Hüppa postitusse

MarkusV

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    64
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MarkusV postitas

  1. MarkusV

    Head muusikat autosse :)

    Siin arutleti eesti trummi ja bassi üle ja mulle meenus Ninja ja Dzheimzi muusika, mida kunagi ammu ammu sai kuulatud, vahet pidamata, (pole minu lemmik lugu sellelt albumilt aga rohkem youtubest ei leia): Ja kui arvestada, et sama aja trummi ja bassi kuningad tegid sellist saundi: Selle aja kohta oli küll tasemel kraam.
  2. MarkusV

    Lobamokkade rubriik

    Eestis on turvakaamera täiesti mõttetu asi. Minu isal oli suvila kõrval asuva maja omanikuga käsil kohtuvaidlus, mida ta ilmselgelt oli võitmas. Naaber ähvardas teda maha lüüa, maja ära lõhkuda jne. Tema siis paigaldas suvilasse turvakaamerad. Mõne aja pärast tuligi keegi maja lõhkuma, lõhkus ka kaameraid, aknaliiste, välisukse jne. Ma ütlen keegi, sest politsei ei suutnud väga hea kaamerapildi järgi tuvastada, kes see oli, sest inimesel oli nokamüts peas. Pigem olid nad valmis mu isale süüdistuse esitama privaatsuse rikkumises kuni nägid, et videovalve kleeps siiski oli maja küljes. Kui seda ei oleks olnud oleks ta karistada saanud. Kohtuvaidlus sai läbi ja naaber sai teada, et peab hakkama kõvasti eurosid tuulutama minu isa kasuks. Sellele ta reageeris nii, et lõhkus mu isa auto esiklaasi andis mu isale kolakat ja helistas politseisse, et talle sõideti otsa. Politseile peksmise juhtum ei tundunud hoopiski nii oluline kui väidetav otsasõit, mida uuriti väga tõsiselt. Kaldusin veidi teemast kõrvale aga tundub, et seadused on tehtud nii, et pätte ja kaake kaitsta (vanglate eelarve läheks vist lõhki kui peaks mõned veel istuma panema). Kui saate kameravaateväljas mingi sigadusega hakkama ja juhuslikult te oma passi ei näidanud kaamerasse siis ärge muretsege, keegi ei saa teid kätte. Ja juhul kui ka näitasite isikut tõendavat dokumenti kaamerasse siis otsige üles videovalve kleeps, tõmmake see maha ja seadus ütleb, et teid ei olnud õigus filmida ja salvestist ei tohi teie vastu kasutada.
  3. Küsiks siia targa jutu järele ühe lolli küsimuse: Huvitab kangesti, mis minu auto lambda toimetab. Mul on olemas ostsilloskoop, suudab kuvada 1 us kuni 5 s pikkusi signaale amplituudiga 0,5 mV kuni 20V. Kas ma sellega saan kuskilt ilma juhtmeid lõhkumata lambda signaali kätte, näiteks diagnostika pistikust?
  4. MarkusV

    Lobamokkade rubriik

    Subwoofri kasti mõõdud mõjutavad ka seda kuidas woofer mängib, kui madalale jne. Otsi oma supaka kohta manual ja enamasti on seal olemas, et mitme liitrine peaks kinnine kast olema. Kui pikk/lai/kõrge see kast on ei ole eriti tähtis, litraaz on oluline.
  5. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=124229&postdays=0&postorder=asc&start=0
  6. Keegi sellest autost oskab midagi rääkida?
  7. MarkusV

    2012 KALENDER

    Ma ei tea, kas on teostatav aga minu meelest võiks see lilla raam, kus on kuu nimi ja nädalate numbrid laieneda ka paremale poole kuupäevi, et oleks sümmeetriline. Võib-olla on asi selles, et need lihtsalt mingid eelvaate .jpg-d aga nende piltide peal on mingi teema kuupäevade ruudustikuga, osad jooned hallid, osad mustad jne. Ümber terve lehe (kalender ja pilt) võiks olla mingi joon, mis seoks asja tervikuks. Praegu on kuupävade ümber hall joon, kalendri alumise osa ümber must joon ja pildi ümber pole midagi, vähemalt nii tundub nende piltide pealt. See on rohkem tähenärimine, oleksin rahul tegelikult ka praeguse variandiga.
  8. MarkusV

    Lobamokkade rubriik

    Kas enam oma algatatud teema pealkirja muuta ei saa?
  9. MarkusV

    M20B20

    Mõõta saad ainult siis kui juhet küljes ei ole. Mingit pinget seal ei ole. Aga muidu jutt õige, pidasin silmas ainult antud juhtumit.
  10. MarkusV

    M20B20

    Mul põhjustas kunagi tühikäigu kõrgeid pöördeid nö. gaasipedaaliasendi andur, asub segusiibri all, väike plastjunn, kolme klemmiga pistik läheb külge. Andur oli jäänud kinni täis gaasi asendisse ja auto arvas, et sõit käib kogu aeg gaas põhjas. Andurit saab kontrollida multimeetriga klemmide vahel takistust mõõtes. Kui pedaal täitsa üleval siis peab olema esimese ja keskmise klemmi vahel takistus 0 ohmi, kui avada segusiibrit paar milli, peab takistus minema lõpmatult suureks. Kui pedaal üle 50% alla vajutatud peab olema keskmise ja kolmanda klemmi vahel takistus 0 ohmi. Kui segusiiber kinni lasta peab takistus minema lõpmatult suureks. Võib-olla mäletan klemmide järjestust valesti aga saad mõttest aru. Mõõtmiste tegemiseks ei pea mootor töötama. Ei tea, kas ta neid ülejäänud sümtomeid põhjustab aga kindluse mõttes võid kontrollida.
  11. MarkusV

    Head muusikat autosse :)

    Vanade inimeste trummi ja bassi ka natuke: Polska 2nd rate albumi preview. 1:10 peal hakkab lemmik lugu.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus