Hüppa postitusse

C4V6

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    163
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis C4V6 postitas

  1. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Mul sõbrapoiss sai sellise asjaga valmis.
  2. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Värv ei määra täna enam mitte midagi
  3. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Reeglina raipestuvad jah kui valesti hoiustada
  4. Nojaa aga mis nad on siis. E30 club'i supäevad või mingi rullikafestival ?
  5. Mida sa reklaamid siin ? Suht kitsas kommuun ju Kes tuleb, see tuleb
  6. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Aastal 89 kui mind planeeriti... või juba eostati, siis laias maailmas tehti juba sellist elektroonilist klubibiiti
  7. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Ma võin pakkuda LUK'i kahemassilist hooratast 415 0021 10 355€ Või siis valeo ühemassilise hoorattaga sidurikomplekt 399€
  8. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    500 pole ju samas ulme, igal teisel suvalisel premium klassi roikal (Passatid ja muud hujoovad) maksavad sajamassilised rauakäkid samuti 250-700€
  9. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    No sina siis uurisidki seda radikat. See päring jõudis minuni täna ja mina pakkusin hinna ka välja. Kui sul on huvi on, siis kirjuta mulle ja ma mõtlen välja mis ma sul selle hinnaga teha saan RaidoM on ka meie kodulehelt pildi teinud aga see pole ilmselt see radikas, vähemalt asnedus ei jooksunud sellele koodile peale mis Paap andis
  10. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    http://epl.delfi.ee/news/lp/pannkook-ja-kuuneseened?id=76758862
  11. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Kui korralikult teha, siis tuleb ikka enne haljaks lasta mingit sorti pritsiga, või vähemalt mõistlik oleks. Ja ega enne naljalt saagi teada mis ulatuses kõik mäda on, siis selgub alles tegelik töömaht
  12. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Mina isiklikult ei ole üldse ühtegi hästi mängivad BMW'd elus kohanud. Seal ei hakka miski ilusti mängima Edit: facelift kerega ja kõige pauguma harman & Kardon süsteemiga E65 mängis normaalselt
  13. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Proovi aknaid liigutada ja samal ajal ust
  14. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    No teebki seda mida nimi ütleb, ei luba aknaid avada. (tagumisi minu mäletamist mööda) Ühenda lahti ja vaata mis toimub Esimeste akende kamm oli vanasti veel seotud juhtmestikuga mis ukse sisse jooksis The power window circuit on the E30 models (3-series 84-91, plus 92 convertible – 318i, 318is, 318ic, 325, 325e, 325i, 325es, 325is, 325ix, 325ic, M3) , includes a circuit breaker switch. The breaker is located either above the radio or on the center console, depending on the model. The circuit breaker switch looks like the rectangular rear defroster switch and has an image of a front window with a lighting bolt (or spark) through it. If the system is overloaded, the breaker will “pop” and all of the windows AND the sunroof will be inoperative. In this case, the button on the breaker will pop out and show a red ring around the base of the popped out button. Simply push the button back in. If resetting the breaker does not restore power, you may have a faulty breaker switch, a blown fuse (fuse #17) or other electrical supply problems. It is unlikely that all of the window motors have failed at the same time. If the fuse is good (just install a fresh 30 amp fuse anyway), remove the circuit breaker (it just pulls/pries out of the mounting hole in the console or faceplate) and test for power (12-volts) from the green/blue wire to ground with the key in the RUN, or IGNITION, position. If there is power, the circuit breaker is likely faulty. Connect the two wires (from the circuit breaker) together with a jumper and see if the windows work. If they do (they should, if the green/blue wire has power), replace the breaker. If there is no power at the green/blue wire (in the test above), either the fuse is faulty or you have a problem with the wiring from the fuse to the breaker (at the green/blue wire). To further test that the rest of the system is OK, apply 12-volts (via a jumper wire) from the positive junction block under the hood, on the passenger side firewall, to the green/gray wire (the other wire that connects to the breaker) and see if the windows work. If they do (and they should, at this point), this verifies that your problem in in the power supply side, to the breaker (via the green/blue wire … that has no power). Further electrical tracing will be needed. The BMW ETM (Electrical Troubleshooting Manual) contains the full vehicle wiring diagrams. We can order this for you. However, the Bentley repair manual has most of the electrical schematics and does include the power window schematics.
  15. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Noh, Eks Nahk ongi kahtlane mees, eks
  16. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Aga mina tegin Nahaga suitsu just Tuleme järgmistele suvepäevadele kontvõõrasteks
  17. C4V6

    Head muusikat autosse :)

    Keegi siit vokaalinstrumentaal ansamblit rammsteinikesed ka kuulama kavatseb minna ?
  18. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Sass, värvivärk vastab tõele ja see ka, et uksepostidest kraapisin ulmelise koguse pahtlit näiteks välja, sest need olid kõverad Kere oli julmalt pehme ka tollel. Eix. Tahhokas valetas jah julmalt sellel aga seda ei jälginud ja silmaga midagi ei mõõtnud Sinu filmitud jah see cabrio värk. Vaatan ,et Mihkel on nii sale seal
  19. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Veel nostalgiat, kõik krooni ajal Muidugi kõige ehedam video kus ma teisega piirajas pähkli omaga sõõrikuid lasin on kuhugi ajaloo igavikku kadunud Seda videot on hea mingi subwoofriga vaadata. Auto soundtrack on rahuldav 2009 aasta striit. Esimene üle pika aja peale seda saku jama. Vahepeal oli mitu aastat vaikust. Kahjuks mingi liigutamise käigus on viimane lõpp videost ära kadunud kus ma silla pealt filmin kaadrisse terve sõjamäe silmanägemise ulatuses oleva autode rivi. Piibekale normaalselt ära ei mahtunudki tookord. Ma arvan, et kokku oli kohal pea 200 autot - ja enamus sõitsid Toivoku - sulle ka midagi
  20. C4V6

    Lobamokkade rubriik

    Selle pähkli masina kere oli nii läbi juba toona, et päris kole. Jalgade juurest nägi ikka välja ja värki Aga neid erinevaid variatsioone sai nagu kräunutatud küll ja veel. Eks pähkli auto puhul mängis see ülekanne ka rolli aga ma ütlen ,et ei valeta kui midagi oli seal teistmoodi. Samuti ma ei usu ,et need eelmised omanikud selle vastu muidu oleks nii suurt huvi tundnud. Muidugi see on minu jaoks seletamatu, et mis seal olla võis teisiti. Spekulatsioone oli erinevaid lõpetades sellega, et keegi oli ta kunagi mingiks strokeriks modinud. Kes selle ära ostis ma ei teagi täpselt. Sellega oli nii, et mingid toona minuvanused Saku poisid pidid vaatama tulema. Stiilis 19 siis ilmselt. Mingi jebla hakkas pihta, et vahepeal pill üldse ei töötanud. Keegi käis veel vaatamas seda ja ei saanudki pöördesse masinat. Siis jälle käis ilusti. Lõpuks tuligi kamp neid tüüpe kohale. Proovisõidu ajal oli jälle legendaarne poomine kohal ja siis tüüp rääkis telefonis kellegagi, et oh kurat küll. Nüüd jääb see diil vist ikka katki ,et see masin ei liigu üldse Järsku allak, jeebus ja jekoova nägid mu viletsat olukorda ja otsustasid kõigile kuuele kolvile korraliku lõkke peale teha. Tüüp kõrval sellepeale ütles, et oot oot, siis nüüd juhtub midagi, davai ma lõpetan MA jätsin masina seisu, kerisin 2 käiku kohapeal lõpuni ja siis kolmandaga uisutasin minema - Kõrvalt tulid ärevad emotsioonid teemal kuidas lähme juba ruttu garaaži juurde tagasi,tal on vaja seda autot Minuarust oli veel mingi rahaklappimise mure, tuldi mõttega kõvasti tingida ja kuidagi saime ikka kaubale. Külapealt pärast kuulsin, et olla sama õhtu juba sakus mingi 325'ega joonele pandud aga ma ei mäleta enam kes kellele tegi või mis üldse sai, nii kaua aega möödas.
  21. Ma kunagi panin soulseeki püsti meie hoorumi toa. Ma ei kujuta ette muidugi kas tänapäeval keegi viitsiks jebida sellise asjaga aga suhteliselt mugav oli kasutada imo. Souli sai taustaks jooksma ka panna system tray'sse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus