Hüppa postitusse

tseehaa

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    86
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis tseehaa postitas

  1. Müügis (vist) delphin metallic värvi kapott. Pealt vajab värvimist aga seest on kena ja polster on terve. Rooste on ainult kerge pindmine. Hind 20€ ja asub Tallinnas. Telefon 569977O5.
  2. Keermepikkus 35mm, läbimõõt 12mm. 16tk, kokku 15€. Asuvad Tallinnas, telefon 569977O5
  3. Rehvid pastlad talvekad aga õhku pidasid. Velgedel on mõlke. Sobivad seisvale autole ajutiseks kasutamiseks näiteks. Asuvad Tallinnas, Nõmmel ja ühendust saab PSga. ÄRA ANDA TASUTA!
  4. Ma olen ostnud sellisest kohast nagu eparts.ee Tundub hea suur valik olema
  5. tseehaa

    Lobamokkade rubriik

    Kus kohas Tallinnas saab velje keskava suuremaks lasta treida?
  6. tseehaa

    Lobamokkade rubriik

    Tahan uut jagaja kaant ja rootorit osta aga valik on suur ja hinnad on seinast seina. Kas kõlbavad ka kõige odavamad või ei tasu neid osta?
  7. tseehaa

    salongiventikas ei tööta...

    Milline see välja näeb?
  8. tseehaa

    Lobamokkade rubriik

    Mis uus ja kasutatud radikas umbes maksab? Mootor m20b25 126kw.
  9. tseehaa

    Müüdud

    Kuna ostsin endale suuremad veljed, jäid need üle siis. Tegemist korralike ja ühtlaselt kulunud suverehvidega. Tootja on Fulda ja mudel Attiro. Mõõdud 195/60 R14. Mustrit on piisavalt, et üks suvi vabalt ära sõita. Hinnaks oleks 20€, aga sobib ka vahetus flantside vastu. Telefon 56 99 77 05.
  10. Minu käes nägi selline välja 2009 November http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=581076
  11. Piilarite eemaldmine käib kuidas? Sain lõpuks armatuuri välja aga suht raskelt, roolisamba plastik ja kangid jäid ette
  12. Enne unustasin mainida, et mul on kont ka. Muudab see midagi?
  13. Kasutasin otsingut aga ei leidnud selle kohta midagi. Ühesõnaga mul on vana armatuur veidi praguline ja tahaks uut korralikku panna. Keegi võiks mulle samm-sammu haaval seletada kuidas seda teha
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus