Jump to content
E30 COMMUNITY

MarkusV

Foorumikasutaja
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MarkusV last won the day on July 25 2015

MarkusV had the most liked content!

Community Reputation

5 meeldimist

About MarkusV

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  1989 325ix

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurb, et selle autoga nii läks aga Delfi kommenteerijatest ärge laske ennast küll häirida. See leht toodabki enamasti selliseid uudiseid, mis meelitavad ligi raskendatud mõttetegevusega inimesi. Mulle meenus kohe see lugu Delfist: http://forte.delfi.ee/news/auto/haruldane-bmw-pandi-oksjonile?id=68421657 Samamoodi juttu Alpinast, küll C2-est aga suurem osa kommenteerijatest ei saa aru, millega tegemist ja muudkui lahmivad. Ühesõnaga mina enam delfit ei külasta, saan oma uudised kätte http://uudised.err.ee lehelt ja on kohe palju inimlikum tunne.
 2. Vend saatis Hollandist tervitusi.
 3. Müüa poolteist kuud auto all olnud OEM rooliotsad. Tootekoodid: 32211701038 ja 32211701037. H2-es letihind kahe osa peale kokku 220-240€ umbes. Müün kuna välimiste vahetamisel selgus, et ka sisemised vajaksid vahetust, paraku sisemisi OEM otsi eraldi ei saanud osta ja tuli osta komplektis koos välimistega. Seega üks paar välimisi otsi üle. Arvan, et pooleteise kuuga vähenes rooliotsade väärtus mõnevõrra ja nüüd nad maksavad 160€ paar või mõistlik pakkumine. Asuvad praegu Tallinnas.
 4. Ise kahjuks ei taibanud pilti teha kui need autol all olid. Paigaldatud sai need selle pärast, et ix-ile oli vaja tagumisi vedrusid. Remondikohas, kus ma käisin, spetsialistid arvasid, et need JOM-id sobivad ja saab sobivale kõrgusele reguleerida. Originaali teed ei läinud, sest jutu järgi saavat originaale ainult läbi tehase tellimuse. Reaalsus oli see, et isegi kõige kõrgemas asendis olid JOM-id minu auto jaoks liiga madalad. Hiljem uurisin ise veidi originaalvedrude kohta, selgus, et H2-st võta neid palju kulub ja tulevad 5 päevaga kohale. Seega saigi need muretsetud ja nii need JOM-id üle jäid. Mulle tundub, et väheses madaldamises neid vedrusid küll süüdistada ei saa aga see on subjektiivne arvamus, mis ühele madal, see teisele kõrge.
 5. Lihtsalt räpane ja küljepeal on mingi läikiv kleeps, mis on hakanud lahti tulema ja tekitab mulje, et mingi hull alumiiniumi laast on lahti. Kriime on aga kasutamist need küll ei sega. Lisan ka vähe parema pildi asjadest, kus nende olukord planeedil Maa on vähemalt puhtuse osas kõvasti paranenud.
 6. Paar tõsist huvilist on olnud, paraku nende poolt pakutud ülekande või järgitulemise tähtajad on möödas. Seega vedrud mul endiselt jalus.
 7. Oli vist tõesti juttu JOM-ist, kui neid paigaldati. Loodan, et müüja annab varsti mulle teada, mis nad täpsemalt on.
 8. Müüa väga vähe kasutatud tagumised madaldusvedrud koos alla käivate flantsidega, millest annab kõrgust reguleerida. Täpsemat toote nime ei oska öelda, üritan uurida müüja käest. Sain aru, et vedrud tulid ladu24.ee valikust. Minu käest küsiti nende eest 70€, 40€ võiks nad praegu väärt olla. Edit: Müüja ütles, et need on JOMi Blueline madaldussarja tagumised vedrud. Asuvad Harjumaal.
 9. Keegi oskab soovitada, kust saab õiged rooliotsad ix-ile? Võimalikult hea kvaliteediga.
 10. 8, 12, 14, 15, 29, 33, 41, 42, 53, 59, 61, 72
 11. Võib pakkuda ka R4 facelift touringu oma.
 12. Peaks olema heas korras. Asukoht ei ole oluline, sest seda saab üsna lihtsa vaevaga posti teel liigutada. Pakkumised PS-i või 5171762
 13. Pakkuda selline pump nagu siin lingil: http://www.ladu24.ee/et/ladu2/38/100214,0,0,1/E3240,220 Oli kasutuses facelift R6 mootoriga rullikas, 1:1-le ta sinna ei sobinud aga kuidagi sai paika, tegi väga koledat häält. Auto sõitis selle pumbaga kuskil 200km, kuni originaal Boschi pump ta piinadest vabastas. Seega põhimõtteliselt uus asi aga viisakasse masinasse oma lärmakuse pärast ei sobi minu meelest, äkki kellelgi on vaja, mingisse põllurallikasse või säästuprojekti. Pakkuge hinda. Asub Kuusalus aga võin ka Omniva postiteenustega saata. Telefon on 5I7I762.
 14. OBC tehase poolt paigaldatud ja sellega kõik korras. Kahju, et andurid erinevad aga proovin ikkagi mingi hetk seda eelmist kõrvalistuja poolset andurit ühendada juhipoolse asemele ja solgutada paagis, vaatab, kas näit muutub või mitte.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy