Jump to content
E30 COMMUNITY

vik

Foorumikasutaja
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About vik

 • Rank
  Algaja

Profile Info

 • Minu autod
  BMW E30 318 '96 kupee
 1. vik

  Termostaat

  Tervist Oleks vaja termostaat ära vahetada ja võtsin selle maha aga ei saa aru kuidas seda lahti teha. Keegi oskab ehk aidata?
 2. vik

  Ei lähe käima

  väga kerge lahendus oli, õhuklapp oli kinni kiilunud
 3. vik

  Ei lähe käima

  Tervist Autoks on preface 1.8 66kw ning töötas laitmatult, kuid ükspäev peale mingi ühe tunni seisu panin käima ning vaevu turtsus natukene ja suri välja ning siis ei lähe üldse. Ootasin jälle veits ning panin käima ja hoidsin pöördeid üleval ja sõitsin kiiresti koju, enam ei lähe üldse. Oskab keegi öelda milles võib viga olla?
 4. Tagumisi numbritulesid Kapoti BMW embleemi (kulumisjälgedeta ning viisakas) Luugivänta koos ümbrisega Mõradeta ning korras keskkonsooli kus on käsipidur Eespool asetsev tuhatoos Mõlema esiistme see jupp kuhu sisse käib turvavöö On pakkuda selliseid juppe?
 5. Selge, kui koju jõuan siis vaatan need kinitused üle. Muidu jah see uks tuli väljapoole kerest. Aga liist oli teine sellel tiival ehks arvatavasti fl oli.
 6. Tervist Vajas väljavahetamist mu preface parempoolne esitiib. Tuttav ostis mulle esitiiva kuid see on touringult. Peale pandes läks eest kõik ilusti aga ukse juures tuleks tiib nagu veits välja ja ei lähe sujuvalt üle. Mul auto sai küll löögi paremalt ja ma mõtlen et ehk lihtsalt mul on deformeerunud see veidi? Või siis on vahet neil esitiibadel? Ettetänades, Viktor
 7. kuidas selle keskkonsooli ja tagumise tuhatoosiga on, pidid teadma andma midagi ju?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy