Hüppa postitusse

C4V6

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    163
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis C4V6 postitas

  1. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Ruts325 nr olen jälle ära kaotanud, kellel on võiks mulle saata Tanel Edit: Enam pole vaja.
  2. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Neljapäevane häng on ta nende jaoks, kes sõita ei mõista
  3. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Ma sõin eile burgerit, täna on s**t olla
  4. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Ei tea siis kelle rull eile ülemistel ära lõpetati ?
  5. Kas ma enda suurema vennaga taga võin kruiisida ?
  6. C4V6

    V8 peale panek e30-le.

    Ma seda 5 käigulist M60 käimarit ikka mõtlesingi jah :wink:
  7. C4V6

    V8 peale panek e30-le.

    M50 Kast on teise Kujuga aga sisu sama
  8. C4V6

    BMW E30st

    http://www.autowp.ru/bmw/3_series_e30/ Kõik tootmises olnud E30ned koos piltide, andmete ja tootmises olnud aastatega
  9. LAV'i jaoks teisigi müstilisi asju toodetud, 4.5 mootor näiteks, ei mäleta enam mis kere peal ja sammuti 5.0 V8 mootoriga FORD SIERRA ehk XR8 edit: sorry, ma ei jõudnud sinna 745'ni kohe
  10. Kristiine parklas ta tegi selle päeva kõige ilusama külgees sõitmise enne seda kui kõvahäälega räägiti, et igasugune rataste kiiremini pöörlema panemine tuleks ära jätta. rivis sai iseg ka foori tagant ikka kiirendatud teinekord, esimesed läksid siis mina ka, why not.
  11. Ma vist olen liiga lapsik, aga ma ei näinud täna kordagi ühtegi burni :oops:
  12. Ma nii lootsin tegelt su masina minekut näha, aga ei näinud kordagi peale su tuleku kuidas see liikus
  13. Eesnahkhiir, kas sa digimuutusid pedofiiliks ? Ja kurat miks mind vaja pildistada oli :twisted: :shock: Seal ei ole mitte midagi vaadata :oops: Üldiselt, mina jäin väga rahule, enne kristiinet, seal viadukti juures oleks äärepealt IX'i mahakandmisele sõitnud, aga noh happens, aken sitane, päike paistis silma auku, midagi ei näind, esimene auto läks, ma hakkasin järgi minema ja oii oiii oiiii imet õnneks Matuxi auto heas korras ja pidurid võtsid nagu seina taha. Retspets kõikidele kes kohale tulid ja eriti korraldaja poolele :wink: Kõik olid ainult nii vaiksed kuidagi, ma vahepeal vaatasin jälle ümber ringi, et ma olen suht ainus kes kõvahäälega üle rahva möliseb ja naerab
  14. Kõik pissuvad nii palju Mina siis kasutaja Matux IX roolis.
  15. mustika parkla on suht hea variant, volvo klubi just hiljuti hängis seal all, ilmselt neid oli vähem kui rulle oleks
  16. Variant kaks on see, et võid julgelt sealt listist pool maha võtta
  17. C4V6

    diffri ülekanded

    ilmselt ol iseal ikka 4.45
  18. Ei võta sind linnas keegi vahele kui sa just mendi ette ei satu Kruiisi ajal naguinii võimatu. Ja mina olen endiselt lohh, tuleksin audiga kui tuleksin rullikas tekib ehk talvel alles
  19. osade jutust jääb mulje, et rullikaga ei tohi ketsigi lasta enam Ma nagu täna sain kurjustaval toonil sellise sahmaka juba, nosee posti sõitmine ja muu säärane on jah jamps aga krdi fa aaaa ma ei räägi rohgkem
  20. Ma võin väga lahkesti aidata ära juua seda ämbritäit
  21. C4V6

    diffri ülekanded

    125kw 3.64 ülekandega läks mingi 220 vms
  22. http://www.youtube.com/watch?v=-MkH8eoEUV8 Ma loodan, et keegi ei pahanda siis
  23. Krt, alles pool 7 sain teada, et nüüd saan ikkagi tulla ja sai kuusalu kandist kütma hakatud julgelt kiirust ületades aga ikka jäin hiljaks, siin kohal suur tänu seltsimees m-techile kes mind telefoni teel sõbralikult informeeris, sai siis pika kaarega lõpuks pirita teel teid kätte, sai kõvasti möla ajada enda väga ära häälega aga muidu oli okei värk vbla kõik rapsisid ja kiirustasid kuhugi koguaeg... autod olid ikkagi kenad ja see lõpu pts pts pts mis seal cabriost tuli oli kõvravel umbe hää kuulata, muidugi see hüpe oli ka väga maru aga siiski... muidugi üks teine turbokas lõpus läks õige rahulikult ära... näpuga ei näita ei, kõva
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus