit siis
  11. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    siis on m43 õhulugejal midagi teist moodi
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Paras foori taga ketsi lasta http://meestekas.net/2013/03/10/46-liitrise-v12-mootoriga-brutus-13-pilti-2-videot/
  13. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kas siis m40 oma ei sobinud, või ei saanud e36 õhulugejat kaasa ? kui sai siis see käib kopsiku küljest ilusti lahti ja paned bemmi kopsiku külge ja vsioo. Kui sa tahad võõrkeelseid väljendeid pritsida siis tee nad endale selgeks kõigepealt
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Päris suvalist liitritega kasti teha pole ka mõtet.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Krt tahaks sellise kasti mõõdud saada aga pole kuidagi kirja Kuudile hea basskõlari kast jne, Omal hetkel taoline kast aga suht poole võrra suurem. tahaks juba väiksemat kasti saada. http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=212603
  16. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Nüüd huvitaks küttekulu ?
  17. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ema anna padruneid! Mix krt mõned tahavad seda teemat maha teha ? Täiesti selline jutt on , et milleks sellist jama jne. Kui R6 moto peale ei tõsta või IS moto siis oled nõrk mees jh ? Mix mitte E36 mõned osad rullile tõsta ? m43 on ökom väidetavalt ja roolilatt on kiirem. Ja kas m43 natuke pommi kindlam pole ? Igatahes minagi võtan selle projekti ette. M43 moto peaks olema niiöelda parandatud m40 vead.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hind selline, et saab mingi rulli osta.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas üldse sedasi asjad ära kaduda said ? uksed garaasil siis lahti või milles teema ?
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Häh see pole midagi Ostke ära http://www.auto24.ee/used/1241595 Sealt pole vist sirget poltigi võtta
  21. ///Mario

    Probleem soojalt käivitades

    Tundub, tühikäigu mootori probleem. Soovitan maha võtta ja diisliga läbi pesta. Võib kinni kiilunud olla. Omal oli sama probleem suht. Aga juba külma motoga ei tahtnud käima minna.
  22. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Said lõpuks tööle. Nüüd tean, et töötab ja otsin ka ühe m43 moto. Mis lõpuks tegid, et tööle hakkas? Tuleks vaataks üle seda.
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Siis saab teetöölistelt töö otsa ja jälle hunnik töötuid
  24. Minu soov siis: Meeste särgid must L ja helesinine L Naiste särgid must S ja helesinine M Kuigi tahaks teada kas neid särke on võimalik kuskil poes proovida või midagi sellist. Ei pea kirjasid peal olemagi aga lihtsalt proovi värk.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus