Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

maestro

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  19
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Kasutaja maestro saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem
 • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. ootan pakkumisi eelkõige võrust
 2. …just sells asi ongi, et kui paigaldad e36 lati esimestesse aukudesse, siis hakkkab selline tunne salongis sõidu ajal nagu oleks mootor raudpuksidele vibreerima pandud, kuna roolilatt käib vastu karterit. Ise ka tegin nii, kuna ei saanud kuidagi rooli kardaani paika aetud aga sain käigukastipukside asukohta niipalju ettepoole lükata, et karter pool cm ettepoole liikus. Muidugi pole see jälle käigukasti puksidele just väga sõbralik lähenemine aga noh vaja ju oli...
 3. maestro

  Miks genekas ei lae

  dioodid korras! prügimäe kaup vist....
 4. maestro

  Miks genekas ei lae

  minuarust jäi viieka oma, kuna kogu kupatus tuli ploki küljest koos roolivõimupumbaga ja istutasin kohe külge. pingeregulaator sai hella oma just ostetud ja võll siledaks treipingis lihvitud. Üks elektriguru arvab, et viga on dioodides, homme kakun lahti ja spetsialistid mõõdavad üle.
 5. maestro

  Miks genekas ei lae

  sai üht teist kontrollitud testriga - nimelt siis geneka peenike juhe sai pandud massi, mille peale armatuuris tuli põlema läks (juhe töötab). süüde sees - mõõtsin peenikese juhtme pealt 13,40V - mis on tegelikult imelik, kuna üks mõõtis oma juhtmest 0,5V peale kaasi põhja surumist laeb 15,...V Varem oli puksidel genekas ja eraldi massijuhe, see laadis küll, kuid 5-se pealt sai samalt mootorilt võetud genekas aga see ei lae - ehk on 5-stl mingi teistsugune laadimisprotsess. Vana ei taha ka tagasi panna, kuna sai 5-se pealt ka roolivõimupump võetud, vana genekas ei istu sinna otsa... ...nuputame edasi!
 6. maestro

  Miks genekas ei lae

  Auto aastast 1990 cabrio preface, peal oli puksidega genekas (laadis), puksid hakkasid ära väsima ja võtta oli jäiga kinnitusega genekas, millele said uued harjad. Viga siis selles et ei lae aga kui pöördeid tõsta - hakkab laadima. Salongis tuli põlema ei lähe (pirn kontrollitud). spidoplokke on ka vahetatud Mida teha kust mõõta?
 7. maestro

  M:Esituled

  MÜÜDUD!
 8. maestro

  M:Esituled

  Lubatud pilt...
 9. maestro

  M:Esituled

  Esituled, ristid sees, inglisilmadega 80 EUR Võru, tel 55986832 pildid hiljem
 10. hinnad sulavad!!!
 11. torukolle on nüüdseks müüdud
 12. nukvõll (nuki mõõdud 359mm, 285mm) võlli otsas on kirjas järgmised andmed: MBP5, kcbm64, 16138 Hind: 200 EUR nukaratas (reguleeritav) Hind: 100 eur Summuti torud eest taha koos taga pütiga Hind 100 EUR Tsentrist väljas puksid (M3> 40 EUR starter m20b25 väike 25 EUR http://fotoalbum.ee/photos/martin24/sets/1365725 varuosad asuvad võrumaal, võimalus on saata tallinnasse transpordikulu vabalt tel. 55986832 Teemasid on lubatud uuendada/esile tõsta ("UP-ida") 1x nädalas alates viimase postituse kuupäevast.
 13. nukkide mõõdud: 359 mm 285 mm võlli otsas on kirjas järgmised andmed: MBP5, kcbm64, 16138
 14. Veel mõningad üleliigsed jupid leidsin http://fotoalbum.ee/photos/martin24/sets/1365725
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus