Hüppa postitusse

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Yux323 postitas

  1. kui mina mersuga sinna jõudsin olid ainult kaks vagun-tüüpi rullat platsi peal tegin siis paar ringi kui juba sinna tulin ja paijeehali garaasi akut vahetama ja muid tegusid tegema a kus ülejäänd olid ? kell oli siis mingi pool9 vast...
  2. sul siukest mitteläikivat materjali ka on ? ei teagi mis selle nimi on aga näiteks on wrc-d sellega kaetud.... seemis äkki ?
  3. krt pähkel su jutus on jumet ... teine siiski ju turbokas irw nüüd olen jumala hämmingus... üks on manuaal aga lahja... teine natuke võimsam aga automaat... rsk rsk rsk
  4. võibolla tulen taksoga ehk siis üks "kolviloksuga diisel mersu" klõbiseb platsi lumega öösel proovisin isegi platis peal... sai külg ees ka liigeldud
  5. kasutaja daqqer müüb ju enda oma... väga hea differ... hops alla ja oledki platsis... ise ilmselt täna ei tule...
  6. selles suhtes et mu arust saigi ju räägitud et ei tee lollusi väga... aus vastus ka selle koha pealt, et vanemaks saanud paljud ning pilte pole eriti üldse üleval veel...
  7. et pigem las peksab mootorist õli kui paagist bensu v
  8. kuidas seda mõista kas parem või kehvem vms ahjaa, kristiines ma ka ju tuunisin uued peeglid külge über-blingbling
  9. see oli bensiini poiss ise kuna paagikorki peal ei olnud
  10. Täitsa kipa linnavahel jah kahjuks foorid ja värgid keerasid rivi peeti, aga no samas see polnud enam lihtne rivi ka pirita teel ja viimsi vahel oli seksikas vaade lipuvardale tehke tugevdus ja pilte ja videosid paluks ka muidu ülivägev ja kordaläinud üritus... tänaks kõiki osavõtjaid ja korraldajaid
  11. Mind huvitab pigem see, et kas ma kristiines tervena jõuan neljandale või tuleb akutrell appi võtta homme siis enne tulekut vaatan auto üle ja kindlustan ja värki ... peaks vast jõudma
  12. ma kell 8 lõpetan tööpäeva äkki astun ka läbi suht lähedal tulla... aga siiski mitte rullaga... sinise masuudivaguniga seekord... ps (kui meele püsib)
  13. mhmh seisukohad ei ole vist head ma arvan taburetti vaja
  14. Pooldan ideed poeparkla omanikuga kokku rääkida asi... olgu siis kristiine, mustikas või sikupilli... on endal kindel ja hea olla, ei pea mõtlema mingitele lisaprobleemidele... esialgse seisuga siis minagi platsis... loodetavasti ei ole siiski vihmane ning kõik sujub hästi.. üritan ennast vaos hoida ja ikkagi otse sõita, seega soovitaks kõigil samamoodi käituda jällegi, vähem probleeme... sake, kui autot kokku ei saa võta iste välja mul ruumi on aga oma tooliga peab tulema irw
  15. no vaatame, elu läks natuke keerulisemaks nüüd siis issi ja cab driver kah veel... vast isegi siis platsis
  16. krt seda kirja lugedes tekib tunne, et äkki ei peaks tulema... keerab veel terve ürituse sinnasamusesse ...
  17. ohoh... ma vaatan kuidas olukord lubab... pisike võimalus on mindki siis näha seal lõpuks pidevalt proovinud jõuda aga no mitte ei tule välja... peaks viimase sõidu siiski ju ära tegema
  18. mnjaaa.... krt vaatan et mul oleks logistiliselt päris mugav tulla sinna... eks paista kuidas ajaga lood on... äkki teeks ka viimase sõidu see aasta veel driftikaga... siiski kruiisile ilmselt ei roniks... iseasi on muidugi see, kas see on seda väärt...
  19. teeks pulli ja ajaks mingi aeg punase ka kurjaks ning kokkutulekule... veel enne kui täitsa laiali kisun muidugi see eeldaks ka mingit mõtet kohale tulemise suhtes... kui seal üksi kükitama peaks siis on kogu üritus natuke nagu mage või nii
  20. viskad ehk ps-i mulle pukside hinnad ja koha kust tellisid
  21. 2,3 110kw pärnus sauga rajal 3käiguga terve rada külg ees ... kolmandal drifti etapil... seega... pigem on asi tihendis aga et siis seda konkreetset elukat võistlustel ei näe ? vai oled tulemas homme
  22. bronnime rapla raja... saame omavahel mõõtu võtta ja puha... teoreetiliselt saab seal ka ööseks telkima jääda :idea: oleks vast kõigil huvitav... omanikuga saab ju kokkuleppele hinna suhtes ning üksikasjade suhtes...(ööbimine ja koristus jne) ilmselt pannakse mul teine iste ka sisse, et saab ehk sõitugi teha huvilistele
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus